Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aidina
  **

  Nějak si nemohu pomoci, ale obsazení do jednotlivých rolí, mi připadalo velmi slabé. Freimanovou mám ráda, pro její křehkost a ženskost. Tak proč má hrát šéfku mordparty? Zedníčková má taky hodně daleko do policejní ostré komisařky, co z každého podezřelého vytluče přiznání. „Dejte mi už pokoj. Žádný pokoj, u nás dostaneš celou celu…“ Nepřesvědčivá byla i Chýlková, psycholožka, co má sama úchylku v sado-maso, údajně po umělém přerušení těhotenství. Jediná sympatická role byla postava zloděje a bývalého malíře pokojů Drobného v podání výborného Blažka. Ten okamžitě po propuštění z vězení se rozhodne vzít spravedlnost do svých rukou a likviduje osoby, které má ve svém seznamu. Na druhé straně se ale dokáže zastat slabých či postižených, jako byl příběh jeho spolužačky ze základní školy (Bydžovská). Proto není divu, když se jako jediný cestující zastane mladé maminky s kočárkem v MHD před agresivními revizory, kteří si normálně na bezdomovce a fotbalové fanoušky nikdy netroufnou. Občas si říkám, škoda, že teď tady není nějaký Drobný. Tak snad příště….(18.2.2013)

 • blackrain
  ***

  Všechno v tomto příběhu zachraňuje Oldřich Vlach a Zuzana Bydžovská. Ta sice moc prostoru neměla, ale i tak se její role nedá přehlednout jen tak. Já jsem to té psycholožce přála. Jen jsem tak nějak čekala, že to celé udělal někdo úplně jiný. Veroniku Freimanovou bych chtěla vidět i v jiné kriminálce, kde by taky mohla hrát šéfku.(2.5.2012)

 • Emil69
  **

  Celkem předvídetelný děj.Dost nelogické jednání policistů a závěrečná totálně nesmyslná ,,sóloakce,,V. Freimanové mi sebraly vítr z plachet a už jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Je to prostě taková trochu přiblblá česká kriminálka . Musím říci , že jsem chvílemi Filipu Blažkovi fandil :o) A kdyby trochu používal mozek tak na něj nikdy nepřišli :oDD Dvě hvězdy s odřenýma špičkama...(18.2.2013)

 • Tommassi3
  *

  ( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Končim !! Už na mě mávaj důchodovým výměrem !! Možná je to parte, ale já blbě vidim na dálku.." ;) Myslím, že v případě Stínu smrtihlava vlastně vůbec nezáleží, zda tu tu synopsi trochu obnažím, protože ten platí za vůbec nejslabší příspěvek už tak dost slabého volného detektivního cyklu z pera - Přiznám, že tady mi ta metafora připadá zvlášť vtipná, protože autor je skutečně hrozný škrábal.. - Viktorína Šulce, který vždy přijde se zajímavou myšlenkou, ale tu nakonec svou fušeřinou naprosto zprzní, když neschopen si pohrát se syžetem jen na svůj prvotní nápad ledabyle navěšuje další a další motivy a vraždy, aniž by se je mnohdy obtěžoval lépe dál vysvětlit.. Těžko hledat nějaká pozitiva na podobné šmíře, jistě Oldřich Vlach, to už je zkrátka taková jistota, ale jeho postava působí spíš jako takovej hodnej děda než starej mazanej polda, Veronika Freimanová herecky naprosto v pořádku platí za stejně nevěrohodnou postavičku jako tragická Lucie Zedníčková, byť hlavně dík castingové zhovadilosti, ale nejvíc zamrzí zde skutečně skvělý výkon Filipa Blažka, jemuž však Šulcův skript vkládá do úst tak křečovité a umělé dialogy, že se jednomu až zvedá žaludek.. V důsledku nesmírně špatná kriminálka postrádá atmosféru, řád i tempo, když navíc v rukou vážně hrozného režiséra Georgise Agathonikiadise - Ty, vole, to je jméno !! - naznačuje, že se tvůrcům vlastně tak nějak přihodilo jen něco podobného jako Honzovi Čenskému, který vlastně vraždit vůbec nechtěl, jen se prostě při vidině nějaké legrace dostal do situace, kterou prostě při nejlepší snaze nedokázal ukočírovat.. A to finále, díky němuž Smrtihlav přijde o tu druhou hvězdičku ?? K smíchu a zároveň k pláči..(26.8.2015)

 • MartinezZ
  **

  Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)

 • - Když se Jirka Drobný (Filip Blažek) vrací z vězení, hraje píseň „Aurea Prima“ od Martina Laula. Dále od autora ve filmu zazněly skladby „Femme Fatale“, „Scary Places“ a „Surprise“. (xynti)

 • - Jirka Drobný (Filip Blažek), vychází na začátku filmu z věznice Oráčov. (rakovnik)