Reklama

Reklama

The Giant Mechanical Man

  • Austrálie Love Is in the Air
Trailer

Obsahy(1)

Chce to len jednu osobu, pri ktorej sa budete cítiť milovaní, výnimoční a sami sebou bez ohľadu na to, akí čudní si pripadáte. Avšak, rovnako ako aj hlavnej hrdinke Janice (Jenna Fischer), niekedy to trvá možno dlhšie, ako by ste si sami priali... (miriamkah)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

emma53 

všechny recenze uživatele

"Je potřeba jenom jednoho člověka, abyste se cítili jedineční, důležití a součástí tohoto světa." Takový docela obyčejný příběh, který se může stát každému z nás. Pocit osamělosti dvou moc sympatických lidiček, kteří se cítí ztracení, ale nevzdávají to a hledají nejen sami sebe, ale i to svoje místo na zemi. Relax a pohoda. ()

predators 

všechny recenze uživatele

Jak obyčejná procházka může leckomu změnit život... Hodně lidí má pocit, že se musí řítit za nějakým cílem, a když se dva sejdou, mají neutuchající tendence jiným řídit život. Avšak nic se nemá přehánět! A nakonec na každého jednou dojde, není-li tak? V tomto případě v dobrém slova smyslu a s trochou nadsázky. The Giant Mechanical Man je obsazen sympatickými lidmi, zasazen do chladného zimního období, kdy až tak moc láska nevzkvétá a nabízí vtipné a zajímavé situace... 72% ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Veľmi rozumná a s nápadom odvyprávaná indie romantika... O tom, ako niekedy málo stačí na to, aby život dostal nejaký zmysel a človek prestal cítiť prázdno. Treba len jedného človeka a všetko môže byť iné, čo robí z tohto snímku príjemnú, optimistickú záležitosť. Páčila sa mi aj dramatická stránka, hlavne z prvej polovice filmu a dialógy mali tiež zmysel, pričom ma veľa krát prekvapili aj peknou myšlienkou. Silný nadpriemer. 85/100 ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Ked' sa po oslave Silvestra 2012 preberiete až dnes ( t. j. tri dni neskôr) a po tom, ako si skontolujete on-line banking váš zostatok na účte a viete, že výplata je až posledný deň v mesiaci, tak predtým než vás napadnú akékoľvek samovražedné sklony a iné myšlienky, skúste si pozrieť tento skvelý filmík. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Výborný romanťák! Už dlouho jsem neviděla něco, tak ze života. Opravdu příjemný snímek, který mě dostal. Nebylo tam nic přeromantizovaného nebo přehnaného, bylo to téměř opravdové. Navíc, Chris Messina má hodně velké charisma, které mě dostalo, takže podívaná byla i na hezkého chlapa. Rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo v listopadu 2010 v Detroitu v Michiganu. (..Lucas..)

Reklama

Reklama