Wacoslav1

Podarilo se mi schrastit tenhle zapomenutej film ale po pravde zadny velky terno to zrovna neni trailer slusne klame a vypada o dost vic akcni nez je samotny film hlavni hrdina se sice jmenuje Rybeck ale rozhodne to neni Casey kurva Ryback na zacatku sice predvede solidni kousek kdyz se po padu ze strechy zachyti americky vlajky visici na stozaru ale pak uz spis prevlada nuda film mi navrch jeste pekne spestrila jedna vec a sice jedna se o film ktery v CR vubec nikdy nevysel takze jsem predpokladal ze si ho dam pekne v anglictine a ono prdlajs je to sice anglicky ale z ruskym ctenym prekladem! takze jsem se velmi slusne nechytal a chvilema vubec nerozumel co to ten rusak mele a tak ve chvili kdy ten sovetsky dabingovy specialista zahlasil ja nepanemaju tak jsem to jen rezignovane oglosoval to je v pohode ja taky ne takze co dodat? velka nuda akce malo Howell si jako tradicne na akcniho hrdinu jenom hraje a muj oblibenec Jeff Kober na ktereho jsem se tesil je ve filmu vsehovsudy jenom asi 10 minut takze smula rad vyhledavam a koukam na tyhle pozapomenuty kousky ale obcas se holt uplne netrefim no co se da delat snad budu mit priste pri vyberu stastnejsi ruku ()

vegetol.mp

Kluci od PM Entertainment byli sice známí pro svá explozivní béčka plná automobilových honiček, ale občas se stalo, že trochu vybočili a zkusili něco jiného. The Big Fall je právě ten případ. Pokus o noirovku ve stylu drsné detektivní školy není úplně zlý, i když kombinace s akčním béčkem se projevuje především jednoduchostí scénáře. Na podobný typ filmu je zápletka málo tajemná a příliš jednostrunná, i když je fér zmínit, že Howell si v roli soukromého očka s cynickým přístupem a arogantním ksichtem nevede vůbec špatně. Aby toho nebylo málo, střihnul si C. T. i roli režiséra a úplné poleno není. Film příjemně odsýpá a akční scény, kterých tu přecejen pár je, jsou svižně natočené. Celkově možná Howell nedostane někdy v brzké době Oskara za režii, ale na podobný typ filmu jsou jeho schopnosti víc než dostačující. Když se k tomu připočte zábavný záporák Jeffa Kobera, neexistuje důvod, proč by měl být fanoušek akčních béček nespokojený. ()