A. J. Niles (Bob Hope) je autorem knižní série, která popisuje romantický život starého mládence v různých městech světa. Autor má náhle problémy s finančním úřadem, a aby si mohl zálohovat své daně, musí napsat další knihu rychle, aby je zaplatil. Jeho vydavatel si myslí, že kniha o životě v amerických předměstích by byla hitem, a proto se jeho nový příběh odehrává v Paradise Cove. (Streeper)

Martin741

Skor art nez nejaka brutalne strhujuca dejova linia tomuto vladne. A. J. Niles sa tula po USA 60. rokov, a riesi dolezite veci ake prinasa bezny zivot. Prva polka filmu ma praveze hned zaujala, a film a potom uz nepustil - tempo je vyborne, kulisy a dialogy na urovni - serie ma ze je to trochu podceneny film tuna . 89 % ()

Streeper

První polovina filmu trochu utahaná, zdlouhavější a nudnější. Druhá půlka už má něco do sebe, konečně to začíná být vtipnější a za nejlepší scénu považuji tu finální u soudu, kdy jsem se zasmála nejvíce. Bob Hope je ve své roli velmi sympatický byť to není žádný velký krasavec, tak charisma má a nedivím se, že mu nakonec Lana Turner podlehla. ()

Atron

Spíš než film samotný mě zaujaly vymoženosti roku 1961 v Americe: kompletní kuchyňská linka s velkou lednicí, myčkou, automatickou pračkou, kuchyňským drtičem odpadků a pákovou směšovací vodovodní baterií. Dále automatická bowlingová dráha, tranzistorový přijímač, přenosný cívkový magnetofon, televize, drive-in restaurace, hypermarket, nádherný Boeing 707 a to jsem na něco určitě zapomněl. Poučné. ()