Klikaři

Lucky Them

Drama / Komedie

USA, 2013, 96 min

nevím, ale nějak jsem v tomhle filmu nenašel nic tak velkolepého, ani plno skvělých hlášek, jedná se o veskrze průměrné dílko, které se dá vcelku v pohodě slupnout, ale zároveň se nestane nic zvláštního, když ho člověk mine. A tak za dvě hodiny nebudu vědět, že jsme na to koukal. Coby komedie to pak nefunguje vůbec, použitá muzika mi pak absolutně nic neříká. 50%(30.5.2015)

• Dejna

Bože, to byla blbost! Toni Collettte tady hraje normální novinářskou šlapku, její samozvaný přítel/kameraman Charlie je totální suchar a v podstatě je to všechno úplně o ničem. Tady to nezachránil ani zpívající Ryan Eggold, ani štěk J. Deppa na konci filmu - apropo, jaký ta scéna měla vlastně smysl? Koukám, že jsou zde i vysoká hodnocení, takže mi pravděpodobně něco ušlo, nicméně pro mě absolutní ztráta času.(24.9.2016)

• BOURQUE

Scenár nádejný, ale nie je to dotiahnutý do konca. „One Woman Show„ T. Collette podľa mňa nevyšiel podľa predstáv. Celé to drží to nad vodou hudba. Mohla by tu byť dobrá rola pre J. Depp, ale dostal len zhruba 2 minútky. Takisto dobrá rola pre O. Platt. Osobné hodnotenie: 60% (**) (23.10.2016)

Může obsahovat spoilery...!!! Tak jsem celý film přemýšlela, proč jsem ho vlastně chtěla vidět.. Až na konci mi došlo, že kvůli pidi malé roli Deppa. Nevím jestli za to ty zhruba dvě minuty stály.. Né že by to bylo tak špatné, občas jsem se i zasmála.. Ale dalo se to zkrátit tak na 20 minutek :) ... Nevím zda by ho ve skutečnosti našla tak lehce :D) a taky nevím jestli by někde jen tak žil s přítelkyní a dítětem.. To ho nikdo nepoznal..? Trošku nedomyšlené.. Průměrný film..(20.8.2015)

O cestě za poznáním, že minulost by měla být součástí vzpomínek, a nikoli právě probíhajícího života. O chronicky přelétavé Ellie, která se utápí ve vztazích s mladými muzikanty, jen aby zaplatovala díru, jež ji v srdci zanechala její dávna láska. Uvolněný, zábavný indie film, který je většinou lehkou komedií, než-li dramatem. S přesvědčivou ústřední dvojící Collette-Church nemá slabé místa, ale zároveň ani momenty, stojící za větší pozornost. Bez vyšponovaných emocionálních scén se nese v příjemném rytmu přirozených dialogů, pronášených dobře vybranými herci v čele s Toni Collette. Lucky Them je dobrý film, který se vám bude líbit o to více, zda-li preferujete spíše komediální pohled na hrdiny, jež tápou, hledají, nacházejí a nebo znovu ztrácejí správný směr ve svých životech. Já jsem spíše pro drama, takže zůstávám u lehce nadprůměrných 60%. 6/10(8.6.2014)