Dosud jednoznacne nejlepsi dil. Skvele herecke vykony, ktere az na Lucii Zednickovou provazeji cely projekt. V pribehu hrobnik zaril Tomas Topfer, jehoz postava vraha byla zahrana bez jedine chybicky. Dil Skodna zase predvedl umeni pani Medvedske. Ve smrtihlavovi exceluje Zuzana Bydzovska a taky Ivana Chylkova ktera ma sice jen maly prostor, presto prijemne zaujme. Filip Blazek se sve role zhostil na vytecnou. Sakra, ted jsem zapomel jak se jmenuje predstavitel toho vykastrovaneho udrzbare z restaurace. Zkratka, kdyz uvazim ze i Lucie Zednickova opustila svou pozu Ramba, tak to byl hodne prijemne straveny cas u monitoru.(25.5.2012)

Taková lepší televizní krimi. Chtěl bych ocenit kameru, která je lepší než je u nás běžné a taky doprovodnou hudbu. Musel to však vzít do rukou až Řecký režisér. Je vidět, že po revoluci to tu převzala banda českých ochotnických amatérů, kteří se do dnešních dnů nic nenaučili, a proto musí kvalitu dovážet z ciziny.(18.2.2013)

Psycholožka,která říká pacientovi,že je zrůda?To by jí snad člověk ten konec i přál!Film je jen o trochu lepší než předchozí dva díly,čemuž pomohl velmi uvěřitelný Blažek,takže Vlach už na to není sám.A dalším kladem je menší prostor pro Zedníčkovou.Jí role fanatické policistky nesedla vůbec a já doufám,že je to definitivní konec.(29.4.2012)

Všechno v tomto příběhu zachraňuje Oldřich Vlach a Zuzana Bydžovská. Ta sice moc prostoru neměla, ale i tak se její role nedá přehlednout jen tak. Já jsem to té psycholožce přála. Jen jsem tak nějak čekala, že to celé udělal někdo úplně jiný. Veroniku Freimanovou bych chtěla vidět i v jiné kriminálce, kde by taky mohla hrát šéfku.(2.5.2012)

• Ondrew

Hmm, nie je mi celkom jasne, aky bol dovod vzniku tejto kriminalky. Ako celok na mna posobila dost chaoticky (a to i napriek zaverecnym objasneniam), okrem toho... Vsimol si niekto z vas, ze by byvaly trestanec Drobny (ktoreho inak Filip Blažek zahral bravurne) strelil dvoch inkriminovanych typkov konkretne do hlavy? Ono totiz, ked bezi zaber, ako ich odstrelil, jednoznacne mieril na hrudnik, avsak pri neskorsom vysetrovani uz boli obaja streleni okrem hrude aj do hlavy. Uslo mi nieco? Ehm... No, nic. 40%.(18.2.2013)

• - Jirka Drobný (Filip Blažek), vychází na začátku filmu z věznice Oráčov. (rakovnik)

• - Když se Jirka Drobný (Filip Blažek) vrací z vězení, hraje píseň „Aurea Prima“ od Martina Laula. Dále od autora ve filmu zazněly skladby „Femme Fatale“, „Scary Places“ a „Surprise“. (xynti)