Spievankovo

Hudební / Pohádka

Slovensko, 2009

Pre najmenšie deti ako stvorené. Nepoznám také, ktorému by sa to nepáčilo. Moje deti na Spievankove vyrastajú, spievajú a tancujú a neskutočne sa bavia. Je jedno, či to majú pustené iba jeden raz, alebo to pozerajú celý deň. Mám taký dojem, že ich to neomrzí nikdy :) A tiež je to aj trochu poučné.(5.12.2013)

• Fretakata

Rešpektujem, že deti majú svoj svet. Ale toto je vymyvanie mozgov.(26.2.2018)

Z toho, ako sa to páči mojej ani nie dvojročnej dcére usudzujem, že to bola trefa do čierneho. Táto relácia je určená pre deti v predškolskom veku a preto to žiaden "dospelák" nikdy objektívne nezhodnotí...Veselé, hudobné, farebné a určite poučnejšie a zábavnejšie ako Teletubbies a podobné veci. 80%(7.11.2012)

Spievankovo je dnes v podstate už detský fenomén, ktorý doslova prehrmel detským svetom posledných pár rokov a pokračuje ďalej. Mária Podhradská s kolegom robí naozaj skvelú robotu a pre deti je takýto program doslova ako stvorený a dospeláci majú pre seba chvíľu voľna. Už len preto musím dať aspoň tri hviezdy. 50 %(9.4.2017)

Stopáž je podstatne kratšia oproti dvojke a trojke, ale kvalita je rovnaká.(20.1.2015)