Karlos80

Vzrušující 70's drive in jízda - takový modernější "Bonnie a Clyde" a blízko to mělo i k jiné kultovce "Badlands". Bobbie Joe má dobrou režii, velkou akci (zajímavé střílečky, automobilové honičky), dobrý příběh (leč scénář zjevně ušitý horkou jehlou má díry, což se projeví v příběhu, kdy divákovi jaksi kolikrát některé hlavní dějové souvislosti zcela unikají), krásné umístění (New Mexico), spoustu násilí a nahoty, chytlavé melodie, a dobře sehrané vedoucí duo herců Marjoe Gortner a Lynda Carter. Lynda Carter (v obličeji takový roztomilý a něžný andílek-ohromující úsměv a krásné pronikavé modré oči, většinou jen samá radost a potěšení, ale časem se to změní v zármutek a strach až mi holky bylo líto) mi ve své roli špatné holky připadá občas trochu zmatená (ona podala slabší výkon než její parťák, ale film ji tu dokonce zachytil i jako zpěvačku pěkné písně a hráčku na kytaru) ale její ohromná prsa byla prostě úchvatná, stejně tak její některé topless scény! Finále mě trochu rozesmutnělo, ale tak už to někdy bývá, každý den holt není posvícení, ale ten šerifův plán (to účinné vyhmátnutí) to bylo něco geniálního. Tím hlavním lákadlem především mužského diváka tady, jsou ale bezesporu ladné křivky Lyndy Carter holky v nejlepších letech a její objemný hrudník! Tak jak ji zachytil v celé své kráse tento film, tak se později nikomu jinému bohužel už nepovedlo. Velmi dobrý a zábavný malý-levný film, pro sobotní noc jako dělaný. Kultovní klasika - doporučeno! ()