poster

Rozkoš v oblacích

 • Španělsko

  Los amantes pasajeros

 • Slovensko

  Rozkoš v oblakoch

 • Velká Británie

  I'm So Excited!

Komedie

Španělsko, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Autogram
  **

  Taký dlhý film a tak málo rozkoše. Asi tri minúty a zvyšok sú jalové rozhovory a riešenie pomýlených medziľudských vzťahov v Almodóvarovom štýle. A homo predstavenia a teplé vystupovanie sú zabávné iba na pár minút, potom sa každému normálnemu opozerajú a nudia. Režisér natočil niečo pre seba a niekomu možno aj urobil radosť.(24.10.2016)

 • antragus
  *

  To si člověk koupí DVD od vyhlášeného režiséra vydané v edici, která je celkem zárukou, k penězům investuje i čas na podívání se a nakonec si řekne – podobně jako u špatného sexu – do čeho že to vlastně zase vrazil… Viděl jsem svého času naprosto šílené, zcela ujeté komedie. Viděl jsem komedie tak absurdní, až nebyly vtipné. Viděl jsem i takové, které tím vším byly vlastně jenom trapné. Jenže právě svého času. Myslím, že i od švihlé komedie bych v případě roku 2013 čekal trochu víc (pokud už někdo cítí nutnou potřebu tenhle žánr resuscitovat), nebo aspoň něco. Ale ono nic. Ne že bych si někdy rád nezavzpomínal, ale to radši udělám právě s těmi výše zmíněnými starými fláky. Takže tohle si přinejmenším za mě může pan Pedro strčit za klobouk a vytahovat pouze pro své domácí pařby.(7.1.2014)

 • Slarque
  ***

  Už jsem ani nečekal, že se Almodóvar ještě někdy vrátí k „obyčejné“ komedii. Uvozovky jsou sice na místě, ale tenhle film opravdu nemá jiné ambice, než diváky pobavit, a daří se mu to celkem slušně. Kadence gagů by sice mohla být vyšší a scénář je opravdu jen sledem nepříliš pevně pospojovaných scének, ale pořád je to dobrá zábava (70%).(27.5.2013)

 • DannyBoy80
  odpad!

  Buzna kam se podíváš. Jako od Almodovara by se v tomto dalo leccos čekat, ale tohle bylo fakt už trochu moc. Ve filmu hraje asi deset herců z nichž je snad 7 buzen. Jako smál jsem se někdy když už to šlo fakt přes hranu a spíště z nevěřícnosti, jakou pičovinu lze ještě natočit. Doufám, že toto byl jen Alomodovarův ústřelek a taková kokotina se už opakovat nebude.(31.10.2016)

 • Malarkey
  *

  Pedro Almodóvar je u mě se svými filmy jako na houpačce. Mám ale pocit, že v tomhle filmu se úplně zapomněl v tom, že nedělá filmy jenom pro sebe, ale i pro diváky. Hned první scéna Penélope s Antoniem nemohla být umělejší. A o to mi je hůř, že to říkám, když mám Penélope a Antonia jinak opravdu moc rád. Škoda.(23.10.2016)

 • - Jako obvykle si ve filmu Pedra Almodóvara zahrál malou roli i jeho bratr Agustín Almodóvar. (Cheeker)

 • - Alberto San Juan odmítl hrát v tomto filmu kvůli pracovnímu vytížení. (Cheeker)

 • - Jedná se už o pátý film Pedra Almodóvara, ve kterém si účinkuje Penelop Cruz a dokonce o šestý s Antonio Banderasem. Dvojice se herců si však vůbec poprvé zahrála společně. (Dr Lizal)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace