poster

Lego Star Wars: Revenge of the Brick

Animovaný / Krátkometrážní / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2005, 5 min

 • Larrysbride
  *

  Jednu hvězdičku za scénku v baru...(6.7.2014)

 • OG_Swifty
  ***

  Bylo to celkem libivy, par vtipku se tam naslo, ale je to takovy "to je dobry", nikoliv "hahahaha, to je super"(10.5.2019)

 • jh666
  ***

  Pár vtípků se tady fakt podařilo (fotka, Grievous, Vader), ale všechno hodně sráží animace postaviček. Dělalo to LEGO, tak by tam měly být postavičky ve tvaru LEGO figurek. 60%(9.3.2014)

 • Terva
  *****

  Lego si hraje a je to takový předchůdce následujícího boomu této společnosti a její nástup na filmové pole celovečerní zábavy. Zde jen necelých pět minut, které si můžete najít na You-tube.(30.3.2014)

 • LegoMan69
  *****

  Lego Star Wars založené na epizodě Pomsta Sithů. Animace není sice na velké úrovni, ale pro mě to hodnotu vtípků nesrazilo. Svým způsobem to je klasika. Tohle byla první lego animace (dělaná "profesionály") od Cartoon Network. V průběhu let se samozřejmě vylepšili v animaci a detailech, ale tohle má furt hodnotu a pobaví fanoušky Star Wars tak i lega.(16.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace