Reklama

Reklama

S tím nic nenaděláš

  • USA L!fe Happens (více)
Trailer

Krysten Ritter, Kate Bosworth a Rachel Bilson společně v hlavní roli zábavné komedie o přátelství, životě bez partnera a životní radosti navzdory překážkám. Když láska na jednu noc vyústí v nečekané těhotenství, věci neberou rychlé obrátky nejen pro Kim (Ritter) ale i její spolubydlící, Deenu (Bosworth) a Lauru (Bilson). Jako samoživitelka má Kim velké obavy že nyní už je s randěním konec. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Kamiiik 

všechny recenze uživatele

Nezaujme ani neurazí, takový průměr. Laura: "Byl fakt pěknej, jako řecká socha." Kim: "To neříkej, ty ho mají vždycky malýho." Deena: "Jen proto, že malý penis byl známkou kultivovanosti. Velký je vulgární. Při olympiádě soutěžili nahý, tak nechtěli, aby to plandalo." Zajímavé vysvětlení pro malý penis řeckých soch :D. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Proč ne? Dobrý nápad na film. Miluju nedoceněné a béčkové filmy. Romantiky tam ani moc být nemá je to spíše komediální záležitost a občas jsem se dost nasmála. Musím říct, že Krysten Ritter, Kate Bosworth a Rachel Bilson zazářily a také se tam bylo na co koukat - a tím myslím herce Geoffa Stultse nebo minutová role Colina Egglesfielda. Jak si zničit život dítětem a zároveň se pokoušet najít samu sebe a dělat dobře svoji práci? Kim to sama netušila, dokud to nezažila a přestože měla najednou tak daleko od svých přítelkyň tak si k sobě našly cestu. Ten konec jsem předpokládala ale bylo to příjemné pokoukání. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Ničím výnimočné. Úplne bežný film o žene, ktorá má omylom dieťa a následne prekonáva rôzne životné nástrahy súvisiace so životom slobodnej matky. No a klasika - návrat do života randenia a spoločenského vyžitia, postupné si uvedomovanie zodpovednosti a role matky, atď atď. K tomu zopár roztržiek s najlepšou kamarátkou, ktorá stále nedospela, no a vlastne o tom je celý film. Keby do toho bola primiešaná aspoň aj nejaká komédia, no ani to sa tu akosi nevyskytovalo. No a čo nechápem najviac, tak to je rola Rachel Bilson, ktorá bola maximálne zbytočná pre dej celého filmu. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Pohled na realitu, která se může vytvořit, pokud ve svém životě nebudete vždy připravena ;) Trojice pro mě absolutně nesourodá - ať herecky tak typem postav. Jediná z žen, která u mě vedla byla Kristen Johnston, jejíž postava, snad pila alkohol i ze spaní :D :D Film lehce nadnést a něčím ho okořenit, tak si myslím, že by se stal ukázkou pro náctileté, proč nemít sex bez ochrany ;) ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

Český distribuční název přesně vystihuje podstatu stokrát ohraného námětu. Vedle dvou otravných hlavních postav stojí za zmínku jen minirole Rachel Bilson, jejíž postava (ač s minimem prostoru) je bezkonkurenčně nejlepší. Jinak scénář kopíruje klišé z podobných žánrovek a očekávaný konec ve stylu "procitl jsem a tvoje dítě mi vlastně nevadí" a "lhala jsem celou dobu, no a co" je už jen potvrzením nekvality tohoto filmového výtvoru. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Původní název filmu byl BFF & Baby. "BFF" znamená „best friends forever“, tedy nejlepší přátelé navždy. (R´Hell)

Reklama

Reklama