• slovenský

Drama / Horor

USA, 2013, 100 min

• Botič

Remake Carrie je takový odrbaný plyšový medvídek, kterého nikdo nechce, a když už ho někdo dostane, tak si do něj s chutí kopne. Kimberly Peirce by zasloužila metál, protože se jí místy daří z hororové předlohy vykřesat čistokrevnou teen-komedii ve stylu Glee, jen s tím rozdílem, že tady se do zpěvu dávají jenom matky.(3.1.2014)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $35,266,619Tržby Celosvetovo $80,297,909Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ dosť sklamanie, režisérka ešte menej dokáže ťažiť z atmosféry než predchodca originál z 1976, trikové hrátky tu skôr ubližujú deju, herecky nie moc zvládnuté, postavy ploché a to už nehovoriac o Julianne Moore tá úplne prehráva vo svojej úlohe, ďalšia zbytočnosť a len potvrdenie že američania sa topia v povrchnosti remakov bež štipky progesu /40%/(7.1.2014)

Nutno podotknout, že tento remake jsem viděl dříve než původní verzi Carrie z roku 1976 a musím říct, že remake Carrie s Chloë Grace Moretz je dle mého názoru a pocitu tím vydařenějším, už hlavně díky lépe zpracovaným efektům, lepší atmosféře a ani mi tolik nevadilo zařazení moderního světa do příběhu, ale jinak je to jako přes kopírák stejné jako již výše zmíněná, původní verze z roku 1976. ___ (Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov)(24.10.2013)

• Xmilden

Takže aktuální stav dnešního Hollywoodu je takový že jedna odhalená bradavka je nepřípustná, 2 tisíce litrů krve nevadí. Ne, že by tedy tento remake byl nějakou hrůzostrašnou násilnickou oázou. Ono to jen tak vypadá, kamera před násilím uhýbá seč ji síly stačí a pro udělání obrázku stačí již scéna ve sprchách, kde jsem se divil že se ty holky nesprchují v ručníku. Pro mě je tohle zcela uprděná dětinsky dostupná verze, které by originál pěkně vyliskal a ještě by ji nechal za trest klečet v koutě. Tenhle zbytečný remake určitě nebrat!(7.1.2014)

• Pepinec

Jó, puberta je sviňa. Zvlášť, když se ustavičně tváříte jako kdybyste se tři miliony dvě stě pětadevadesát tisíc tři sta osm snažili vydělit šesti sty třiceti tisíci celými pěti, když v osmnácti nevíte, co je to tampon, když vaše matka připomíná pošahanější sestru Náhlovskýho a Kill Billa, a když jediným mužem ve vašem životě je Bůh. A sviňa může být i remake. Obzvlášť, když jen slepě kopírujete a sami tomu nepřidáte víc než nic. Mám za to, že Štefan King si Kimberly na Facebooku mezi přátele nepřidá.(28.10.2013)

• - Spoiler: Na rozdiel od DVD a kinoverzie obsahuje BluRay alternatívny koniec. Po pohrebe Carrie (Chloë Grace Moretz) a prasknutí jej pomníka nasleduje scéna, kde sa Sue (Gabriella Wilde) sníva, ako porodí, a následne sa prebudí v deviatom mesiaci tehotenstva na krik. (De Large)

• - Součástí reklamní kampaně se stala webová stránka www.findcarrie.com, kde si lidé mohou prohlédnout dům z filmu. (Cheeker)

• - Gabriella Wilde a Portia Doubleday jsou o celých 8 let starší než Chloë Grace Moretz, jejich postavy přesto ve filmu chodí do stejné třídy. (Stanley619)