• Mukade

Aj scenár aj réžia nedobré. Asi aj zlý casting. (Shiloh mne je teda nesympatický, najmä s tým jeho úškrnom.) Permanentný pocit vady pri tom filme (až to bolo nakoniec zaujímavé ako to dokázali? každú minútu vytvoriť niečo čo neseí :)). Zaujímavou vecou tu bol akurát prenos bisexuality Amber do filmu (je to aj v predlohe? Keď hej tak sranda :) (+ ešte 2-3 svetlé chvílky) A záver filmu? MORONIC! WIKIPEDIA - "RECEPTION: The movie was badly received by critics, gaining a score of 14% rotten on Rotten Tomatoes. The movie attracted too few critics to claim a consensus." radšej ani nikde neudávajú koľko to zarobilo :) MEGAPREPADÁK (BTW si dali námahu zatajiť koľko ten film zarobil. Akurát sa dá dopátrať k údaju 663 dolárov za otvárací víkend usa, žiadne zahraničné či iné zárobky. čiže - prepadák ako vravím :)(4.2.2014)

• Trishka

Syrup a voda. Rappaport se tváří, jak sází na jednoduchost a jasné poselství, opak je ale pravdou. Syrup má sice chodící sex Amber Heard, za zády dobrého marketéra a vypilované dialogy, příběh je ale až nepochopitelně překombinovaný. A navzdory tomu, že všechno to rychlé tempo a satirický tón shazující lesklé pozlátko mediálního světa, něco tomu přece jen chybí. Asi bublinky.(11.6.2013)

• Thomick

Asi žiju v jedný velký bublině. Fakt jsem totiž netušil, že se lidi zabíjej kvůli reklamám na cocky a fucky či že světem marketingu brouzdá jeden pseudonym za druhym (proč?!); nejlíp s nesnesitelně slizkym účesem a vystupovánim. Vtip postavenej akorát na obvious dvojsmyslech, drama postavený na hádkách kvůli ničemu, sexappeal postavenej na zbytečně zmalovaný Amber. Ve výsledku jasnej podprůměr.(20.8.2013)

• Marqta

Ze začátku se to tváří jako originální počin, který tady ještě nebyl. Do marketingu zasazený příběh pojatý z "lidského" pohledu s možností se zamyslet nad tím vším co to vlastně je na těch reklamách. Mno, ale potom dojde (sirup/) šťáva. Celkově snímek působí hodně uměle a chápu, že nějakou zápletku tam dát museli, ale roztahat sérii povrchních zádrhelů (navíc lehce stupidních) na celé dvě třetiny snímku a potom to "vydávat" za zápletku, to opravdu na výsledném dojmu nepřidá. Slabé dvě hvězdičky.(30.12.2013)

• jafuska

Tak to se fakt nepovedlo, jedno velké klišé,jediné, co se mi líbilo, bylo hezky ukázané když úplně obyčejný člověk se dostane do bohaté společnosti k bohatému člověku a musí se naučít spolu spoupracovat, aby se oba dostali tam kam chtějí, ,i najít společné myšlenky,je také hezky ukázané, že i obyčejný člověk, i když není bohatý má stejné hodnoty a kvality jako majetný člověk, to jediný pro mě bylo pozitivně dané,, ale jinak ostatní jedna velká nuda.(27.9.2013)

• - Literární předlohou k filmu se stala úspěšná satirická novela Australana Maxe Barryho "Syrup", kterou nakladatelství Viking Press prvně vydalo v roce 1999. [Zdroj: us.penguingroup.com] (Conspi)