Epizody(8)

Streeper

První díl mě velmi zklamal, musím říct. Nehoda vlaku byla skvěle natočená, ale nelíbilo se mi, co scénáristi udělali se vztahy mezi trojicí Reidem, Drakem a Jackosnem. Libí se mi jako kámoši a spolupracovníci, tohle mi bylo silně proti srsti. Nicméně celkově tahle série hezky graduje, je tam několik překvapivých a smutných momentů. A za mě nejlepším dílem je rozhodne poslední. Pokud by seriál takto ukončili, vůbec by mi to nevadilo. ()

Necrotongue

Některé seriály s každou další řadou víc a víc devalvují,Ripper Street mě s každou další řadou víc a víc baví.Už dvakrát jsem v komentářích ocenil výborný námět i scénář,to platí i u třetí série,ale zapomněl jsem pochválit skvělý soundtrack.Třetí řada naštěstí pokračuje ve stejném duchu jako řada druhá,to znamená,že dál rozvíjí silný příběh a nevrací se k rozkouskovanosti první série,která mi připadá ze všech tří řad,které jsem zatím viděl,jako nejslabší,ale přesto bych jí méně než pět hvězdiček nedal.Třetí série mě mírně zklamala pouze poněkud okázalým koncem pana Besta,vzpomněl jsem si při něm na film Četa. ()