• JohnCZ

Na tak nadupané obsazení po hříchu mizerná komedie, která vlastně není ani moc vtipná a dějově nijak záživná. Miles Teller přirozeně hrající sympaťák, ale tentokrát je děsně nevýraznej, Anna Kendrick totálně upozaděná a ty nejlepší scény si pro sebe klasicky krade Bryan Cranston. Dialogy jsou vyloženě slaboučké a dojem nulový.(13.5.2016)

• Wysch

Holky, Anno a Alison, fakticky vás žeru, ale po celou dobu tohohle filmu jsem si říkal: "What the fuck am I watching?" Je možný, že jsem narazil na nějaký super existencionální drama s filozofickou hloubkou, a je možný, že mi unikla genialita tohohle storytellingu, ale v zásadě platí, že to nejlepší z filmu jsou prostě jen scény s Alison, a i ty samotný nemaj v podstatě nic navíc. Chjo. Zkrátit o hodinu a bylo by to asi lepší.(7.6.2016)

• novoten

Jen těžko věřím tomu, kolik oblíbených tváří se upsalo výsměchu všem, kteří se kdy pokoušeli sehnat práci. Jako kdyby úspěšný pokus o kariéru byl vážně jen o tom dát při každém průběžném úspěchu výpověď - a tímto stylem jakousi záhadou šplhat po žebříčku stále výš. Snad to někde v jádru měla být odlehčená komedie, ale těch chvil, při kterých se mi v kapse otevírala nemalá pomyslná kudla, bylo tak moc, že smířlivé hodnocení nezachrání ani právě onen vyšperkovaný casting. V šuplíku zapomenutých natočených nesmyslů nemělo Get a Job zůstat čtyři roky, ale celou věčnost.(25.9.2016)

• Aljak

Také obyčajné, ničím výnimočné - len o parte mladých ľudí, ktorí sa po škole snažia nájsť uplatnenie. Všetci akosi až príliš sebavedomí a ctižiadostiví. Rád by som si pozrel tento príbeh s námetom uplatnenia absolventov, ktorý by bol zasadený do slovenského prostredia - to by bola ešte len komédia (alebo skôr tragikomédia). Herecké obsadenie OK, ale príbeh viacmenej taký obyčajný, a žiaľ chýbal tomu aj taký dôvtip, ktorý by to aspoň ako tak zachraňoval...(18.4.2016)

• neoBlast

S takovýmto obsazením je hřích stvořit tolik průměrný paskvil, který není ani vtipný a už vůbec ne dojemný či emocionální. Film byl právem u ledu, ale ani odsunutá premiéra a "zeslavnění" Milese Tellera ničemu nepomáhá. Příběh je naprosto banální a míří od počátku nikam, všechny postavy jsou nesympatické a rozhodně jsem neměl nejmenší chuť jim fandit. Hmmm... asi jsem nikdy neviděl takto dlouhý krátký film. Podprůměr až na půdu. 20 %(28.3.2016)

• - Film byl natočen již v roce 2012, ale kvůli produkčním potížím se jeho premiéra o čtyři roky opozdila. (hansel97)