Jako dítě si Michael Walker (Harry Connick Jr.) přál, aby byly Vánoce každý den. Všechno se ale změní, když z něj tragická nehoda v čase vánočních svátků na dlouhou dobu vyžene svátečního ducha. Ani o třicet let později v sobě Michael stále nedokáže najít radost z Vánoc, i když ho jeho neustále veselá manželka i starostliví rodiče ze všech sil podporují a povzbuzují. Michael se však musí začít vyrovnávat se svou minulostí poté, co jeho syna potká podobná tragédie. V nejtěžším okamžiku mu záhadný muž jménem Nick věnuje cenný dar, jenž mu pomůže znovu najít ztraceného vánočního ducha. Snímek Angels Sing je upřímný komediální příběh o důležitosti rodinných vztahů, síle odpuštění a nepopiratelném kouzlu Vánoc. (HBO Europe)

tsatsiki

Pěkný vánoční Film o poznání kouzla vánoc.Samozřejmě je to strašně naivní, ale pěkný a dobře zahraný. ()

pupidup

To je hezke setkani s takouvou tou klasickou nostalgii...navic ve stinu takovych hvezd, jako je Kris Kristofferson... a jemu podobnych... uz jen to, ze je tam vazba na hudebni ikony.... to zahreje u srdicka. Pro me krasa... i kdyz opakujici se... 3 a kousek ()

Malarkey

Tak mám nějak pocit, že jsem tenhle film viděl ve špatný termín. Během Vánoc by měl úplně jiné kouzlo. Nicméně když už jsem zjistil, že je to o Vánocích, tak jsem doufal, že při sledování mi trošku ochladí pokoj. To jsem ještě netušil, že tenhle film je z prostředí, kde Vánoce nejsou na sněhu, ale na největších pařácích. V tu chvíli už jsem se s tou atmosférou dokázal docela sžít. Jinak se jedná o naprosto klasický příběh. Chlap dřív na Vánoce věřil, teď nevěří a ještě se mu v životě děje jedna hrůzná událost vedle druhé. Pak se na něj ale usměje štěstí a onu pošramocenou víru mu slet událostí nakonec zase navrátí. Nenucených 83 minut jsem dokázal strávit při sledování a úklidu, což bohatě postačilo. Jinak bych to asi přepnul. ()