Reklama

Reklama

Krysten Ritter, Kate Bosworth a Rachel Bilson společně v hlavní roli zábavné komedie o přátelství, životě bez partnera a životní radosti navzdory překážkám. Když láska na jednu noc vyústí v nečekané těhotenství, věci neberou rychlé obrátky nejen pro Kim (Ritter) ale i její spolubydlící, Deenu (Bosworth) a Lauru (Bilson). Jako samoživitelka má Kim velké obavy že nyní už je s randěním konec. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (17)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Ničím výnimočné. Úplne bežný film o žene, ktorá má omylom dieťa a následne prekonáva rôzne životné nástrahy súvisiace so životom slobodnej matky. No a klasika - návrat do života randenia a spoločenského vyžitia, postupné si uvedomovanie zodpovednosti a role matky, atď atď. K tomu zopár roztržiek s najlepšou kamarátkou, ktorá stále nedospela, no a vlastne o tom je celý film. Keby do toho bola primiešaná aspoň aj nejaká komédia, no ani to sa tu akosi nevyskytovalo. No a čo nechápem najviac, tak to je rola Rachel Bilson, ktorá bola maximálne zbytočná pre dej celého filmu. ()

Kamiiik 

všechny recenze uživatele

Nezaujme ani neurazí, takový průměr. Laura: "Byl fakt pěknej, jako řecká socha." Kim: "To neříkej, ty ho mají vždycky malýho." Deena: "Jen proto, že malý penis byl známkou kultivovanosti. Velký je vulgární. Při olympiádě soutěžili nahý, tak nechtěli, aby to plandalo." Zajímavé vysvětlení pro malý penis řeckých soch :D. ()

Reklama

ivishka 

všechny recenze uživatele

Proč ne? Dobrý nápad na film. Miluju nedoceněné a béčkové filmy. Romantiky tam ani moc být nemá je to spíše komediální záležitost a občas jsem se dost nasmála. Musím říct, že Krysten Ritter, Kate Bosworth a Rachel Bilson zazářily a také se tam bylo na co koukat - a tím myslím herce Geoffa Stultse nebo minutová role Colina Egglesfielda. Jak si zničit život dítětem a zároveň se pokoušet najít samu sebe a dělat dobře svoji práci? Kim to sama netušila, dokud to nezažila a přestože měla najednou tak daleko od svých přítelkyň tak si k sobě našly cestu. Ten konec jsem předpokládala ale bylo to příjemné pokoukání. ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

Český distribuční název přesně vystihuje podstatu stokrát ohraného námětu. Vedle dvou otravných hlavních postav stojí za zmínku jen minirole Rachel Bilson, jejíž postava (ač s minimem prostoru) je bezkonkurenčně nejlepší. Jinak scénář kopíruje klišé z podobných žánrovek a očekávaný konec ve stylu "procitl jsem a tvoje dítě mi vlastně nevadí" a "lhala jsem celou dobu, no a co" je už jen potvrzením nekvality tohoto filmového výtvoru. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Pohled na realitu, která se může vytvořit, pokud ve svém životě nebudete vždy připravena ;) Trojice pro mě absolutně nesourodá - ať herecky tak typem postav. Jediná z žen, která u mě vedla byla Kristen Johnston, jejíž postava, snad pila alkohol i ze spaní :D :D Film lehce nadnést a něčím ho okořenit, tak si myslím, že by se stal ukázkou pro náctileté, proč nemít sex bez ochrany ;) ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Původní název filmu byl BFF & Baby. "BFF" znamená „best friends forever“, tedy nejlepší přátelé navždy. (R´Hell)

Reklama

Reklama