Reklama

Reklama

The Giant Mechanical Man

  • Austrálie Love Is in the Air
Trailer

Obsahy(1)

Chce to len jednu osobu, pri ktorej sa budete cítiť milovaní, výnimoční a sami sebou bez ohľadu na to, akí čudní si pripadáte. Avšak, rovnako ako aj hlavnej hrdinke Janice (Jenna Fischer), niekedy to trvá možno dlhšie, ako by ste si sami priali... (miriamkah)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

easaque 

všechny recenze uživatele

+3* Tato nezávislá romantická komedie si snaží vyšlapat cestu k divákům po chůdách a street artem a u mě se jí to docela podařilo. Sice ke čtyřem hvězdičkám ještě něco chybělo, ale přesto stojí za doporučení. Její netradiční přístup k romantice je cítit od začátku, ale důležité je, že vše dojde ke kýženému cíli, což nebývá časté u podobných alternativních kousků. Tentokrát však nečekejte bůhvíjakou řachandu a spíš tu najdete jemný humor, který vychází ze životních situací. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 1 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ... A zase nějaké to BLA BLA nakonec. kvůli zdejším novým nepochopitelným pravidlům pro recenze .. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Obyčejný romantický film o dvou lidech, kteří v sobě vzájemně nacházejí spřízněné duše. Jejich hledání životního štěstí je ovšem natolik nudné a režie natolik nezajímavá, že byl pro mě snímek takřka utrpením. Herci ani herečky mi nepadli do oka. Zasmál jsem se vyloženě jen sporadicky, a to hlavně u pasáží, kdy prožívala své minuty na scéně vtipná složka Topher Grace. Film na mě působil dojmem, že se snažil být neskutečně originální, ale pramálo se mu to dařilo. Naopak sklouzával do velmi oblíbených stereotypů. Obávám se, že se jedná o převážně ženskou záležitost. Scénář nebyl napsán pro moje oči. Film mě nedokázal zaujmout prakticky v žádném ohledu. Viděno v rámci Společné výzvy s Lucinkou. Film nám vybrala uživatelka eLeR. ()

Reklama

predators 

všechny recenze uživatele

Jak obyčejná procházka může leckomu změnit život... Hodně lidí má pocit, že se musí řítit za nějakým cílem, a když se dva sejdou, mají neutuchající tendence jiným řídit život. Avšak nic se nemá přehánět! A nakonec na každého jednou dojde, není-li tak? V tomto případě v dobrém slova smyslu a s trochou nadsázky. The Giant Mechanical Man je obsazen sympatickými lidmi, zasazen do chladného zimního období, kdy až tak moc láska nevzkvétá a nabízí vtipné a zajímavé situace... 72% ()

runner85 

všechny recenze uživatele

Väčšina ľudí je ako stádo, stádo ktorým určili určité povinnosti a priority a tým sa riadia. Čo je ale najhoršie ak uvidia dakoho kto vybočuje z rady tak ho považujú za divného a hneď ho chcú zmeniť ... P.S toto hovorí za všetko ... krása ... Klik ()

V.Silver 

všechny recenze uživatele

Jsem mile překvapen! Sice to komedie právě nebyla, spíše takové milé drama o lidech, kteří tak trochu hledají sebe sama. Pravda, tím koncem film vlastně popřel celou svou myšlenku - to jest, že lidé nemusí neustále mít nějaký vyšší cíl ani smysl života, stačí jej jen žít - ale bez toho konce by to zase nebyla taková zvláštní romance ze ZOO :) Nevím, jestli se to zdálo jenom mně, ale některé postavy mi přišly opravdu prvoplánové :) Každopádně ideální demotivátor na nedělní večer, protože po tomhle filmu se vám nebude chtít v pondělí ráno vstávat do práce :) 75% ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo v listopadu 2010 v Detroitu v Michiganu. (..Lucas..)

Reklama

Reklama