Reklama

Reklama

Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiální text distributora)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (160)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pedro Almodóvar je u mě se svými filmy jako na houpačce. Mám ale pocit, že v tomhle filmu se úplně zapomněl v tom, že nedělá filmy jenom pro sebe, ale i pro diváky. Hned první scéna Penélope s Antoniem nemohla být umělejší. A o to mi je hůř, že to říkám, když mám Penélope a Antonia jinak opravdu moc rád. Škoda. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Na počátku bylo legendární vystoupení Almodóvarových miláčků, kteří jindy klasicky hrají v jeho filmech nezávisle na sobě, Antonio Banderase a Penélope Cruz. Po té na ně bylo zapomenuto a celé to překvapivě vyvrcholilo v nejteplejší komedii ujíždějící na songu I'm so excited. S něčím takovým problém nemám, zvlášť, pokud to celé končí tak optimisticky, ty můj kapitáne ;) ()

Reklama

Disk 

všechny recenze uživatele

Nový Almodovarův film Rozkoš v oblacích sice příliš nedrží pohromadě, ale jednotlivé scénky jsou samy o sobě zábavné. Je to však takový úlet, že návštěvu kina doporučuji jen na vlastní nebezpečí. :D Celou dobu jsem se usmíval od ucha k uchu a projekci jsem si užíval. Je to vlastně takový menší sraz Almodovarových dvorních herců. Antonio Banderas, Penelope Cruz, Javier Camarra a ještě k tomu Paz Vega. Je tam boží muzikálové číslo a v neposlední řadě jsou tam samé gay a bisexuální fóry. Trailer tentokrát nelže. 7/10 ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Almodóvar v této pozoruhodné taškařici uskutečňuje sen a přichází s determinačním filmem subžánru gaysplotation. Rozkoš v oblacích zcela jisté bude pro většinu diváků těžko uchopitelné a zejména hodnotitelné dílo. Přesto se jedná o výtvor, který se natolik vymyká (přestože se s radostí samo škatulkuje) současné tvorbě, že rozhodně stojí za to jej zhlédnout. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Rádobyvtipná gay-parade taškařice od uznávaného umelca, ktorý sa po náročnej (a výbornej) dráme Kůže, kterou nosím, potreboval komediálne odreagovať a vyblázniť. Na kokse, prepašovanom na plac v jeho vlastnom zadku. Film, pre ktorý niet trefnejšieho a výstižnejšieho označenia než *sračka*. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (4)

  • Jako obvykle si ve filmu Pedra Almodóvara zahrál malou roli i jeho bratr Agustín Almodóvar. (Cheeker)
  • Jedná se už o pátý film Pedra Almodóvara, ve kterém si účinkuje Penelop Cruz a dokonce o šestý s Antonio Banderasem. Dvojice se herců si však vůbec poprvé zahrála společně. (Dr Lizal)

Reklama

Reklama