Wrestlemania XXVIII se uskutečnila 1. dubna 2012 v Sun Life Stadium (Miami, Florida). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Primo & Epico vs. The Usos vs. Tyson Kidd & Justin Gabriel (Tag Team Championship)
2) Daniel Bryan vs. Sheamus (World Heavyweight Championship)
3) Kane vs. Randy Orton
4) Big Show vs. Cody Rhodes (Intercontinental Championship)
5) Beth Phoenix & Eve Torres vs. Kelly Kelly & Maria Menounos
6) Triple H vs. The Undertaker (Hell in a Cell Match, Shawn Michaels special guest referee)
7) Team Teddy vs. Team Johnny
8) Chris Jericho vs. CM Punk (WWE Championship)
9) John Cena vs. The Rock (TheSpearCZ)

Slasher

Už je to nějaký ten rok, co mě WWE dobavila (paradoxně po návštěvě Summerslamu naživo), ale návrat Rocka jsem si nemohl nechat ujít. Hype byl veliký, dissy Johna Ceny zábavný, match samotný už malinko vyčpělý, ale stejně - dobrá show. ()

AdamesWWE

[8/10] Najočakávanejšia, najkomerčnejšia, najviac promovaná WWE show s obrovským potenciálom a nabitými zápasmi - to je WrestleMania 28. Najlepší zápas večera bol po wrestlingovej, technickej stránke bol jednoznačne a bez debaty HIAC zápas medzi Takerom a Triple H-om + rozhodca HBK. Wrestlingové nebo. Čo si viac priať? Tri legendy po kope, nádherný zápas ktorý nenudil, stále sa v nom niečo dialo, super triky, proste old school s dojemným zakončením, ktorým sa "jedna éra končí". Jednoznačne Main Event a zápas celého večera. Najočakávanejší zápas - Rock vs. Cena. Lepší priemer Predviedli síce len klasické triky, ale zápas mal výborné tempo. A s víťazom som spokojný. WrestleMania 28 toho veľa nepokazila, väčšina potenciálu bola využitý. Škoda že show pri niektorých okamihoch(ťažko prehliadnuteľných) sklamala. Show to bola ako na húsenkovej dráhe. Slabý rozbeh, epický vrchol wrestlingu v strede show a zakončenie takým lepší priemerom. ()

Paity

C. M. Punk stále působí, jako naprosté párátko. O to více srandovně působí, když si jakoby dává některého z borců, co jsou o hlavu a půl vyšší. ()

yaromir

Nebýt matche Triple H vs. Undertaker byla by tahle WrestleMania pěkně o prdeli. Rock vs. Cena ve výsledku vyzněl jako nafouknutá bublina - hned na první pohled bylo zřejmé, že se oba "borci" nemůžou zranit, takže to byl takový "jednodušší" match, který rozhodně nesplnil obrovská očekávání, které do něj vkládala celá fanouškovská obec. Co se týče prostředí - otevřená scéna vůbec neprospěla (nekritizuji 80ti tisícovou návštěvu), do ruchových mikrofonů šlo totiž leda velké hovno, takže jsem měl pocit, že tam jsou max. 3 řady lidí. ()

fabuloso

Ešte nikdy nebol main event WrestleManie ohlásený rok pred konaním sa samotnej šou. Aj z tohto dôvodu bolo 28. vydanie tejto jedinečnej akcie mimoriadne očakávané. Ale poďme po poriadku. Šou otvoril zápas o svetový titul medzi Sheamusom a obhajcom Danielom Bryanom. 70 tisíc divákov na Sun Life Stadium v Miami ostalo v šoku po tom, čo zápas skončil po 18-tich sekundách. Sheamus sa stal novým šampiónom a Bryan odchádzal z ringu zahanbený. Príjemne ma prekvapil zápas medzi Kaneom a Randym Ortonom, ktorý mal pomerne prekvapujúceho víťaza v podobe „červeného monštra“. Zvedavý som bol aj na zápas Cody Rhodes vs. Big Show o IC title. Zápas dvoch rozdielnych hmotnostných kategórií priniesol víťazstvo Big Showa, ktorý sa po predchádzajúcich nevydarených vystúpeniach na WrestleManii konečne dočkal svojho „veľkého momentu.“ Tradične sa na WM objavila aj celebrita – herečka a moderátorka Maria Menounos, ktorá spoločne s Kelly Kelly porazila v tag tímovom zápase duo Beth Phoenix & Eve Torres. Neskutočný náboj a atmosféru mal zápas Triple H vs. Undertaker, ktorý mal byť koncom jednej éry. Šlo o tzv. Hell in a Cell match a pikantnosťou bola účasť Shawna Michaelsa v úlohe rozhodcu. Borci predviedli krásny polhodinový zápas a Undertaker vylepšil svoju bilanciu na WM na 20-0. Dojímavým momentom bolo záverečné objatie všetkých troch legiend. Po tag tímovom zápase dvanástich mužov prišla lahôdka a zápas, na ktorý som sa ja osobne tešil najviac. CM Punk a Chris Jericho si to rozdali o titul WWE a zároveň o titul „Best in the World“. Krásny zápas, ktorý bol ukážkou toho najlepšieho technického wrestlingu priniesol Punkovu obhajobu titulu. Zlatým klincom bol dlho očakávaný zápas John Cena vs. The Rock. Dve ikony, dva symboly svojej generácie. Bol to pekný zápas, ktorý trval vyše polhodinu. Cena mal zjavne navrch, aj preto ma prekvapilo a do istej miery aj sklamalo víťazstvo The Rocka. WrestleMania 28 sa vydarila, celkové hodnotenie šou: 8,5/10. ()

Fozzy

Prostě to už nebylo ono... Wrestlemanie z přelomu tisíciletí tu už zřejmě nebudou a to je škoda. Přílišná komercializace na úkor zápasů je taky na škodu. Každopádně pro wrestlingu neznalého fanouška to byla určitě parádní akce. Pro mě jen na jedno podívání. ()

LentilleLily

Nejlepší match: Triple H vs The Undertaker (Shawn Michaels jako speciální rozhodčí) nejhorší match: Kelly Kelly a Maria Menounos vs Beth Phoenix a Eve. Neměli tam tu Mariu vůbec strkat ()