poster

Prorok (festivalový název)

 • USA

  Kahlil Gibran's The Prophet

Animovaný / Drama

USA, 2014, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Dedalus
  ***

  ani se mi to nechce říkat, ale je to prostě moc kazatelské, ach jo(23.5.2017)

 • mr.filo
  ***

  Krásné zpracování moudrostí, spolu s tichou dívkou rvoucí se za svůj život. (37)(23.1.2016)

 • Firuz
  ****

  Narovinu, je to film pro ty, kteří mají k duchovnu alespoň trochu blíž. Protože o životních otázkách a hlubších významech byla kniha, předloha pro film. A zkouší to i flm. Zpracování je povedené, jako animák mě určitě oslovil mnohokrát víc, než by se mohla pokoušet 3D animace. Kolikrát jsem se nechal moc rád unášet animací a fantazií ! Jen myslím na to, co oproti knize ve filmu ubrali, a co naopak přidali. A bylo toho právě, že dost. Zbytečně moc přikořeněno pro větší drama, poutavost a útok na city.(24.2.2018)

 • Nettrass
  *

  Kurňa, zase se někdo snaží ušetřit za herce.... Za chvíli budeme zmalovaný všichni. A vůbec nekreslila to Marksová - Tominová - či jak ještě? Ta taky vysvětluje, že děti nejsou rodiny, ale státu....A z toho jsem poněkud zmaten. Ještě jsem neviděl stát, který by počal a odkojil dítě...(24.1.2016)

 • Jeoffrey
  ****

  Po stránce hudby dle mého velmi povedené. Po stránce animace velmi zajímavé a nápad s prolínáním různých stylů v jednotlivých příbězích působí rozhodně svěže a originálně. Po stránce obsahové? No řekněme, že záleží na tom jestli rádi přemýšlíte a jak moc vám budou Mustafovi názory blízké. Já skončil někde uprostřed cesty. 7,4/10(25.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace