poster

Vražedná přítažlivost

 • Kanada

  The Ex

 • USA

  The Ex

 • Slovensko

  Šialená exmanželka

 • Velká Británie

  The Ex

Thriller / Drama / Krimi

Kanada / USA, 1996, 87 min

Režie:

Mark L. Lester

Předloha:

John Lutz (kniha)

Scénář:

Larry Cohen

Hudba:

Paul Zaza

Producenti:

Mark L. Lester

Střih:

David Berlatsky

Scénografie:

Paul Joyal
(další profese)
 • vegetol.mp
  ***

  Rutinní, ale zábavný thriller, na který se vyplatí dívat hlavně kvůli roztomilé Yanci Butlerové, v roli vraždící psycho bývalky. Scénář Larryho Cohena stojí za zmínku jen pro vysoký počet dějových nelogičností a je jasné, že mistr si s ním moc velkou práci nedal. Na páteční půlnoc tedy uspokojivé, jinak ovšem klasický příklad filmu, který ocení snad jen ženy v domácnosti. Na ty je celý příběh o ohrožení rodiny ostatně cílený především.(3.4.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Béčková, ale přesto docela zábavná odpověď na "Základní instinkt" a jemu podobné filmy o vypočítavých a opravdu nebezpečných ženách, které mučí ženy jinými prostředky než jsou dlouhé nákupy. Výsledek kazí hlavně průměrné herecké výkony a předvídatelně hloupý konec.(30.9.2014)

 • oveckaoa
  ****

  V rámci žánru dost dobrý thriller pořád se tam něco děje bodycount je taky dobrý takže spokojenost.(2.3.2010)

 • antragus
  ***

  A vegetol.mp evidentně ví, o čem mluví, nelze než bezvýhradně souhlasit s jeho komentářem včetně toho že Yanci je tady pro mě ženská, od které bych se v poklidu nechal i zabít, zvláště pokud to bude v posteli. Za ni taky u mě film dostal jednu hvězdu navíc, jinak nic závratného, místy trochu mimo logiku bežně uvažujícího šimpanze, natož člověka. A jen takový drobný vzkaz pro tvůrce obalu a DVD edice - Tvrdit, že je to ve stylu Základního instinktu mi přijde přeci jen trochu zvrhlé a prodávat to jako EROTICKÝ thriller byť za 49 CZK by mělo být trestné. Upřímně - už jste viděli, aby si někdo natáčel své domácí akce a byl u celou dobu z poloviny oblečený...:-D(30.6.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Yancy Butler byla ozdobou tohoto filmu a jasně jeho nejlepším článkem. Není to sice žádná sexuální bohyně, ale přitažlivá rozhodně ano. No a že má ráda trochu podivné hrátky v posteli? No a co! Samotný děj je místy docela hodně kostrbatý, ale vše zachraňují násilnické a vraždící scény, kterých je tu docela dost. Průměrná podívaná si zaslouží i průměrné hodnocení, stejně jako takhle nadržená psychopatka pár pořádných ran nejen bičíkem…(1.7.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace