Giant Mechanical Man, The

Rich Ragsdale

Robert Komatsu

Scénografie:

Paulette Georges

Poměrně neklisoidni mily film, který pro me stal především na osobnosti Janice. Na ni jsem asi jako všichni obdivovala jeji opravdovost a soucitila s ni při zoufalych pokusech jeji sestry, aby ji dohodila svého otresneho známého. Vcelku originálně na mne působil i "mechanicky muz", u kterého se mi zase líbilo, ze neztracel ideály a stal si za svým uměním, i kdyz nenechazel moc uznáni a oceněni. Samozřejmě v realitě je nutné vydělávat, takže občas skončíte i u podradne práce v zoo, nicméně pokud by tam pracovali stejně sympatičtí lidé jako ústřední dvojice, ani by mi to moc nevadilo.(2.6.2013)

Ked' sa po oslave Silvestra 2012 preberiete až dnes ( t. j. tri dni neskôr) a po tom, ako si skontolujete on-line banking váš zostatok na účte a viete, že výplata je až posledný deň v mesiaci, tak predtým než vás napadnú akékoľvek samovražedné sklony a iné myšlienky, skúste si pozrieť tento skvelý filmík.(4.1.2013)

Výborný romanťák! Už dlouho jsem neviděla něco, tak ze života. Opravdu příjemný snímek, který mě dostal. Nebylo tam nic přeromantizovaného nebo přehnaného, bylo to téměř opravdové. Navíc, Chris Messina má hodně velké charisma, které mě dostalo, takže podívaná byla i na hezkého chlapa. Rozhodně stojí za zhlédnutí.(6.1.2013)

Jsem mile překvapen! Sice to komedie právě nebyla, spíše takové milé drama o lidech, kteří tak trochu hledají sebe sama. Pravda, tím koncem film vlastně popřel celou svou myšlenku - to jest, že lidé nemusí neustále mít nějaký vyšší cíl ani smysl života, stačí jej jen žít - ale bez toho konce by to zase nebyla taková zvláštní romance ze ZOO :) Nevím, jestli se to zdálo jenom mně, ale některé postavy mi přišly opravdu prvoplánové :) Každopádně ideální demotivátor na nedělní večer, protože po tomhle filmu se vám nebude chtít v pondělí ráno vstávat do práce :) 75%(30.6.2013)

Pekný netypický romantický film, ktorý ma chytil hneď od začiatku. Aj keď bohužiaľ do veľkej miery predvídateľné, no napriek tomu veľmi veľmi sympatický príbeh o dvoch ľuďoch, ktorí sa cítia byť stratení a nepochopení. No byť stratený vo dvojici - to už je o niečom inom a razom sa aj z bezmocného trápenia stáva život oveľa krajším. Celý film pôsobil tak nenútene, a práve to si ma z veľkej časti získalo. Jenna Fischer ma zaujala už aj predtým, no v tomto filme priam žiari. No a ten konverzačný "génius" Doug, to bola nesmierne nesympatická postava, hoci práve vďaka nemu sa rozpútala ústredná zápletka. No je to také na hranici 3 a 4 hviezdičiek, ale vzhľadom na to, že príbeh a prostredie pôsobilo tak svojsky a originálne, zaokrúhlim to skôr k tým 4*.(31.10.2013)

• - Natáčení začalo v listopadu 2010 v Detroitu v Michiganu. (..Lucas..)