Ach, ten závěr pane Šulci, ten byl za nos divákův tahající. Být paní Veronikou, posadil bych Vás do křesla k té telce bez ochranné vesty a s nadsázkou a humorem bych zašpásoval něco o ostře nabité páně Filipově zbrani a jeho rychlé reakci. :-) To se opravdu nepovedlo a v mých očích shodilo výrazně celkové hodnocení. Oldřich Vlach jako vždy skvělý, Bydžovská jako vždy utrápená, Čenský jako vždy s arogantním výrazem, Chýlková jako vždy afektovaná, Jarda Nosek se svým kukučem a náušničkou skvělým grázlem a Lucka? Ta asi bude opravdu pro někoho iritující tím svým sebejistým a sebevědomím vystupováním. Nu, já to vzhledem ke svému věku a životním zkušenostem přijímám Lucko. :-) A milá paní Veronika jak ji známe ze seriálu "Vyprávěj" ? Té už asi navěky budou slušet jen a jen role NE moc AKČNÍ, ale sympatické manželky neméně sympatického a mnou oblíbeného pana Sváti. Ale NECHCI škatulkovat, jistě zazáří i v jiných rolích. Je totiž dobrá herka (v dobrém slova smyslu). :-)(19.2.2013)

• mh.mail

30% - Tak zase nic, čekání na zajímavou českou televizní detektivku se opět odkládá. Nevím, jestli to vůbec je reálný požadavek. Ale jsem idealista a myslím si, že i Češi mají šanci. A co říct k tomuto dílku? Je blbé, když pachatele identifikujete téměř okamžitě podle rukou, které jsou vidět v inkriminovaném záběru. Jediný herec z těch, kteří připadali v úvahu, disponuje takovýma mužnýma rukama. Někdy mám pocit, že autoři v tomto směru moc nepřemýšlejí. No a závěr, ten už byl úplně crazy.(17.2.2013)

"Čtení pro lidi, co to mají rádi, sado-maso." Kam se hrabe Škodná s Hrobníkem, na Stín smrtihlava. Ze všech tří filmů, byl tenhle, ten nejkoncentrovanější. Přesně definované postavy a časová osa děje, s detailně vykreslenou situací člověka, navracejícího se, z výkonu trestu. Jediné, co v reálném světě vypadá úplně jinak, je to sado-maso.(26.8.2015)

• MartinezZ

Velká škoda. celé to mělo být o Blažkovi. Taterová a dění kolem ní je zavázelo. Přesto to nebylo úplně špatné, tak na akorát ***. Bohužel to celé poněkud zabíjela Veronika Freimanová, které se do téhle role poněkud unyle nehodila, a pak závěrečná WTF přestřelka, která působila přinejmenším divně a navíc jsem Veronice nevěřil ani ten župan. A to proti paní Freimanové nic nemám, jen mi tady nesedla.(18.2.2013)

• homerr

Co je moc, to je moc. Policejní ředitelka sedí zády k předpokládanému vrahovi, který jí může vystřejit na hlavu, kde opravdu nemá neprůstřelnou vestu. Předpokládá totiž, že jí bude chtít zastřelit zepředu a do srdce. Nikde žádný zajišťující policajt, ona si jede na vlastní pěst. Tak tento konec byl opravdu nepochopitelný, nereálný, naprosto hloupý a shodil celý film do propasti.(18.2.2013)