Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jednoho osudného dne zjistí slušňácký IT konzultant Norman Neale, že má jeho kolega Victor Ventura, nadutý hezounek, telekinetické schopnosti vymykající se lidskému chápání. Se svým zjištěním se svěří svému jedinému kamarádovi Chuckovi, chytrolínskému majiteli obchodu s komiksy, a společně přijdou na bizarní plán přimět Victora, aby lépe rozvinul svou mimořádnou schopnost, a vytvořit z něj skutečného superhrdinu. Norman si sám sebe představuje jako Victorova věrného pomocníka, který po jeho boku bojuje proti kriminálním živlům řádícím ve městě. Ovšem jak roste Victorova síla, narazí Norman na neúprosné zjištění, že ne všichni lidé s mimořádnými schopnostmi se stávají hrdiny. (Filmbox)

(více)

Recenze (3)

KapitanKuraz 

všechny recenze uživatele

Nabudúce budem radšej hodinu a pol pozerať na rebrík opretý o stenu ako na takéto niečo. Jednu len za to že je to tak dokonale zlé, že tam nieje ani jedno jediné malé plus a to sa len tak nevidí. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tak především film působí jako čistá amatérština. Kamera je tak tragická, že gratuluji všem, kdo to dokouká. Scénář je stejně příšerný a naprosto neposlouchatelný a pak ty herecké výkony. Stejně hrozný je i děj, který by člověka skoro unudil. Fakt nevím, kde lidé berou peníze na tyhle příšernosti, ale za ty peníze bych natočil i já něco lepšího. ()

Galerie (65)

Reklama

Reklama