Sexy Evil Genius

Komedie / Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2013, 85 min

• Schnitzl

Skoro celý film postavený na pokecu v hospodě. Pokecu téměř o ničem. Kdybych u toho filmu neexpil další kočku ve WoW, asi bych umřel nudou. Přeci jen si to ale zaslouží jednu hvězdičku za nádhernou Michelle Trachtenberg, která u mě tuto slátaninu zachránila od "odpadu". (Ač uvažuji, zda ji zase neubrat za "ošklivého chlapce" Starbuck, co mně obrací žaludek už od dob BSG...) Seth Green by se měl držet Family Guye a nekazit si pověst podřadnostmi. S tímto obsazením jsem prostě čekal nesrovnatelně víc.(4.6.2013)

• Saiffer

K filmu ma pritahli herci zo seriálu Buffy: Seth Green a Michelle Trachtenberg. Takisto prekvapila účasť Katee Sackhoff (Battlestar Galactica) i Williama Baldwina, takže som od filmu čakal kvalitu. No rozbeh je veľmi pomalý a len akési hlodanie v hlave ako sa to teda nakoniec vyvŕbi ma dotiahlo dopozerať (na tri krát) film do konca. Finále dokáže prekvapiť, ale celý film mi čosi vadilo - asi to, že som si častokrát uvedomil, že film pozerám a teda nie som "v ňom".(20.4.2015)

• kaylin

Libí se mi ta myšlenka - skupina lidí se sejde v restauraci u stolu a vzpomínají na kamarádku. Zjišťují, že její život nebyl dokonalý, navzájem si o ní sdělují nové informace. Navíc ta parta, co se sejde, se očividně zná, sedí si. Jenže když už se rozhodnete pro takové vyprávění, musíte mít v ruce dobrý příběh, což se bohužel úplně nepotvrdilo. Je to nakonec celkem moc dlouhé a to finále je prázdné. Škoda.(12.11.2013)

• HAssAN

Dlhá nudná konverzácia v bare. So Sci-Fi to má spoločné akurát Katee Starbuck.(8.4.2013)

• sechmet5

Bez přetáčení bych to asi nezvládla, ale byla jsem zvědavá, jak to skončí. Nic světoborného, ale záměr celkem dobrý. Chtělo by to nějak proškrtat a lépe promyslet.(28.4.2013)