• Chrustyn

Ani první díl nebyl žádný trhák (z komerčního hlediska bohužel ano), ale i tak se jednalo o slušnou a nenáročnou zábavu. Druhý díl už je pouhé vaření z vody a do nově vyprávěného příběhu přidává další, neskutečně trapné postavy a to vše balí do tuny infantilního a toho nejjednoduššího humoru, který je do diváků vpravován, takových 20 let. I přes svou neskutečnou trapnost, ale film není zdraví škodlivý a překvapivě rychle utekl. Nezasmál sem se ani jednou a vzhledem k tržbám (které opět dokazují jednoduchost dnešních diváků) se velice obávám s čím přijde třetí díl.(5.12.2013)

• OG_Swifty

Jen s hodně velkým sebezapřením tomu filmu nedám odpad. Hned úvodní scéna se CGI jelenem, co běhá po baráku a chčije na jeho obyvatele, bylo obrovský WTF, ze kterýho mě následně nevytrhnul ani opičí syn Davida Spada a rádobyvtipnej autobusák, kterej měl asi převzít štafetu po chybějícím Schneiderovi. Ve zbytku filmu následovala kulometná smršť trapných vtipů a scének, během kterých jsem jen nevěřícně kroutil hlavou nad tím, jak moc kvalitativně se pokračování od původního filmu liší. Zkráceně řečeno je tohle zkrátka greenhorn film. Tu hvězdu dám za dobráckýho Austina.(9.9.2016)

• Riddick77

První Machři mi sedli, nicméně pokračování je nechutná, nevkusná a zoufale nevtipná slátanina, která naprosto postrádá smysl. Chápu, Sandler potřeboval prašule, leč opravdu musela celá parta klesnout tak hluboko? Pořád tam jen někdo na někoho chčije, blije, prdí a krká. Omlouvám se za ten termín, ale nic debilnějšího jsem dlouho neviděl. Haha, ze stroje na zmrzlinu "teče" zmrzlina a vypadá to, jako kdyby někdo "kakal". Hahahahaha. Hvězda za fajnové retro oblečky na závěrečné party, postavu (myslím vzhled) Salmy Hayek a dvojici Austin & Buscemi. 1/10! P.S.: Dear Dennis Dugan, Go Fuck Yourself!!! Hahahahaha....(26.10.2013)

Trošku se zarážím nad zdejším hodnocením. Machři 2 mě příjemně překvapili a splnili to co jsem od komedie očekával - pomalu jsem se od začátku válel po zemi smíchy. Chápu, že každý má jiný smysl pro humor, ale taková mohutná vlna nenávisti vůči tomuto filmu je divná :). A nesouhlasím, nejhorší film Sandlera je Jack a Jill! ... Že by v tomhle byl člun?! ... Co kdyby jsme si nějaké adoptovali? Kolem 20ti, s dobrým flekem, ještě by jsme na tom vydělali.(31.1.2015)

Přiznám se, že úvod s čůrajícím jelenem, či co to bylo za potvoru mě docela zaskočil. Poté jsem se dokázal smířit s tím, že je snímek založen na diametrálně odlišném humoru než jednička. Trvalo mi docela dlouho, než jsem se na zdejší pokleslý humor v tomhle snímku dokázal patřičně naladit, ale poté jsem se dokonce několikrát usmál. Vícekrát než v jedničce. Film je opět maximálně stupidní a pořádně pohodový. Navíc už na mě ani trošičku nepůsobí tak, že by ho měl někdo brát alespoň s minimální vážností. V mých očích panuje spokojenost. Měl jsem pramalá očekávání a snímek je dokonale předčil. Lepší 3*.(9.2.2014)

• - Pro Adama Sandlera je film i přes jeho letitou kariéru prvním pokračováním, na kterém se podílel. (Dr Lizal)

• - Pre Adama Sandlera, Chrisa Rocka a Steva Austina sa nejedná o prvú spoluprácu. Zahrali si spolu už vo filme Za mrežami (2005). (AdamesWWE)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta i Oliveru Cooperovi, ale odmítl kvůli naplánovaným projektům. (Dr Lizal)