Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  *

  Na tak nadupané obsazení po hříchu mizerná komedie, která vlastně není ani moc vtipná a dějově nijak záživná. Miles Teller přirozeně hrající sympaťák, ale tentokrát je děsně nevýraznej, Anna Kendrick totálně upozaděná a ty nejlepší scény si pro sebe klasicky krade Bryan Cranston. Dialogy jsou vyloženě slaboučké a dojem nulový.(13.5.2016)

 • kaylin
  ***

  Není to skvělé, ale ten film má prostě dobré herecké obsazení. Nebudu tvrdit, že ty charaktery jsou super, ale některé mě bavily. Navíc si myslím, že i nechtěně, ukazuje film to, co jsou lidé schopni pro práci udělat, i když by se u toho měli sebe víc ponížit. Člověk prostě nikdy nebude za borce, pokud vypije sklenici jeleního spermatu.(10.8.2016)

 • hansel97
  *

  Aha haha, komedie. To jsem se zase jednou nasmál. Vážně nevím, co s tímhle filmem je, ale vtipná mi tam přišla maximálně tak náruživá Alison Brie a tím to končilo. Promrhání VÝBORNÉHO obsazení příjemných a talentovaných herců, podle mě už samotný námět není nějak silný, ale vyloženě nevtipný scénář to dost zazdívá. Zbývá suchý obyčejný příběh akorát na dvě hvězdičky.(28.3.2016)

 • ScarPoul
  ***

  Pomerne jednoduchý ale trefný príbeh. Má spád, má vtipné charaktery - Teller konečne v úlohe čo mu sedí a Cranston perfektný. Dokonca ma potešila aj Alison Brie, ktorá je neuveriteľne sexy. Absolútne zbytočná je ale Kendrick a jej línia je absolútne nezaujímavá. Celkom obstojné pripomenutie toho čo som dávno vedel - najlepšie je pracovať pre seba a možno aj za málo peňazí, ale s radosťou. Inak som sa niekoľko krát fakt dobre zasmial. A Hurley ako tajomný janitor - nápad hodný aj 4 hviezdy. Ale objektívne dám 3.(28.3.2016)

 • Brokarek
  ****

  V zásadě optimistická a nevinná teenage (nebo spíše post-teenage) komedie se špičkovým, nicméně mírně šedě hrajícím obsazením. Tradičně příjemný a uvěřitelný Miles Teller, roztomilá Kendrick, šedivějící bůh Bryan Cranston nebo totálně vyhulený stalker Mintz-Plasse. Povinná dávka sentimentálního a motivačního balastu included. Na komediální úrovni ale snímek útočí na bránice úspěšně (viz scéna s močí).(27.3.2016)

 • - Film byl natočen již v roce 2012, ale kvůli produkčním potížím se jeho premiéra o čtyři roky opozdila. (hansel97)