Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mirokukii
  **

  Nenudící film, ikdyž jsem viděl i zábavnější komedie. Nemohu se však zbavit pocitu, že scénář je více jak zpoloviny nedodělaný. Pochopí nejspíš jen člověk, denně vysedávají u reklam a teleshopingu. Škoda, nabízí se tak svižná konverzačka s potenciálem a z prostředí, ve kterém by se to mělo dobrými nápady jenom hemžit. Herci dobří a sexy Amber jak jinak, velice koukatelná.(5.9.2013)

 • Thomick
  **

  Asi žiju v jedný velký bublině. Fakt jsem totiž netušil, že se lidi zabíjej kvůli reklamám na cocky a fucky či že světem marketingu brouzdá jeden pseudonym za druhym (proč?!); nejlíp s nesnesitelně slizkym účesem a vystupovánim. Vtip postavenej akorát na obvious dvojsmyslech, drama postavený na hádkách kvůli ničemu, sexappeal postavenej na zbytečně zmalovaný Amber. Ve výsledku jasnej podprůměr.(20.8.2013)

 • Trishka
  **

  Syrup a voda. Rappaport se tváří, jak sází na jednoduchost a jasné poselství, opak je ale pravdou. Syrup má sice chodící sex Amber Heard, za zády dobrého marketéra a vypilované dialogy, příběh je ale až nepochopitelně překombinovaný. A navzdory tomu, že všechno to rychlé tempo a satirický tón shazující lesklé pozlátko mediálního světa, něco tomu přece jen chybí. Asi bublinky.(11.6.2013)

 • dr.horrible
  **

  Z 90.tich percent umelá hmota, s neuveriteľnými postavami, plastickými zvratmi a tým najnesympatickejším hercom na svete, ale tých zvyšných desať percent má celkom nápad a Amber je sakra cool. Škoda premárneného potenciálu, tešil som sa a toto siaha ledva na spodnú hranicu troch hviezdičiek. Scenárista by si zaslúžil padáka. Edit: Tak nakoniec to predsa len musím znížiť. Páčili sa mi akurát nápady s plechovkami (hlavne čo sa tej edície týkalo), ale keďže ide vraj o knižnú adaptáciu, tieto nápady boli pravdepodobne aj v nej a TO ostatné, nefunguje vo filme asi nič. Image Amber je cool, zaňho päť percent navrch. Ústredný slizoun mi zhnusil aj ju. 45%(30.7.2013)

 • HonzaSim
  ***

  Nebudu zastírat, že k tomuto filmu mě přitáhla Amber Heard. Jinak bych se s ním asi nikdy nepotkal. Poměrně zajímavý námět, který se ale nesetkal s nejšťastnějším zpracováním. Místy jsem se trochu ztrácel, (možná to bude pozdějším časem při sledování) místy mě to uspávalo, což se nakonec i povedlo. Celkově jsem s obsazením spokojen nebyl a jejich osud mi byl docela volný. Myslím, že by film spíš bavil manažery a ty, kteří se pohybují v reklamních agenturách. Vím, že u produktu hraje hlavní roli obal a zaujetí, (koneckonců jsem to okrajově studoval). Ale, že by např. u energy nápoje nebyla příchuť důležitá, to si zase nemyslím a příjde mi to trochu přehnané. Ještě jeden poznatek mimo téma. Amber opět dokázala, že ženám nesluší červené rtěnky a vlasy do drdolu, ale naopak vlasy rozpuštěné a decentní líčení, pokud na něm stojí. Jaká z ní ale byla kočka mimo společnost.. Za mě je Syrup na dvě hvězdy a třetí právě za ní. 40%(28.7.2015)

 • - Literární předlohou k filmu se stala úspěšná satirická novela Australana Maxe Barryho "Syrup", kterou nakladatelství Viking Press prvně vydalo v roce 1999. [Zdroj: us.penguingroup.com] (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace