poster

Carrie

 • anglický

  Carrie

 • slovenský

  Carrie

Drama / Horor

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  **

  Remake Carrie je takový odrbaný plyšový medvídek, kterého nikdo nechce, a když už ho někdo dostane, tak si do něj s chutí kopne. Kimberly Peirce by zasloužila metál, protože se jí místy daří z hororové předlohy vykřesat čistokrevnou teen-komedii ve stylu Glee, jen s tím rozdílem, že tady se do zpěvu dávají jenom matky.(3.1.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $35,266,619Tržby Celosvetovo $80,297,909Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ dosť sklamanie, režisérka ešte menej dokáže ťažiť z atmosféry než predchodca originál z 1976, trikové hrátky tu skôr ubližujú deju, herecky nie moc zvládnuté, postavy ploché a to už nehovoriac o Julianne Moore tá úplne prehráva vo svojej úlohe, ďalšia zbytočnosť a len potvrdenie že američania sa topia v povrchnosti remakov bež štipky progesu /40%/(7.1.2014)

 • MikeCool
  ***

  Nutno podotknout, že tento remake jsem viděl dříve než původní verzi Carrie z roku 1976 a musím říct, že remake Carrie s Chloë Grace Moretz je dle mého názoru a pocitu tím vydařenějším, už hlavně díky lépe zpracovaným efektům, lepší atmosféře a ani mi tolik nevadilo zařazení moderního světa do příběhu, ale jinak je to jako přes kopírák stejné jako již výše zmíněná, původní verze z roku 1976. ___ (Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov)(24.10.2013)

 • Xmilden
  **

  Takže aktuální stav dnešního Hollywoodu je takový že jedna odhalená bradavka je nepřípustná, 2 tisíce litrů krve nevadí. Ne, že by tedy tento remake byl nějakou hrůzostrašnou násilnickou oázou. Ono to jen tak vypadá, kamera před násilím uhýbá seč ji síly stačí a pro udělání obrázku stačí již scéna ve sprchách, kde jsem se divil že se ty holky nesprchují v ručníku. Pro mě je tohle zcela uprděná dětinsky dostupná verze, které by originál pěkně vyliskal a ještě by ji nechal za trest klečet v koutě. Tenhle zbytečný remake určitě nebrat!(7.1.2014)

 • Pepinec
  **

  Jó, puberta je sviňa. Zvlášť, když se ustavičně tváříte jako kdybyste se tři miliony dvě stě pětadevadesát tisíc tři sta osm snažili vydělit šesti sty třiceti tisíci celými pěti, když v osmnácti nevíte, co je to tampon, když vaše matka připomíná pošahanější sestru Náhlovskýho a Kill Billa, a když jediným mužem ve vašem životě je Bůh. A sviňa může být i remake. Obzvlášť, když jen slepě kopírujete a sami tomu nepřidáte víc než nic. Mám za to, že Štefan King si Kimberly na Facebooku mezi přátele nepřidá.(28.10.2013)

 • - Spoiler: Na rozdiel od DVD a kinoverzie obsahuje BluRay alternatívny koniec. Po pohrebe Carrie (Chloë Grace Moretz) a prasknutí jej pomníka nasleduje scéna, kde sa Sue (Gabriella Wilde) sníva, ako porodí, a následne sa prebudí v deviatom mesiaci tehotenstva na krik. (De Large)

 • - Součástí reklamní kampaně se stala webová stránka www.findcarrie.com, kde si lidé mohou prohlédnout dům z filmu. (Cheeker)

 • - Gabriella Wilde a Portia Doubleday jsou o celých 8 let starší než Chloë Grace Moretz, jejich postavy přesto ve filmu chodí do stejné třídy. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace