poster

Giant Mechanical Man, The

 • Austrálie

  Love Is in the Air

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 94 min

Režie:

Lee Kirk

Scénář:

Lee Kirk

Kamera:

Doug Emmett

Hudba:

Rich Ragsdale

Střih:

Robert Komatsu

Scénografie:

Paulette Georges
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Narya89
  ****

  Poměrně neklisoidni mily film, který pro me stal především na osobnosti Janice. Na ni jsem asi jako všichni obdivovala jeji opravdovost a soucitila s ni při zoufalych pokusech jeji sestry, aby ji dohodila svého otresneho známého. Vcelku originálně na mne působil i "mechanicky muz", u kterého se mi zase líbilo, ze neztracel ideály a stal si za svým uměním, i kdyz nenechazel moc uznáni a oceněni. Samozřejmě v realitě je nutné vydělávat, takže občas skončíte i u podradne práce v zoo, nicméně pokud by tam pracovali stejně sympatičtí lidé jako ústřední dvojice, ani by mi to moc nevadilo.(2.6.2013)

 • Aljak
  ****

  Pekný netypický romantický film, ktorý ma chytil hneď od začiatku. Aj keď bohužiaľ do veľkej miery predvídateľné, no napriek tomu veľmi veľmi sympatický príbeh o dvoch ľuďoch, ktorí sa cítia byť stratení a nepochopení. No byť stratený vo dvojici - to už je o niečom inom a razom sa aj z bezmocného trápenia stáva život oveľa krajším. Celý film pôsobil tak nenútene, a práve to si ma z veľkej časti získalo. Jenna Fischer ma zaujala už aj predtým, no v tomto filme priam žiari. No a ten konverzačný "génius" Doug, to bola nesmierne nesympatická postava, hoci práve vďaka nemu sa rozpútala ústredná zápletka. No je to také na hranici 3 a 4 hviezdičiek, ale vzhľadom na to, že príbeh a prostredie pôsobilo tak svojsky a originálne, zaokrúhlim to skôr k tým 4*.(31.10.2013)

 • sochoking
  *****

  Ked' sa po oslave Silvestra 2012 preberiete až dnes ( t. j. tri dni neskôr) a po tom, ako si skontolujete on-line banking váš zostatok na účte a viete, že výplata je až posledný deň v mesiaci, tak predtým než vás napadnú akékoľvek samovražedné sklony a iné myšlienky, skúste si pozrieť tento skvelý filmík.(4.1.2013)

 • Dzeyna
  ****

  Výborný romanťák! Už dlouho jsem neviděla něco, tak ze života. Opravdu příjemný snímek, který mě dostal. Nebylo tam nic přeromantizovaného nebo přehnaného, bylo to téměř opravdové. Navíc, Chris Messina má hodně velké charisma, které mě dostalo, takže podívaná byla i na hezkého chlapa. Rozhodně stojí za zhlédnutí.(6.1.2013)

 • mat.ilda
  ****

  Skvěle odehraná posmutnělá náladovka, co mně právě výborně sedla svými názory na život, jaký tady vedeme... Je o lidech, kteří nezapadají do společnosti prázdných žvanilů, co ve velkém kopírují zvrácený recept na to komplexní, umolousané štěstí... v jakési tiché, osobní rebelii se nechají vláčet davem, odevzdaně kráčí na porážku svých nejasných představ o životě, přesto jsou opravdovější, než všichni kolem nich. Jejich potenciál nespí, jen dřímá do doby, která bude stát za úplné probuzení... A je pravda, co se říká, je potřeba jenom jednoho člověka, jednoho... abyste se cítili jedineční, důležití a součástí tohoto světa P.S. To byl vůůůůůl, ten Doug :-)(17.3.2014)

 • - Natáčení začalo v listopadu 2010 v Detroitu v Michiganu. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace