poster

S tím nic nenaděláš

 • USA

  L!fe Happens

 • USA

  BFF & Baby

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Denník slobodnej matky

 • Velká Británie

  L!fe Happens

Komedie

USA / Kanada, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lacerta
  **

  Sice se mi líbí to, že neukazujou nadšenou matinku, který ihned po porodu vybuchne v hlavě gejzír nadšení z potomka. Ale stejně je to všechno takové růžové. Sice vidíme, že to Kim omezuje, ale na druhou stranu která matka může říct, že jí někdo téměř kdykoliv pohlídá dítě? Že si sama může ze dne na den říct - a v práci končím. A ze dne na den si pronajmout sama pro sebe domek. Takhle růžová nebude realita ani v zemi snů...(18.8.2013)

 • becki_tu
  *

  Český distribuční název přesně vystihuje podstatu stokrát ohraného námětu. Vedle dvou otravných hlavních postav stojí za zmínku jen minirole Rachel Bilson, jejíž postava (ač s minimem prostoru) je bezkonkurenčně nejlepší. Jinak scénář kopíruje klišé z podobných žánrovek a očekávaný konec ve stylu "procitl jsem a tvoje dítě mi vlastně nevadí" a "lhala jsem celou dobu, no a co" je už jen potvrzením nekvality tohoto filmového výtvoru.(17.7.2013)

 • ivishka
  ****

  Proč ne? Dobrý nápad na film. Miluju nedoceněné a béčkové filmy. Romantiky tam ani moc být nemá je to spíše komediální záležitost a občas jsem se dost nasmála. Musím říct, že Krysten Ritter, Kate Bosworth a Rachel Bilson zazářily a také se tam bylo na co koukat - a tím myslím herce Geoffa Stultse nebo minutová role Colina Egglesfielda. Jak si zničit život dítětem a zároveň se pokoušet najít samu sebe a dělat dobře svoji práci? Kim to sama netušila, dokud to nezažila a přestože měla najednou tak daleko od svých přítelkyň tak si k sobě našly cestu. Ten konec jsem předpokládala ale bylo to příjemné pokoukání.(19.11.2012)

 • Aljak
  **

  Ničím výnimočné. Úplne bežný film o žene, ktorá má omylom dieťa a následne prekonáva rôzne životné nástrahy súvisiace so životom slobodnej matky. No a klasika - návrat do života randenia a spoločenského vyžitia, postupné si uvedomovanie zodpovednosti a role matky, atď atď. K tomu zopár roztržiek s najlepšou kamarátkou, ktorá stále nedospela, no a vlastne o tom je celý film. Keby do toho bola primiešaná aspoň aj nejaká komédia, no ani to sa tu akosi nevyskytovalo. No a čo nechápem najviac, tak to je rola Rachel Bilson, ktorá bola maximálne zbytočná pre dej celého filmu.(2.7.2014)

 • hajner
  odpad!

  Mať deti je tragédia. Aspoň o tom sa nás snažia presvedčiť tvorcovia tejto nevtipnej komédie. Hlavná predstaviteľka je nesťastná z neplánovaného rodičovstva (podľa mňa pri jej veku a vízore by mala biť najšťastnejšou na svete) a tak si to snaží kompenzovať. No strach.A tie vrcholne trápne Americké hlášky typu: "radeji si urezať koule ako mít deti". Snažil som sa nájsť dôvod začo dať aspoň jednu hviezdičku ale nepodarilo sa mi to a to som sa vážne snažil.(16.4.2013)

 • - Původní název filmu byl BFF & Baby. "BFF" znamená „best friends forever“, tedy nejlepší přátelé navždy. (R´Hell)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)