poster

Klikaři

 • USA

  Lucky Them

Drama / Komedie

USA, 2013, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kolodej1
  ***

  nevím, ale nějak jsem v tomhle filmu nenašel nic tak velkolepého, ani plno skvělých hlášek, jedná se o veskrze průměrné dílko, které se dá vcelku v pohodě slupnout, ale zároveň se nestane nic zvláštního, když ho člověk mine. A tak za dvě hodiny nebudu vědět, že jsme na to koukal. Coby komedie to pak nefunguje vůbec, použitá muzika mi pak absolutně nic neříká. 50%(30.5.2015)

 • KajusaK
  ***

  Může obsahovat spoilery...!!! Tak jsem celý film přemýšlela, proč jsem ho vlastně chtěla vidět.. Až na konci mi došlo, že kvůli pidi malé roli Deppa. Nevím jestli za to ty zhruba dvě minuty stály.. Né že by to bylo tak špatné, občas jsem se i zasmála.. Ale dalo se to zkrátit tak na 20 minutek :) ... Nevím zda by ho ve skutečnosti našla tak lehce :D) a taky nevím jestli by někde jen tak žil s přítelkyní a dítětem.. To ho nikdo nepoznal..? Trošku nedomyšlené.. Průměrný film..(20.8.2015)

 • BOURQUE
  **

  Scenár nádejný, ale nie je to dotiahnutý do konca. „One Woman Show„ T. Collette podľa mňa nevyšiel podľa predstáv. Celé to drží to nad vodou hudba. Mohla by tu byť dobrá rola pre J. Depp, ale dostal len zhruba 2 minútky. Takisto dobrá rola pre O. Platt. Osobné hodnotenie: 60% (**) (23.10.2016)

 • Radiq
  **

  Pochopil jsem to správně, že tam bylo něco jako srovnání Matthewa Smithe s Cobainem? Jestli jo a jestli hrál takovou hudbu, jak v tomhle filmu, tak nechápu, jak by mohl mít v hudební branži vliv. Ono celkově ta hudba za moc nestojí (nestojí skoro za nic (stojí za hovno (za piču))) (a taky v soundtracku nenajdete žádný známý jména, kromě Bryana Adamse, kterej tam je kvůli zmínce v ději). Co za to ale stojí, tak postava Thomase Haden Churche, jehož hlášky byly to jediný, co mě tam bavilo a jevilo se vtipně. A to tak vtipně, že jsem se i zasmál. Třeba komba darovaná jako mrtvej dar nevěstě, chchch. A Johnny Depp 2 minuty na konci? Musim říct, že zajímavější byla ta cesta, než ten cíl. Jinak celou dobu jsem měl takovou podvědomou mozkovou reakci, jak kdyby ten film natočila ženská. Měl jsem pravdu, je to z toho prostě cítit. Takže vlastně film nic moc a nezachrání to ani bonusové opičí video na konec.(21.5.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Cesta hudební kritičky po stopách zmizelého rockera lemována jest mou mírnou zvědavostí, postelovými scénami s kritizovanými umělci a zejména mistry malých zábavných rolí Oliverem Plattem a Thomas Haden Churchem, jehož uměleckými vizemi posedlý milionář Charlie je naprosto dokonalý. Charlieho si zkrátka budu navždy pamatovat, výsledek pátrání taky a to ostatní jsem spolehlivě zapomněl rychleji, než jedna nejmenovaná filmová postava kdysi řekla "borůvkovej koláč".(20.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace