Dosud jednoznacne nejlepsi dil. Skvele herecke vykony, ktere az na Lucii Zednickovou provazeji cely projekt. V pribehu hrobnik zaril Tomas Topfer, jehoz postava vraha byla zahrana bez jedine chybicky. Dil Skodna zase predvedl umeni pani Medvedske. Ve smrtihlavovi exceluje Zuzana Bydzovska a taky Ivana Chylkova ktera ma sice jen maly prostor, presto prijemne zaujme. Filip Blazek se sve role zhostil na vytecnou. Sakra, ted jsem zapomel jak se jmenuje predstavitel toho vykastrovaneho udrzbare z restaurace. Zkratka, kdyz uvazim ze i Lucie Zednickova opustila svou pozu Ramba, tak to byl hodne prijemne straveny cas u monitoru.(25.5.2012)

Všechno v tomto příběhu zachraňuje Oldřich Vlach a Zuzana Bydžovská. Ta sice moc prostoru neměla, ale i tak se její role nedá přehlednout jen tak. Já jsem to té psycholožce přála. Jen jsem tak nějak čekala, že to celé udělal někdo úplně jiný. Veroniku Freimanovou bych chtěla vidět i v jiné kriminálce, kde by taky mohla hrát šéfku.(2.5.2012)

• MartinezZ

Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)

• mh.mail

30% - Tak zase nic, čekání na zajímavou českou televizní detektivku se opět odkládá. Nevím, jestli to vůbec je reálný požadavek. Ale jsem idealista a myslím si, že i Češi mají šanci. A co říct k tomuto dílku? Je blbé, když pachatele identifikujete téměř okamžitě podle rukou, které jsou vidět v inkriminovaném záběru. Jediný herec z těch, kteří připadali v úvahu, disponuje takovýma mužnýma rukama. Někdy mám pocit, že autoři v tomto směru moc nepřemýšlejí. No a závěr, ten už byl úplně crazy.(17.2.2013)

• homerr

Co je moc, to je moc. Policejní ředitelka sedí zády k předpokládanému vrahovi, který jí může vystřejit na hlavu, kde opravdu nemá neprůstřelnou vestu. Předpokládá totiž, že jí bude chtít zastřelit zepředu a do srdce. Nikde žádný zajišťující policajt, ona si jede na vlastní pěst. Tak tento konec byl opravdu nepochopitelný, nereálný, naprosto hloupý a shodil celý film do propasti.(18.2.2013)