poster

Living Will...

Komedie

USA, 2010, 101 min

Režie:

Matthew Lauyer

Scénář:

Roy Koriakin

Kamera:

Joseph Hennigan

Hudba:

Gene Micofsky
(další profese)
 • kinghome
  ****

  Úžasná komedie s Ryanem Dunnem! Je ho příšerná škoda, byl to skvělej komik a fakt dobrej komediant :( Ale musím říct, že bylo strašně zvláštní, když si dělal prdel z toho, že je mrtvej, ještě když prostě umře na to, že se nemůže vysrat, jako jo, byla to prdel, ale kdyby neumřel, bylo by to lepší.. Děkuju moc za titulky k tomuto filmu, nechápu těch 78 hodnocení, je škoda, že to nevidělo víc lidí. Jedna z nejlepších komedií, jen škoda, že tempo upadá a ke konci už to není tak vtipný jak na začátku, ale stejně to je nadprůměrná komedie, která mě příšerně bavila. 80%(25.1.2015)

 • Dzii
  ****

  Moc pěkná komedie musel jsem se naní podívat už kvuli tomu že tam hrál Ryan. Pěkná vzpomínka na něj. Paradní story, duch kterého vidí jen jeho nejlepší kámoš, kterýmu po jeho pohřu začal chodit s jeho sestřenici samozřejmě se mu to nelíbí tak tomu zrovna nepomáhá. Určitě si zaslouží tento snímek minimálně 3x*(25.5.2013)

 • ARI50
  *

  Opět jsem se fakt nudil vůbec mě to nebavilo některé komedie jsou prostě dost na hovno a totálně o ničem.(11.11.2018)

 • Necrotongue
  odpad!

  Kdyby mi bylo čtrnáct a byl permanentně zhulený,byla by to parádní komedie,takhle to pro mě byla nudná záležitost v hlavní roli s polonahým,zarostlým obtloustlíkem,který umře na zácpu,aby se pak vrátil.Film se vyznačuje tím,že se v něm hulí,žije na hnoji a je v něm legrace jako u Mistra Trošky.(11.10.2016)

 • figgo jr.
  ****

  Velice povedená komedie se skvělým Ryanem Dunnem (R.I.P.).Jenom ten plakát je docela závádějící, protože Bam Margera má ve filmu jen cameo a ne hlavní roli ale jinak fakt povedenej film.(3.1.2013)

 • - Ryan Dunn hral v snímke mŕtveho a pár mesiacov po natáčaní zahynul pri autohavárii. Film bol posledným, v ktorom sa herec objavil, a tak ho režisér Matthew Lauyer venoval práve jemu. (XsApollo)