Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavný hrdina Jin je zvláštne dieťa s anjelským znakom na ruke - tak tento divný kruh aspoň volá jeho dedko, s ktorým Jin býva v chatrnom obydlí ako bezdomovci pri rieke. Na svoj vek je tento chlapec veľmi silný a pohyblivý, čo mu rôznymi spôsobmi napomáha pri získavaní peňazí. Jinov pokojný život sa končí v momente, keď jedného dňa nájde pri rieke všetkých svojich známych mŕtvych. Umiera aj jeho dedko a tak ostáva úplne sám. Tieto, ako aj iné vraždy v meste, má na svedomí monštrum v ľudskom tele, ktoré iba čaká na svoje prebudenie. Hrdina sa s ním dostane do súboja, pri ktorom sa v ňom prejavia jeho skryté, nadľuské sily. A to všetko je ešte len začiatok.. (Trip)

(více)

Recenze (3)

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Jako se většina žánru ecchi snaží zaujmout svého diváka prsy a lacinými vtipy s nimi, aniž by si dala s vymýšlením smysluplné zápletky, snesitelných postav a vlastně i těch vtipů samotných, tak útočí Zetman množstvím slizu, krve, tykadel a nejhrubšího, smrtícího násilí. Představa, je zřejmě taková, že když člověka rozčtvrtíte, atmosféra 4x zhoustne. Když ho rozprsknete na 6 kusů, strach diváka to násobí šestkrát. Jenomže Zetman se všemi těmi svými nechutnostmi a nečekanými odhaleními, rozuměj trapnými twisty, snaží tak úporně, že nepůsobit to otravně, člověk by se smíchy potrhal. +++++ Všechna ta zabití blízkých osob, domnělé i skutečné zrady, bezmoc, odhalení záporáků a machrovací kecy se jeví jako produkty tvůrčího nasazení: "Ty vole, ten divák už to musel rozdejchat, jak se pochcala ta jeho kámoška a lezli po ní ty langusty. Co teď? Co třeba kdyby se ukázalo, že jeho nejlepší kamarád je zodpovědný za smrt jeho pěstounů? To by tam snad nějak šlo zakomponovat, ne?" Ano, někdy se to podaří jakž takž zakomponovat. Výjimečně. Bohužel však řada postav má k tomu nejbrutálnějšímu a zároveň riskantnímu chování jen velmi chatrnou motivaci. +++++ Zetman se ještě pokouší rozjímat nad pojetím suprhrdinství, motivacemi těch, kteří se suprhrdiny stávají apod. Téma není vyloženě nezajímavé, leč zdejší pojetí tu zajímavost ničí. Kdo by projevil interest pro Sofiinu volbu, kdyby hned přišla ta volba, ve zbytku by Sofia s nelidským jekotem kosila nacisty a nakonec se třebas dozvěděla, že Hitler je její dědeček? Kdepak, Zetman patří mezi škvár, který svou hloubku a uměleckost doufá objevit v tom, že postavy pekelně trpí. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Nuž, animeshow začala, Lee Senpai sama a jej dvaja kohai dokončili. Príbeh nebol zlý, ale hodnotenie by bolo o dosť nižšie, keby sme ho nesprevádzali s krásnymi komentármi ohľadne krému na vlasy a tvár a podobne. Myslím, že ak si Zetmana ešte niekedy pozriem hodnotenie zmením na o dosť menej. Ale momentálne za veci ako pedikúra počas boja a Gély s Alpou musím dať 50%. Ale úvodná zvučka ROCKS! ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama