poster

Paeseon wang (TV seriál)

 • Jižní Korea

  패션왕

 • anglický

  Fashion King

Romantický / Drama

Jižní Korea, 2012, 20x60 min

 • Zíza

  Přeloženo. (Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.)(27.3.2014)

 • Pethushka
  *****

  Podle mě unikátní, ojedinělé korejské dorama, které nabízí něco nového. Téměř nikdy jsem nebyla schopna odhadnout situaci a často jsem byla překvapena. Charaktery jednotlivých postav jsou dokonale zpracované. Tvůrci se nebáli intrikovat a podvádět. Docela přesně popsali vztah člověka k penězům. Jedinou slabinou tohoto seriálu jsou první dvě epizody. Pak se to ale rozjelo a já nedočkavě čekala na každý další díl. Největším překvapením byl konec seriálu. Nejdřív jsem si sice přála poslední epizodu vymazat z hlavy, ale teď ji vidím jako zlatý hřeb celého seriálu. 4, 5*(24.5.2012)

 • Hachi707
  **

  Vážně, vážně, vážně mám korejské seriály ráda. Ale tohle se mi vážně,vážně, vážně nelíbilo. Ratlík (Ah In Yoo) se pořád dokola a dokola o něco přetahuje s Pinocchiem (Lee Je Hoon). Ať už o hlavní hrdinku Ga Youn (která umí jen stát, čumět, mlčet a brečet), nebo o firemní úspěchy. Druhá hlavní ženská postava, kterou obsadila Yu Ri, sice měla být mrcha, ale když si vezmu, co za hnusárny tam předvádí oba páni, tak mi nakonec byla nejsympatičtější, šla si za tím, co chtěla, docela pochopitelným způsobem. Ga Youn sice byla po celou dobu neviňátko, co vždy do něčeho blbě spadlo, ale celý seriál se na nic nezmohla. A ten konec? Mě by nevadilo, že hlavní hrdina skončil, tak jak skončil. Ale přišlo mi to naprosto přitažené za vlasy. Jako kdyby si tvůrci řekli ,,Tak už nám moc pásky nezbývá, tak z něho uděláme pána kožichů a necháme ho v bazénu." Pokud by jste se na to chtěli podívat kvůli módě, tak to nemá cenu. Uvidíte tam pár šílených kousků a jinak budete koukat na babky u šicího stroje, to je více-méně veškerá móda. Dámy tam sice mají i pěkné šaty, ale to snad v každém seriálu. Takže postavy na prd. Děj na prd. Tak za co 2*. Líbil se mi hudební doprovod. OST to má fakt pěkný, v tom jsou Korejci prostě dobří. A potom scény byly hezky natočené. Prostředí atd. Ale tenhle seriál si rozhodně znova nepustím. Ale jak tak koukám na další hodnocení, tak je to rozporuplné, spoustě lidem se to určitě líbit bude.(19.2.2013)

 • - V obsazení seriálu figurovala i jihokorejská herečka Chae-young Han. Ale protože výroba seriálu byla od původního data několikrát odkloněna, herečka seriálovou roli opustila a věnovala se natáčení koprodukčního novozélandského snímku Soul Mates (2008). (Conspi)