poster

Oranžové léto (festivalový název)

 • Německo

  Sommer in Orange

 • anglický

  My Life in Orange

Komedie

Německo, 2011, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnBruk
  ****

  Střed dvou světů, představ, dogmat a z toho vznikající jiskření je vždy zajímavé téma. Zvlášť když je psané životem. Prostředí komunit "oshovské tantry" je hodně výživné. Z letmého (osobního kontaktu) musím říct, že i inspirativní... Hezký hřejivý film... ps : dodatek, pokud se Vám film líbil koukněte určitě na : Tohle je náš svět (20.7.2016)

 • kolly13
  **

  Velmi slabé na potenciál, předvídatelné a pro mne, v dnešní době západní civilizace, nudné.(13.11.2016)

 • sator
  ***

  Mám k tématu víc než blízko, asi by se dal film udělat lépe, nicméně zajímavé...(4.11.2014)

 • Johanita
  ****

  Příběh je inspirovaný skutečným příběhem. Autorka scénáře je v podstatě hlavní hrdinka, čili jde o vtipnou, něžnou a zároveň nemilosrdně upřímnou výpověď o životě v komunitě Osho... pro všechny, které kdy zajímalo, jaké to asi je a jaké by to mohlo být... Vyprávění z pohledu dítěte mám ráda a tady se to obzvláště povedlo. Momenty k zamyšlení bravurně střídají ty absurdní a vtipné. Nadsázka je skvěle vybalancovaná a děj se nikde nezasekává. Na film se určitě podívám ještě jednou...(26.2.2015)

 • io.
  *****

  Naprosto mě celá ta věc uchvátila. Nemyslel jsem si, že mně takhle dostane nějaký německý film. Skvělé buddhisticko-hinduistické téma, svižný děj, ani chvilku nuda, absurdní vyvrcholení situací ... vzhledem k tomu, že jde o autobiografii, je to teda pořádný úlet. Hodně mně to pobavilo a guru Paravan u mě získal absolutních 5 hvězd!(12.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace