Epizody(12)

Subjektiv

Nové příběhy obchodnice se zbraněmi Koko Hekmatyar novoty nakonec mnoho nepobraly. Snad by mě i trochu zajímalo, jaký cíl sleduje svými dílčími činy, leč seriál nám nedá do jejích karet nahlédnout. Věřím, že v úplném závěru dojde k odhalením, ale budu muset žít bez nich. Přes jistou repetitivnost tu jakýsi živelný odér první série stále malinko čpí. Ušmudlané, ale přece tři hvězdy. Konec po 18, resp.šestém díle. ()

daGGos

Po velmi dlouhém přemýšlení se nakonec přikláním k vysoce nadprůměrnému hodnocení. Důvodem je bezpochyby hlavní myšlenka, kterou anime prezentuje. Ano, ačkoli to totiž může většinu seriálu vypadat, že se jedná pouze o další nastavovanou kaši a několik nepříliš na sobě souvisejících epizodek s Johanem a Koko v hlavní roli, v samotném závěru tvůrci vytasí svůj trumf a jakkoli je ta myšlenka hodně přitažená za vlasy (což ale koneckonců patří k jedněm z hlavních poznávacích znaků celé série) a v realitě by byla naprosto neuskutečnitelná, už jenom toho faktu, že tady si někdo dal skutečně záležet a přišel s něčím takovým, si velmi cením. Dále to rozebírat nebudu, poněvadž to by se můj komentář neobešel bez spoilerů. Slabší **** ()