poster

Naruto sugoi dorjoku: Rock Lee no seišun Full-Power ninden (TV seriál)

 • Japonsko

  NARUTO -ナルト- SD ロック・リーの青春フルパワー忍伝

 • Japonsko

  Naruto sugoi doryoku: Rock Lee no seishun Full-Power ninden

 • USA

  Naruto Spin-Off: Rock Lee & His Ninja Pals

Animovaný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2012, 51x24 min

 • Prometheus69
  ****

  Paródia na Naruto sériu, kde hlavnou postavou je Rock Lee. Jeho nekončící žerty spolu s ostatnými postavami! Jen jeden háček to má, anime je čistě chibi (miniatúry), Právě tento aspekt činí z SD jednu z nejúspešnejších Shounenoviek: Naruto. Mnoo.... :) ...........................Jedná se vlastně tedy jen o Parodii kde má hlavní roly většinou sranda, humorné a někdy dost bláznivé situace, podivné scénky... Namísto epických klasických typických akčních scén, násilí, smrti, zoufalství a drama. Nic jiného od toho tedy ani nečekejte SD bych i přesto nedoporučil dětem. :D Ze začátku to docela sranda je... hlavně se do toho musíte dostat, po pár epizodách to i vcelku začne nudit.. ale pořád si to drží takovou svou typicky japonskou houpavou humornou úroveň. Něco sedne jak pedel na hrnec... něco naopak jen těžkou zkousnete. Jako že né všchno je až tak vtipný, jako spíš trapný a po čase i dost stereotipní. :) Například, Epizody s Akatsuky jsou naprosto luxusní... bohužel je jich tam hodně málo. Ale i tak, pobaví. Celkem slušný Spinof. 8-) Na podobných anime jsem doslova vyrůstal.. takže rozhodně nepatřím mezi ty tipické suchary. Takže 4 hvězdy si to rozhodně zaslouží... mno možná do budoucna i jednu uberu. Ale zatím baví... :D(2.10.2013)

 • Mr.Husts
  ****

  Pro ty co měli v Narutovi rádi jednohubkové fillery typu "Kakashiho maska" je to určitě parádní zábavná blbůstka :) Navíc já měl vždycky Leeho rád pro jeho neutěšující odhodlání stát se vynikajícím ninjou i když nemůže používat žádné ninjutsu a i když je tenhle spin off s ním v hlavní roli čistě odlehčeného rázu, s čímž musíte počítat už jen díky jednodušší, ale rozhodně zábavně rozkošné vizuální stránce, tak se určitě dobře pobavíte, pokud nejste suchaři a je vám anime humor sympatický.(19.5.2013)

 • Illuminare
  *****

  Tady jde všechna vážnost stranou, tohle je dosti komedialní zaležitost v podobě Tlustoobočnatcovo praštěných problémů. Někteří nebudou se mnou souhlasit, ale ja se u toho parádně bavim a myslim, že je to mnohokrát lepší než fillery. Baví mě když si tvůrci dělají prdel z Narutovského světa a všeho co obsahuje. Doporučuju všem skalním fanouškům Naruta. PS: A děkuji týmu z Konohy za překlad.(19.4.2012)

 • Mikuko
  ****

  Absolutně boží doplnění k anime, tenhle spin-off mě jen a jen příjemně překvapil. Jednak je fajn vidět ten svět z pohledu týmu Gai, který je v normálním anime celkem vedlejší, a jednak jsem asi prostě typ člověka, který rád sleduje vtipné série s postavami, které jsou v originální sérii vážné. A tohle bylo 51 dílů smíchu a vtipů, na které nikdy nezapomenu. Proto lepší 4*(10.5.2015)

 • KaKKashi
  ****

  vím že 4 hvězdy je dost...ale tři mi přišli málo...je to parádní spin-off, který fanouškům udělá radost, ale jestli odloví neznalce, to si nedovoluji odhadnout...je pravda že jsem dlouho chtěl aby byl seriál jen o rock leem, sice jsem si to představoval drsněji...ale nakonec jsem docela spokojen, oživuje to vtipnou atmosféru prvních serií naruta, která se s dospíváním hrdinů vytratila:-)(4.7.2012)

 • - Seriál paroduje všemožné trendy v pop-kultuře. Ať už je to ve filmovém průmyslu, oděvnictví, hudbě, trendech, či jiných lidem široce známých věcech. (P. J. D.)

 • - Název SD znamená Sugoi Doryoku, což je něco jako „velké úsilí“ nebo „velká snaha“. Aby však název pasoval i pro českou zkratku, byl seriál uveden v českém názvu Super Dřina. [Zdroj: Konoha.cz] (Illuminare)

 • - Předlohou pro postavu Rocka Leeho byl Bruce Lee, obě postavy slaví narozeniny 27. listopadu. (P. J. D.)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace