Spievankovo

Hudební / Pohádka
Slovensko, 2009

Milé deti, pozývame vás na výlet do Spievankova - čarovnej krajiny, kde sa stále spieva!

01. My sme dvaja kamaráti
09. Pláva kačka
10. Náš brok
11. Na dvore
12. O zajačikoch
13. Keď si šťastný (oficiální text distributora)

misterz

Pre najmenšie deti ako stvorené. Nepoznám také, ktorému by sa to nepáčilo. Moje deti na Spievankove vyrastajú, spievajú a tancujú a neskutočne sa bavia. Je jedno, či to majú pustené iba jeden raz, alebo to pozerajú celý deň. Mám taký dojem, že ich to neomrzí nikdy :) A tiež je to aj trochu poučné. ()

blondboss

Spievankovo je dnes v podstate už detský fenomén, ktorý doslova prehrmel detským svetom posledných pár rokov a pokračuje ďalej. Mária Podhradská s kolegom robí naozaj skvelú robotu a pre deti je takýto program doslova ako stvorený a dospeláci majú pre seba chvíľu voľna. Už len preto musím dať aspoň tri hviezdy. 50 % ()

megajalec

A takto to začalo. Výborný výchovný program pre deti s použitím najznámejších detských pesničiek. Synátor to nechcel prestať pozerať, samozrejme som to potom aj vďaka tomu poznal naspamäť :) v porovnaní s inými reláciami určené pre deti Spievankovo ohromne boduje. ()

CasperX

Z toho, ako sa to páči mojej ani nie dvojročnej dcére usudzujem, že to bola trefa do čierneho. Táto relácia je určená pre deti v predškolskom veku a preto to žiaden "dospelák" nikdy objektívne nezhodnotí...Veselé, hudobné, farebné a určite poučnejšie a zábavnejšie ako Teletubbies a podobné veci. 80% ()