Reklama

Reklama

Telefon

(TV film)
všechny plakáty
Komedie
Československo, 1983, 37 min

Obsahy(1)

Malá televizní komedie o jedné zaručeně netradiční svatbě. Mladík Milan telefonuje kamarádovi, omylem však vytočí číslo Jany Blahutové. Vzpomene si, že Janu před deseti lety ještě jako školák miloval. Také Jana se na Milana upamatuje, nicméně oba spolu dále mluví, jako by se právě seznámili. Milan začne Janě telefonovat častěji a navrhne jí svatbu. Ta na jeho hru přistoupí a souhlasí. Oba se začnou po telefonu „seznamovat“ a plánují svatební den. V den svatby se Janě zasekne klíč v zámku a Milan se pokusí dveře vyrazit. Jak dopadne jejich setkání tváří v tvář? (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

raduna01 

všechny recenze uživatele

Ondřej Havelka si poplete telefonní číslo a úplně jako náhodou zavolá Janě Bouškové, své bývalé lásce, kterou deset let neviděl a kvůli které se ani neoženil. Nakonec si po telefonu domluví svatbu a poprvé se vidí až při ní. Kdo neviděl - neuvěří. ()

LadyPupu 

všechny recenze uživatele

Bakalářský příběh s totálně přepálenou stopáží a absolutně dementním dějem. Boušková s Havelkou si přes telefon postupně domluví svatbu. Ty bláboly kolem trvají asi 32 minut. Hrůza. Sranda je to poslední 3 minuty, kdy si Boušková zlomí klíč v zámku a nemůže otevřít dveře... Ježíši, teď nevím, jestli to není spoiler, ale to je asi u tohohle blábolu jedno. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama