poster

Barn Dance, The

Animovaný / Rodinný / Komedie / Krátkometrážní

USA, 1929, 7 min

Režie:

Walt Disney

Hrají:

Walt Disney
 • Flego
  ****

  Myšiak Mickey pozve na dedinskú tancovačku Minnie, ale s tancom mu to príliš nejde, hlavne ak má soka...(10.6.2007)

 • Jirka_Šč
  *****

  Ani Mickey to v dobách "svého mládí" neměl vždy snadné. Občas byl za osla, občas měl smůlu a někdy mohla dát Minnie dokonce přednost někomu jinému (o deset let později by se mu to už nestalo). Důkaz, že i dnes všeobecně známá a legendární postavička potřebovala čas na své "vyprofilování". ■ K hodnocení: Takovéto staré věci se hodnotí hodně těžko. Dávám maximum s tím, že se jedná o "základní čas" pro černobílé Mickey Mouse :). ■ Všimněte si složení kapely, která v starodávné tančírně hraje: klavír, housle, trombón. Nepoužívali tehdy bicí a dokonce ani basu (často) ne. Rytmus se vydupával nohama (kapelou i tanečníky). Většinou se (jako v tomto filmu) tančilo ve stodole. Při tanci se často našlapovalo na celou plochu chodidla (tzv. "flatfoot").(6.3.2011)

 • majo25
  ***

  3. diel zo série Mickey Mouse - Mickey a tancovačka v stodole. Zaujímavé, čím plniti vtedy balóny, pretože hélium by nedokázalo vyzdvihnúť takto vysoko človeka/myš. 55%(4.10.2013)

 • - Všimněme si složení kapely, která v starodávné tančírně hraje: klavír, housle, trombón. Nepoužívali tehdy bicí a dokonce ani basu (často) ne. Rytmus se vydupával nohama (kapelou i tanečníky). Většinou se (jako v tomto filmu) tančilo ve stodole. Při tanci se často našlapovalo na celou plochu chodidla (tzv. "flatfoot"). (Jirka_Šč)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace