• neoBlast

S takovýmto obsazením je hřích stvořit tolik průměrný paskvil, který není ani vtipný a už vůbec ne dojemný či emocionální. Film byl právem u ledu, ale ani odsunutá premiéra a "zeslavnění" Milese Tellera ničemu nepomáhá. Příběh je naprosto banální a míří od počátku nikam, všechny postavy jsou nesympatické a rozhodně jsem neměl nejmenší chuť jim fandit. Hmmm... asi jsem nikdy neviděl takto dlouhý krátký film. Podprůměr až na půdu. 20 %(28.3.2016)

• Riddick77

Odmítám dát body pouze a jen za epesní obsazení. Ba naopak, tvůrci by se měli stydět za to, že se jim s tímto hereckým materiálem podařilo natočit tak slaboduchý, rozvleklý (ano, při stopáži 83 minut se jedná o extra vykutálený počin), přihlouplý a zoufale nevtipný snímek, jehož pointa (a to hazarduji se slovem "pointa") musí přijít dnešním absolventům jako urážka zdravého rozumu. "OKej, kašli na job, všechno bude fajn, jsme přece ubersuper, počkej si na vysněnou pozici, oni se ti jistě ozvou a budou tě prosit - svět se na tebe třese!" Cmooon, proberte se. 0/10!(5.8.2016)

Get a Job rozhodně není film, který by si zasloužil padesáti procentní hodnocení, má navíc. Na to tam má až moc hodně dobrých herců, kteří se přišli pobavit a hrají na půl plynu. Což, je největší chyba filmu. Kdyby tam byla větší snaha, tak by film byl o dost lepší a ne tak snadno zapomenutelný. Režisér a scénáristé si natočili film pro radost, který pobaví, občas si budete říkat, že propojení a návaznost scén mohlo dávat větší smysl a to morální poselství se mohlo lépe prodat. I tak jde o fajn odpočinkovou podívanou se sexy Annou Kendrick, je více sexy a s nestoudnými řeči Alison Brie, smutného a pak veselého Heisenberga, McLovina, pana Sulu, kámoše Percy Jacksona, Huga z Lostu a nového Mr. Fantastica. Několik scén je fakt dobrých a zábavných, zbytek je průměr, který neurazí, ale nijak zvláště nenadchne. Slušná podívaná.(11.5.2016)

Není to skvělé, ale ten film má prostě dobré herecké obsazení. Nebudu tvrdit, že ty charaktery jsou super, ale některé mě bavily. Navíc si myslím, že i nechtěně, ukazuje film to, co jsou lidé schopni pro práci udělat, i když by se u toho měli sebe víc ponížit. Člověk prostě nikdy nebude za borce, pokud vypije sklenici jeleního spermatu.(10.8.2016)

• novoten

Jen těžko věřím tomu, kolik oblíbených tváří se upsalo výsměchu všem, kteří se kdy pokoušeli sehnat práci. Jako kdyby úspěšný pokus o kariéru byl vážně jen o tom dát při každém průběžném úspěchu výpověď - a tímto stylem jakousi záhadou šplhat po žebříčku stále výš. Snad to někde v jádru měla být odlehčená komedie, ale těch chvil, při kterých se mi v kapse otevírala nemalá pomyslná kudla, bylo tak moc, že smířlivé hodnocení nezachrání ani právě onen vyšperkovaný casting. V šuplíku zapomenutých natočených nesmyslů nemělo Get a Job zůstat čtyři roky, ale celou věčnost.(25.9.2016)

• - Film byl natočen již v roce 2012, ale kvůli produkčním potížím se jeho premiéra o čtyři roky opozdila. (hansel97)