poster

Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (TV seriál)

 • Velká Británie

  Dynamo: Magician Impossible

Dokumentární

Velká Británie, 2011, 16x45 min

Účinkují:

Dynamo
 • clubland
  odpad!

  Seriál "Dynamo: neuveriteľný kúzelník" je dôkazom toho, ako dokáže obyčajný človek s priemerným IQ a priemernými znalosťami iluzionistických trikov, spolu s televíznym štábom oblbnúť masy američanov, ale aj divákov po svete. Éra Copperfielda už dávno skončila a bolo treba vyplniť vákuum, ktoré vzniklo v tejto oblasti a ktoré ponúkalo veľký finančný potenciál pre tvorcov. Stačilo vytiahnuť na svetlo zopár starých a ošúchaných "trikov", oprášiť ich a obaliť do televízneho pozlátka, pozháňať zopár komparzistov, ktorí sa budú nad všetkým čudovať a híkať a peniažky za detské predstavenia sa začali hrnúť. Pripomína mi to hlúpeho Jana z teleshopu :) A presne o tomto je showbiznis.(25.12.2012)

 • sator
  *****

  Tohle nejsou iluze,tohle jsou čáry a kouzla-tedy aspoň pro náš 3D...svět....Dynamo říká že smyslem kouzelnictví nemá být šokovat, ale bourat hranice nemožného.... 1. díl: Mrakodrap 3* 2. díl: Francie 3* 3. díl: Odhalení 4* 4. díl: 5. díl: 6. díl: 7. díl: 8. díl: 9. díl: 10. díl: 11. díl: 12. díl: 13. díl: 14. díl: 15. díl: 16. díl: 17. díl: (26.10.2012)

 • CANNIBAL
  ***

  Do Davida Copperfielda má Dynamo jakožto iluzionista hodně daleko. Copperfield k tomu přidává lepší atmosféru a je také lepší šoumen. Naproti tomu je ale 1000x lepší, než-li Criss Angel.(11.11.2012)

 • p.hubicka
  *****

  Je to zajimavé a občas nám opravdu padala čelist. Občas je trik hodně průhledný ale koukali sme díl za dílem a hltali to. Mě osobně (když už to tady někdo zmiňoval) Copperfield příjde jako větší nůďo. Ale je fakt že sem ho viděla dávněji. Mě osobně se to líbilo a 5* za tu čelist a pouliční magii zaslouží.(24.11.2012)

 • honajz
  **

  Nevím, neviděl jsem všechny díly, ale nefunguje to ani jako cestopisný průvodce zapadlými kouty těch kterých zemí či měst, tak vlastně ani jako kouzelnická show. Na cestopis to používá spousty filtrů a vybírá si i v indických slumech jen dobře oblečené jedince, žádné chudáky, a ostatně se vlastně nedozvíme ani nic moc zajímavých věcí. Třeba v té Indii nás čeká nečekané odhalení, že je tam velká a rušná automobilová doprava. Kdo by tohle nevěděl? Jeden trik se pak objeví v rozmezí osmi minut, a i když jsou to často efektní triky, tak vybraná stafáž diváků neumí moc dobře předstírat údiv. Kolikrát bylo zřejmé, že jejich překvapení je hrané, a často je znát, že jsou všichni rozestaveni podle nějakého pro kouzlo potřebného klíče. Tím nechci samotné triky shazovat, ale navzdory titulku, že by nebyli použiti herci (jakože nebyli, šlo jen o náhodný kompars), nevěřím, že spousta scén není dopředu pečlivě připravena a zinscenována i pro kameru.(10.4.2016)