Komentáře uživatelů k sérii (5)

 • Spiker01
  ****

  Konec této řady mě úplně rozsekal. Neskutečný seriál. Trvalo mi sice přes dva roky dokoukat, ale silných 8/10.(26.10.2020)

 • dr.horrible
  *****

  Ten záver je čistá láska.(16.6.2019)

 • Thomick
  *****

  Willův úvodní monolog z první série se těší velký pozornosti a chvále, což je fair enough, ale jeho skromnější proslov z konce druhý série ve mně rezonuje ještě silněji. --- "No, I call myself a Republican, 'cause I am one. I believe in market solutions and I believe in common sense realities and the necessity to defend ourselves against a dangerous world and that's about it. Problem is now I have to be homophobic. I have to count the number of times people go to church. I have to deny facts and think scientific research is a long con. I have to think poor people are getting a sweet ride. And I have to have such a stunning inferiority complex that I fear education and intellect... in the 21st century. But most of all, the biggest new requirement, really the only requirement, is that I have to hate Democrats."(18.9.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Druhá série mě potěšila ještě více než první řada, díky prošetřování vzniku reportáže o operaci Genoa mi děj připadal ucelenější, osobní vztahy, které v závěru první série vykazovaly silnou stagnaci, zdárně prošly vývojem a začaly přispívat ke kvalitě děje. Na to, že je seriál označen jako drama, je v něm použito značné množství kvalitního humoru a já jsem se dobře bavil.(4.4.2017)

 • Lukin413
  *****

  Ještě lepší, než první série, pro mě jedna z nejlepších televizních sérií vůbec.(10.9.2018)