Vrah se vrací

Scénografie:

Wendy Guidery

Kostýmy:

Arlene Castillo

Drsné, v některých částech i napínavé. Kdo má rád filmy typu Purpurové řeky a Vraždy podle Jidáše tak si smlsne. Mario V. P není špatný herec a má i charisma a podává tu uspokující výkon. Scénář je jako vždy slabá stránka ikdyž mě někdy překvapily zvraty.(29.6.2008)

• Campbell

Bohužel Lester je dost v loji tohle se mu moc nepovedlo at už jde o hodně špatnej příběh s naprosto příšerným vrahem, nebo ne moc dobrým Peeblesem, ale tenhle film nemá žádnej pořádnej drive a bohužel dost padá na držku. Slabota.(28.10.2011)

Rutinní, zábavný a scenáristicky odfláknutý thriller se solidními herci. V tomhle filmu jde lehce skoro všechno. Chcete seznam porotců? Zajděte si pro něj normálně na úřad a vytrhněte ho ze spisu. Chcete najít soudce? Vaše bajvalka vám řekne, do kterýho gay baru chodí. Jste padouch? Skočte 4 patra na střechu auta a nic se vám nestane. Ani modřinu mít nebudete. Jste týpek kterému čumí z hrudníku prkno? Nevadí, můžete s tím normálně chodit. I přesto je to poměrně zábavné a odsýpá to. Jen ti scénáristé by potřebovali nakopat...(2.10.2010)

• matestlust

Podrůměnrý thriller,kerý si mistr Lester určitě za rámeček nedá.Povětšinou veliá nuda,okořeěná občasným rdobykravým re,kter je ale spíš k smíchu.Pro mě jediné plus je Maro van Peebles.(2.9.2009)

Standartní drsný řemeslný thriller který vám zajistí 91 minut celkem napínavé zábavy,béčkových hereckých výkonů a vše co se dá od takovéhoto filmu čekat.(31.8.2003)