Reklama

Reklama

Dekódováno

(TV seriál)
Dokumentární
USA, 2010, 60 min

Obsahy(1)

Spisovatel Brad Meltzer a tým vyšetřovatelů se ponoří do historických tajemství, která lidstvo nenechávají spát. (sator)

Recenze (4)

Marze 

všechny recenze uživatele

Občas umělé hledání senzací a nezajímavá témata. Třeba nadutí sebestřední Američané s fašistickým myšlením se domnívají, že někoho zajímá, že se ztratil základní kámen Bílého domu. Díl o konci světa v mytologii Hopiů je vyloženě směšný. Všichni si vzhledem růstu počtu obyvatel, změně klimatu , neudržitelnému plundrování přírodních zdrojů můžeme spočítat konec světa prostou matematickou a zdravým úsudkem bez proroctví. Nejzajímavější byl dík Bohemian growe a táboře nejbohatších lidí a prezidentů, kde mají možnost ovlivňovat světové dění jako globalizace apod. ()

sator odpad!

všechny recenze uživatele

Banda naprosto nepoučených ignorantů se vyjadřuje ke věcem ke kterým si nezjistí ani základní informace.....Blik blik, střih střih, zoom zoom, bla bla...Pořád říkám že filmaři by neměli brát kokain...LSD by byla lepší volba... ()

Enzo555 

všechny recenze uživatele

Nápad (a la 2 filmy National Treasure) a spôsob prezentácie zaujímavý, no obsah žalostný. Spolu s faktom, že trojka "pátračov" NIKDY nič nevypátra ()

Desmi 

všechny recenze uživatele

Takže, trvá to 60 minut. Podstatné věci (věci, které jsou nějakým způsobem zajímavé a obohacující) odvypráví v prvních 10 minutách a zbytek ? Ztráta času.. A to to začínalo tak slibně.. =/ ()

Reklama

Reklama