Reklama

Reklama

Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiální text distributora)

Videa (9)

Trailer 2

Recenze (163)

LencaN 

všechny recenze uživatele

Od Almodóvara znám akorát film Kůže, kterou nosím a už ten byl zvrácený. Ale mělo to hlavu, patu, děj, zajímavý námět a bylo to slušné drama. Tohle mi ani nepřijde jako z dílny stejného tvůrce. Tohle je barvami přebujený výlet do jednoho letadla, kde veškerý mužský personál je buď plně homosexuální nebo bisexuální. Nic proti, jen toho bylo trochu moc a už mi toho stačilo v Liberace! A asi jsem si měla víc prohlédnout obal DVD, protože teď koukám tady na plakát a odpovídá to. Najdete zde sexuální výstupy, drogy, dominu ve výslužbě, vraha, médium, jeden extragay výstup, bláznivou bývalku, rozumnou bývalku (tahle větev mi třeba přišla naprosto mimo, byla tam snad navíc, neviděla jsem v ní moc význam pro film), šikovné novomanžele a podobná individua. Nevím, mám radši inteligentnější humor, ale jako oddechovka to bylo fajn. Jen mě mrzí, že nejdřív vám vyrazí dech Penelope Cruz s Antoniem Banderasem a pak je nechají jejich osudu na letišti, ale už bez přítomnosti diváka....čili tam pak už vůbec nebyli, přitom by byla bomba, kdyby ano. A musím někde vyzjistit, jestli ti gayové jsou homosexuálové i ve skutečnosti, protože jestli ne, tak jsou to velcí frajeři :) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Na počátku bylo legendární vystoupení Almodóvarových miláčků, kteří jindy klasicky hrají v jeho filmech nezávisle na sobě, Antonio Banderase a Penélope Cruz. Po té na ně bylo zapomenuto a celé to překvapivě vyvrcholilo v nejteplejší komedii ujíždějící na songu I'm so excited. S něčím takovým problém nemám, zvlášť, pokud to celé končí tak optimisticky, ty můj kapitáne ;) ()

Reklama

viky13 

všechny recenze uživatele

Když už skoro padá letadlo ,kdo by chtěl umřít vedle 50 sucharů co ječí ,modlí se ,řvou a nadávají? Lepší je užít si své možná poslední chvíle vedle různorodé partičky cestujcích ,třech homosxuálních stevartů ,kteří chlastaj a sjíždí se mescalinem ,bisexuálního pilota co má ženu ,děti a přitom milence stevarta ,a nakonec vedle heterosexuáního kopilota ,který je nešťastně ženatý a když se napije tak se stává až strašidelně teplým? Dobrá podívaná ,která nemá obdoby. ()

Johanita 

všechny recenze uživatele

Tak pobavila jsem se, to jako ne že ne... ale možná toho bylo až příliš. Zajímavá a jednoduchá zápletka je bohužel obalena příliš pestrobarevnou omáčkou růných (převážně gay) charakterů, zvratů, příběhů a emocí. Sex, drogy a disco... tak tohle je poslední Almodovar. Trojice gay stewardů ovšem luxusní - ty pohyby. ta přesvědčivost, nespustila jsem z nich oči. Jejich taneční číslo velmi vydařené a za ně dávám dvě hvězdičky. To ostaní však tak nějak splývá v pozadí, i přestože je to tak křiklavé. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

K tomu mám asi jen jednu větu... Cos to proboha Pedrito natočil? Gay stevardi tančí na I'm so excited? (btw. asi nejlepší scéna:D Možná umřou ale pojďme si zazpívat jak jsou nadšení.) Hlavní účastníci? Jeden pilot bisexuál, druhý hetero /teda pak gay/ ale kouřil prvnímu pilotovi kdysi, všichni tři stevardi jsou gayové, mezi cestujícími je 35-letá panna, bývalý pašerák, co si vyndá ze zadku drogy a je na líbánkách, kdy svou drahou celý let zfetovává, pak nějaká slavná prostitutka, prezident banky, která byla tak zkorumpovaná, že zrrhal ze země, herec, co má trable s bývalkama a nějaký mexický nájemný vrah. No prostě maglajz a o humorné scény není nouze, ale spíše se to sesouvá k úchylárně a frašce. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (7)

  • Fajas nebol pôvodne v scenári až taká zlá postava, ale po niekoľkých dňoch natáčania si Pedro Almodóvar všimol, že Carlos Areces ho pomocou svojho komického inštinktu robil zlomyseľným, pretože takto to bolo vtipnejšie. Režisérovi sa zmena páčila, tak ju ponechal. (Arsenal83)
  • Jako obvykle si ve filmu Pedra Almodóvara zahrál malou roli i jeho bratr Agustín Almodóvar. (Cheeker)

Reklama

Reklama