Night of the Living Dead 3D: Re-Animation

Horor / Akční

USA, 2012, 88 min

• Mexican82

Preco niekto toci nieco taketo je mi zahadou. Uzasne spomalene, ono by sa to dalo celkom rozumne stiahnut do tridsat minutovky - atmosfera ziadna, gore sa nekonal. Bez napadu, nadsazky a bez vtipu(4.9.2012)

• ricci.s

Keď som si prečítal obsah, že sa dej filmu odohráva v pohrebnom ústave, v ktorom ožívajú mŕtvoly, tak som čakal buď atmosferickú bombu, alebo poriadny akčný masakrálny nárez. Bol som vedľa ako jedľa. Masky boli ešte ako tak zvládnuté, ale akcia takmer žiadna a gore scénky by sa dali napočítať na prstoch jednej ruky. Myslím, že by som tento výtvor mohol s čistým svedomím nazvať jedným z najnudnejších zombie hororov všetkých čias.(13.3.2012)

• mosnak

Urážka názvu "Night of the dead" !!! Katastrofické herecké výkony, otřesné efekty (dělané nejspíše Adobe After Efekt) a neskutečně nudný příběh,který nedával ani hlavu ani patu. Zlákal mě poměrně povedený plakát k tomuto filmu,ale jinak... jedním slovem hnůj. Nejvíce mě sere,jak se ten film jmenuje! Žumpa za 0%(16.3.2012)

• kaylin

„Night of the Living Dead 3D: Re-Animation“ je krásnou ukázkou zbytečných pokračování a prequelů a hlavně nádherným příkladem toho, že si každý o sobě myslí, že navázat na „Noc oživlých mrtvol“ je strašně jednoduché. Prostě není a Romero dál ukazuje svou genialitu v tomto žánru, protože většina autorů prostě nedokáže přinést naprosto nic nového. Tady ani nemělo smysl něco navíc čekat.(2.6.2014)

• beso74

Ako inač mohol ten film dopadnúť, keď sa na jeho tvorbe podieľali ľudia s tak príznačnými menami ako napr Andra K...(pozri sa pozorne do zoznamu hercov.) To bola asi tak jediná vec, čo ma tu trošku prekvapila... :D Nepomohli tu ani obrazy V.I. Lenina v pracovní psychopatického hrobára, ani to, že sa jeho predstaviteľ (Andrew Divoff) až zúfalo snažil napodobiť gestá a visáž hororovej legendy Vincenta Prica, a už vôbec nie nekonečné dialógy o ničom. Výsledný dojem? Jeff Broadstreet sa stáva v točení sračiek neprekonateľným esom, toto tu je jednoznačne najhorší film nesúci v názve Living Dead, aký som kedy videl ( a to som už jeden s podobným názvom od pána Broadstreeta videl).(26.12.2012)