Epizody(12)

Lena Dunhamová se vrací s velmi očekávanou třetí řadou seriálu Girls, který už má na svém kontě cenu Emmy a Zlatý glóbus. Děj se točí kolem party dvacátníků a jejich newyorských dobrodružství. Ústřední postavou seriálu je Hannah Horvathová, která se ve svých pětadvaceti letech ocitá ve změti úzkostí, nejistot a pochybností. Ve třetí řadě nabírá vztah Hannah s Adamem na vážnosti a oba se zahnízďují v jejím bytě. Hannah se také snaží oživit svou spisovatelskou kariéru a vynakládá velké úsilí, aby svému výstřednímu vydavateli včas odevzdala téměř dokončenou e-knihu. Marnie se po náhlém a traumatickém rozchodu s Charliem pokouší vrátit zpátky do života a úzkostlivě se snaží dosáhnout takové životní úrovně, kterou si podle svého mínění zaslouží. Čerstvě rozešlá Shoshanna, jejíž promoce už je za dveřmi, spřádá plán jak docílit (alespoň na papíře) zdravé rovnováhy mezi vymetáním večírků a studiem. A Jessa, jež má zvláštní schopnost rozvrátit životy všech kolem sebe, se znovu objevuje na scéně a naváže rozporuplné přátelství s úžasným mužem otcovského typu. V nových dvanácti dílech je přátelství mezi dívkami ještě nestálejší, což jen dokazuje, že ženské přátelství je svým způsobem romance. A jako vždy, láska, život, sex či smrt může narušit klikatou cestu k dospělosti - a objevit se ve chvíli, kdy jsme na to nejméně připraveni. (HBO Europe)

iz67

Prvni dve serie jsem videl cca pred 2 roky. Bylo vtipny, svizny, otevreny. Trojka neni uplne blba, ale uz to hodne ztratilo paru. Vlastne nevidim duvod, fruhou pulku serie dodivat ()