The Voice UK (TV pořad)

Hudební

Velká Británie, 2012

• ARI50

Někdy se fakt objeví dokonaly šok, sle vždycky jsem spíše toto žral skrz poroty.(9.1.2019)

Nemůžu dát jinak než 4* už kvůli úžasné porotě, která je plná energie, vtípků, zkušeností a rozvahy. Celým pořadem provází jen jejich úžasná energie, bez které by to bylo úplně chabé. Skvěle hodnotí a s rozvahou si vybírají, podávají zkušené rady a jsou proste úžasní. Výkony soutěžících jsou geniální a vystoupení porotců tomu dodává tu velkou třešničku na dortu. Super!(13.1.2017)

Plnej knedlik musim už díky porotě! Tom Jones. Will I am , Jessie. Danny Donahue a i současná náhrada Kylie Minogue prostě září !!!! Výkony absolutně nestrovnatelné a například českou verzí + samotná stavba studia, křesla - nesrovnatelné :)(7.3.2014)

Konečně pěvecká soutěž na úrovni a porota, která ví o čem mluví a ve svém oboru je dostatečně kvalifikovaná.(28.10.2013)

Upřímně jsem byla mile překvapena. Soutěžící byli skvělí, hlas tam fakt byl. Jediné velké zklamání se dostavilo až ve finále, kdy (možná spoiler) vyhrál člověk u kterého je největší šance toho, že už o něm nejspíš neuslyšíme, prostě jen shrábne prachy, něco ve studiu možná udělá, ale tím to hasne. I přes brutální rozsah. Rozhodně tam byli lidi zajímavější. Viď, Vinci? Důležíté je, že jsem se nenudila ani při jednom díle a přenosy netrvaly 3 hodiny jak mají ve zvyku jinde (ehm...). Nejvíce jsem si ale ale užívala chvíle s porotci, kteří prostě perlili a svá vystoupení se soutěžícími skutečně prožívali naplno. It was dope. Po zatím perfektních prvních dílech 2.řady jim těch 5* dávám a vím, že se za to nemusím stydět. Nejlepší tým zatím sbírá will.i.am a nedivím se. Porotu doslova a do písmene miluji z celého srdce. Sneaky, sneaky Will. EDIT: Mám chuť jim snížit hodnocení za veškeré výherce, jako vážně proč mi to dělají. Ale budu fér a nechám to, protože celek funguje pořád na 100%. :/ A velké uznání patří Siru Tomu Jonesovi, protože to je naprostý profík a nechápu, že k němu moc lidi nechtějí chodit. 3.série? - Oh Ricky...kdy se z něho stalo tohle? Já si ho pamatuju ze začátků Kaiser Chiefs, kdy to byl ne moc výraznej truhlík a teď háže očima a co mám jako dělat! :D(6.7.2012)

• Will. I. Am

• - Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysíána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)

• - Pořad na stanici BBC byl zamýšlen jako konkurence soutěží The X Factor (od r. 2011) a Británie má talent (od r. 2007), které byly vysílány na ITV, s jejichž vysílacími časy se překrýval. (bagetka007)