V malej dedinke New Bethlehem žije zbožná komunita Amišov, ktorú vedie nekompromisná skupina Starších. Jedného dňa sa rôznym ženám v dedine v ten istý deň narodí šesť dievčat. Môže ísť o náhodu, ale väčšina obyvateľov si myslí, že deti sú znamením niečoho zlého. Keď amišské dievčatá vyrastú, čoraz častejšie čelia obvineniu, že sú Satanove deti. Musia bojovať s neprajnosťou a svoje meno musia na príkaz Starších očistiť skôr, než dosiahnu vek osemnásť rokov. Dedina New Betlehem sa tak stane svedkom boja proti samotnému Satanovi, ktorý vyvrcholí v predvečer osemnástych narodenín dievčat. Mladé ženy sa totiž začnú nevysvetliteľným spôsobom strácať a nie je jasné, či majú v zmiznutiach prsty Starší, sériový vrah alebo skutočná, temná nadprirodzená moc. (Miagy)

misterz

Námet sestier, ktoré sa narodili v rovnaký deň a ktoré začnú záhadne pred dovŕšením dospelosti umierať bol celkom fajn. Osobne by sa mi tam síce hodilo iné obdobie ako súčasnosť, povedzme napríklad 17. storočie, ale to je len môj názor. Aj tak z toho mohla z toho byť atmosferická bomba, no vďaka podpriemernej réžii to skončilo kdesi v hlbokom podpriemere - nudné, predvídateľné a bez hororovej šťavy. Taký horor pre začiatočníkov, ale obávam sa, že by nudil aj tých. 40/100 ()

George Stobbart

V ortodoxnej komunite Amišov majú problém; za divných okolností sa tu strácajú osemnástky (konkrétne 6, čo sa narodilo v 6. deň 6. mesiaca). Čo, alebo kto za tým stojí však ostáva záhadou, ktorá sa s obyvateľmi i divákom pohrá až do konca filmu. Zaujímavý, pekne natočený a miestami tiež príjemne pôsobivý horor, ktorý ma síce trochu odradil sektárskou / komunitnou tematikou (ktorú vo filmoch príliš nemusím), no na druhej strane potešil slušnou atmosférou a slasherovými vraždami. Potenciál to ale malo väčší, podobne ako tohtoročný "At the Devil's Door", ktorý bol aj kvalitatívne porovnateľný; teda silné 3*. ()

Astaroth12

Musím to povedať tento film by bol premakaný,keby mu neznižovali úroveň veľké nezmyselnosti v ňom.Ako napríklad prvé dievča ktoré utekalo pred vrahom,nie že by utekala k príbytkom z ludmi ale ona si radšej vliezla do studne nato sa dá len povedať stupidita.A to nieje vôbec jediná ale rozpisovať to nebudem.Ďalej tie sračky čo zazneli v komunite a hlavne od patróna komunity Eliho chcelo sa mi vracať.Vraždy ušli aj keď sa poväčšine odohrávali v tme ale zas sebe vraždy boli spracované na úrovni.Len veľká škoda že spracovanie bolo tak nedokonalo amatérske. ()

pornogrind

Každá víra,do prdele díra.Já to říkam pořád.Sekta,náboženství,fanatismus,tupé ovce poslouchající radu starších jasně nic originálního a 100krát viděno.Tohle je ale v celku dobře zpracováno a natočeno.Ale hlavně na to,že to bylo o náboženství,tak tam nebylo tolik křesťanských žvástů a dalo se to vydržet.Průměr. ()

darkrobyk

Psychologické drama o sektě, kterou ovládá prasácký reverend. Strašáka pro členy představuje údajné proroctví o šesti dcerách (hm, člověk by jich čekal sedm, dle okultismu), z nichž jedna bude vyvolenou Satana. Závěr byl sice podařený, ale já bych ho ustřihnul a nechal tak film jen v rovině dramatu. Fanatických sekt je na světě plno (oni stačí obyčejní Jehovisti), a tak je třeba i těchto snímků. ,,Připrav se na vyšetření!" ()