Ginga e Kickoff!!

• Japonsko 銀河へキックオフ!! (více)
Animovaný / Sportovní
Japonsko, (2012–2013), 16 h 15 min (Minutáž: 25 min)

Epizody(39)

Subjektiv

Musí to být peklo, točit seriály o fotbale. První podmínka káže: "Skoro pořád se musí hrát fotbal." Druhá podmínka káže: "Když se fotbal nehraje, tak se fotbal řeší." Třetí podmínka káže: "Jde o dětský seriál, takže si musíte odpustit experimentování." Čtvrtá podmínka káže: "Seriál musí být veskrze pozitivní." Pátá káže: "Seriál musí naprosto srozumitelný." +++++ Mojžíš nám z hory Sinaj přinesl sice přikázání celých deset, ale život svazují podstatně méně než těchto pět tvůrčího ducha. Autoři mohou jen doufat, že dosáhnou kvality v rámci subsubsubžánru a horko těžko vymyslí, čím jejich dílo ošperkovat, aby se nerozpustilo do hmoty z těch, kterým ono štěstí chybělo. V Ginga e kickoff je to přátelství, které pojí dětský tým s vrcholovým týmem japonské ženské fotbalové ligy. Myslím, že v mezích mikrometrových možností jde o dobrý nápad a autoři se za svůj počin stydět nemusí. Jenom nedokáži přijít na důvod, který by k jeho sledování vedl dospělého člověka, kterého koukání na fotbal nebavilo snad nikdy. I tři díly jsou na něj dost. ()