666 Park Avenue (TV seriál)

Diablov advokát

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2012–2013, 9 h 10 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

David Wilcox

Předloha:

Gabriella Pierce (kniha)

Trevor Morris

Rachael Taylor, Dave Annable, Robert Buckley, Samantha Logan, Mercedes Mason, Erik Palladino, Helena Mattsson, Vanessa Williams, Terry O'Quinn, Lucy Walters, Whoopi Goldberg, Cotter Smith, Nick Chinlund, Enrique Murciano, Tessa Thompson, Jim True-Frost, Aubrey Dollar, Wendy Moniz, Clark Johnson, Mili Avital, Victor Slezak, Peter Friedman, Karl Jacob, Teddy Sears, Andi Matichak, José Zúñiga, William Sadler, Raúl Esparza, Mike Doyle, Richard Joseph Paul, Rakesh Shah, Doris McCarthy, Jennifer Kim, Susan Heyward, Kerry O'Malley, Donald Corren, Richard Short, Marty Krzywonos, Michael Cullen, Francesco Nuzzi, Doug Wert, Heidi Armbruster, Remy Auberjonois, James Waterston, De'Adre Aziza, Jenna Stern, Ursula Parker, Rocco Sisto, Lia Yang, Christine Evangelista, Thomas Kopache, Fulvio Cecere, Mimi Michaels, Christine Toy Johnson, Malachy Cleary, Carmen Pelaez, Tijuana Ricks

Na horor málo strachu (i když záblesky jsou) a na solidní drama po pilotu zatím příliš černobílé postavy, ale uvidíme, kam se to posune. Chce to vypilovat scény tipu "Rachael Taylor vstává zkrášlena tunou make-upu" a trochu přitvrdit co se týče atmosféry, a půjde to. Z letošní seriálové nabídky však zatím jednoznačně milé překvapení.(1.10.2012)

• iampatrik

55% Jeden z loňských seriálů, který jsem neviděl do konce, přesto ho hodnotím. Ze začátku zajímavý mysteriozní příběh, kdy jsem měl chuť odkrývat příběh domů a jejich nájemníků. Chuť však s přibývajícími díly slábla. I když mě samotný příběh zajímal, to stejné se nedá říct o strašně necharakterních studených postav, špatných dialozích, tempu a napětí seriálu. Seriál mě musí upoutat hned, nebo v prvních pár dílech - tady se tomu nestalo a i přesto, že jsem se díval dál, poslední díly jsem již neviděl.(4.4.2013)

13/13 Letos mi to přijde mnohem lepší, než American Horror Story. Tajemné domy se základy ve 20. letech, tajemství, nejistá skutečnost, manipulace, děsivá - ale ne laciná - atmosféra. A k tomu velmi dobře rozehrané příběhy jednotlivých partají. Hotové dvojče Rosemary's baby. Závěru jsme se sice dočkali se zpožděním, ale je epochální a nyní již mohu doporučit celou sérii, stejně jako literární předlohu.(24.10.2012)

Pilotní díl nic moc. Není tam strach, napětí, atmosféra ani zajímavý děj. Herci taky nejsou ničím zajímaví a zdá se mi, že dost přehrávají. Nejsympatičtější je pro mě asi domácí "mr.devil" nevím, jestli jen na mě působí jako největší klaďák? Ale postrádá to asi na významu této postavy. Už se těším na AHS 2. sérii. snad mi spraví mou kyselou chuť.(9.10.2012)

Nespojujte 666 Park Avenue s American Horror Story! Nemá to nic společného. AHS se odehrává jinde, jinak a jindy. 666 PA je více drama s občasným hororovým okénkem. Bohužel takový potenciál jako staré domy/hotely je zde nevyužit. Po šesti dílech se jen odehrává citové vydírání a variace na téma "mocný muž si vybere mladšího bojovníka proti jeho nepřátelům". Celé se to odehrává jen kolem dvou párů a zbylé postavy jsou epizodní. Jediné plus - všichni jsou krásní, mladí a neklidní. Další seriálové zklamaní!(6.11.2012)

• - V říjnu roku 2012 na New York City udeřila bouře Sandy, která těžce poškodila ateliéry. (theFtip)

• - Seriál byl natočen namotivy stejnomenného románu od Gabrielly Pierce. (..Lucas..)