Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tsubaki Akira je normální středoškolský kluk, který řeší stejné problémy jako jeho vrstevníci. Všechno se ale změní, když do jeho třídy přestoupí záhadná spolužačka Ubaru, která se s nikým nebaví, o přestávkách spí a nikdy jí není vidět do obličeje. Jedno dne ale Tsubaki její obličej zahlédne a je ztracen. Okamžitě se do ní zamiluje a v momentě, kdy tajně ochutná její sliny je s ním konec. Po několika dnech má abstinenční příznaky a Ubaru mu řekne, že je to protože se do ní zamiloval a potřebuje další dávku slin. Od té doby začínají jejich milostné strasti a radosti. (topr harley)

(více)

Recenze (11)

Cracker 

všechny recenze uživatele

V skutku Mysterious girlfriend. Autorovi mangy šlo pravdepodobne o originalitu. Podarilo sa. Avšak, vytvoril neskutočnú sprostosť. Originálne si vymyslel nový, hlúpy druh fetišu, pridal nejaké vintage animácie a z hlavnej hrdinky spravil psychošku, ktorá človeka pri škaredom pohlade ROZSTRIHÁ NOŽNICAMI, ktoré si samozrejme zastrčí pekne späť za gaťky (moeeeeeeeeeeeeeeeee). Je mi stále záhadou, ako sa z takejto zbytočnej mangy stalo anime, toto je potupa pre Ashirogi Muto-sensei. Divácka základňa za týmto anime musí pozostávať z NEETov, tisíciek hikkikomori, japonských drag queen a samozrejme netreba zabudnúť ani na Kousaka Kirino. Mám toho na srdci ešte kopu, ale strácať čas hejtovaním tohto bezvýznamného anime je ešte viac bezvýznamné... ()

Larky odpad!

všechny recenze uživatele

Nazo no kanojo X je i přes absenci jediného povedeného vtipu, velmi komický seriál. Tvůrci se jakože snaží zaujmout diváka dialogy ve stylu - o sexu bez obalu, v rámci příběhu se snaží zaujmout rádoby promakaným scénářem - kterak hošík k vysněné slečně přišel, do jejího srdéčka se dostat chtěl a kdyby náhodou i pod sukýnku by nahlédl a old-school vizuálem, který měl za cíl odlišit se od současných seriálů a být také něčím, co případné chyby nějakým způsobem zaplátuje, či se nad tím jen mávne rukou...Nakonec ale o nic z toho vůbec nejde...Tady se naprosto jednoznačně útočí na první signální těch, kteří jsou blázni do ecchi, tedy do kalhotek, do prsů, do prdelek.... a bohužel i retardovaných a pořád dokola se opakujících scénářů....Nemám Yoshitanimu a jeho týmu „hvězd“ za zlé, že udělal další ecchi...vadí mi, jak všechno to, čím se snaží zakrýt to, že je to jen další stupidní ecchi blábol dělá hrozně špatně. Neexistuje zde vtip a pokud ano je velmi nepovedený...Dvě hlavní postavy jsou napsané ještě hůř než ty v Ulici, přičemž Urabe Mikoto si hodně nahlas říká o nějakou anti Anime cenu...takhle nezajímavá a naprosto odfláklá ženská hrdinka tu dlouho nebyla, nemilostně milostný vztah mezi nimi psal lehce retardovaný 10-ti letý syn někoho z tvůrců (v tomto případě také autor otřesně amatérské mangy)...Vrcholem nejhoršího scénáře roku je neskutečně dementní premisa o prstech v puse...Tohle napsat do jednoho dílu...proč ne...ale aby to byl jeden z nosných pilířů úplně celého scénáře? WTF? Nazo no kanojo X je jeden z nejhorších seriálů, který jsem kdy viděl...hlavně je to díky naprosté demenci hlavních postav, nulových vtipů, toporných a velmi odfláknutých animací a hlavně...hlavně kvůli tomu, že tady snaha ozvláštnit tupý ecchi žánr sexuální otevřeností, rádoby zajímavými postavami a scénářem, který má dobře popisovat vztah dvou mladých lidí příchízí totálně vniveč díky lajdáctví a amatérismu tvůrců. (Dodatek: O rabukome rozhodně nejde, jde o ecchi, které se snaží vypadat, jaký velký přesah má, leč to dělá nejhůře jak může) ()

Reklama

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Překvapuje mě, že v době, v níž francouzák je jedním z nejnižších stupňů výhradně milenecké intimity, polykání při felaci mnoho mužů vnímá jako povinnost, cunnilingus patří k výbavě středoškoláků, anální sex v pornografii se stal nudným standardem a velká část populace viděla na videu, jak se to dá dělat s koněm, může někoho pohoršovat olizování nasliněného prstu, ba obracet mu kufr. Vždyť přece při většině forem sexuálního styku v tom nejširším, ale stále tělesném slova smyslu dochází v výměně tělesných tekutin mnohem významnější. Snad je to tím, že sliny jsou v Nazo no Kanojo X kresleny jako podivný, přilnavý gel s "medůzovitou" konzistencí. +++++ Nemyslím si ani, že Urabe Mikoto je zcela standardizovaná hrdinka, která patří do generických ecchi. Nenáleží k poddruhu pištících, násilnických holčiček, které rozdávají rány pěstí, když někdo díky JEJICH VLASTNÍ nešikovnosti zahlédne jejich kalhotky, ani k naprosto perverzním, vyžilým samicím, které terorizují svým na odiv dávaným chtíčem nesmělého, čistého hlavního hrdinu. Není ani případem chladné, sebevědomé dívky, která má naprosto vše pod kontrolou. Do běžného echci portfolia prostě nezapadá, jde o docela normální nenormální holku. +++++ Právě tím mě seriál, hlavně v prvních dílech, zaujal. Tsubaki Akira jakoby měl poměrně jasnou představu, jak by se měl vztah mezi hochem a dívkou vyvíjet, představu, která právě odpovídá běžným rabukome, v nichž hlavní hrdinka není násilná, ale nesmělá. Urabe se však jeho představám vymyká, což v něm vyvolává nejistotu, chvílemi i frustraci. +++++ Jistě, ukázat, že "balící postup" dle anime vás může dostat do úzkých, asi nepředstavuje nápad geniálního umělce, nicméně v porovnání s neustálou stejností vztahovek jde alespoň o ten nápad. Nejde mi teď o srovnání úchylek protagonistek, ty v obecnosti mohou být mnohem šílenější, než má Urabe. Vtip je v tom, jak stejně (a Mikoto jinak) reagují na chování hlavního hrdiny. Chyba by byla i v přílišné realističnosti: nutnost opět se podřídit určitým, byť jiným představám, by efekt překvapení ničila. Seriál se kazil právě v těch chvílích, kdy Urabe "normálněla" (a to se časem dělo stále více) a v nichž se řešily očekávané situace, jako třeba domnělá nevěra. Navíc jsem si postupně vypěstoval cit pro přístup autorů a již mě překvapovali pramálo. +++++ Na závěr pár drobných pochval. Zajímavě zvolený hlas Urabe Mikoto. Poměrně roztomile a decentně dávkované ecchi prvky, žádné bouncing boobs s nechtunými zvukovými efekty, které odrazují od šáhnutí. A ještě jedna výtka: zpočátku zajímavý nápad - sdílení slin = absolutní sdílení emocí - se mění v jednoduše aplikovatelný deus ex machina. Mají Urabe a Tsubaki problém? Ať si vymění slinu. Zpočátku by to byly ****, ke konci již slabé *** a nechuť sledovat případnou další sérii. ()

Kontractor 

všechny recenze uživatele

Nazo no kanojo X je uchylné...Mohli bychom ho zařadit do kategorie robukome s pervezním fetišem, ovšem jako celek neztrací na kvalitě...Nebo je to snad druh hardcore fanservisu pro *creepy otaku*, težko říci. Každopadně k příběhu...Tsubaki je mladý panic, který sní o tom, až bude mít přítelkyni, což by nebylo nikterak zvláštní, pokud by se nezamiloval do dívky, která pravděpodobně trpí jistou sexuální deviací...A tak tento *weirdo* pár začně objevovat krásu mládí, lásky a kdo ví čeho ještě...Návrh postav je zastaralý (připomíná kresbu používanou pro charaktery okolo roku 2003), ovšem anime za to nemůže, protože se drží manga předlohy z roku 2006, která stále vychazí jako ongoing..Dále nesmím opomenout vyborně zvolenou hudbu dokreslující napětí a atmosferu okolí.....Pro zájemce: Není to Seikon no Qwaser je to více určité a sexuálně vyspělější a protože nechci spoilerovat, kdo chce, ať se podívá :) Ještě třešníčka na závěr: Dabing Urabe Mikoto je první rolí mladé Ayako Yoshitani, ale její hlas je podobný jiné seiyuu... ()

Tichošlápek 

všechny recenze uživatele

Ze začátku to vypadalo velmi dobře. Urabe vypadala skutečně záhadně a mě se hlavou honily myšlenky o tom, co může následovat v dalších epizodách. Zrovna sliny mi nepřipadaly jako nejlepší nápad, ale to jsem moc nehrotil a věnoval se atmosféře, která tam byla opravdu mysteriózní. Akira sice nebyl nijak extra, ale ani mi nevadil. Prostě takový obyčejný kluk, který toužil mít holku a dělat s ní věci, které jsou ve vztazích normální. Což normální s ní neměl že :D. Postava Urabe byla vytvořena skvěle (i s dabingem). Z počátku to byly 4*. Jak šly ale epizody, tak se to snížilo na 3*. Nic mě tam už nepřekvapovalo, Urabe už nebyla tak záhadná a stalo se z toho anime, které není ničím vyjímečným, aby si to zasloužilo víc jak 3*. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama