Komentáře uživatelů k sérii (2)

• strom-z

Bohužel si říkám, že tenhle seriál měl snad skončit první řadou. Ta byla skvělá, bořila spoustu klišé a byla super vtipná, originální a dobře napsaná, a člověka BAVILO se na to koukat. Všechny následující řady už mi přišly rozpačitý, pár výbornejch momentů... a spousta tak napůl, nebo dokonce špatnejch. Poetika Leny Dunham byla ohromně čerstvej vítr, jenže jí nějak došly nápady.. Původně fakt dobrej seriál se dostal do průměru, v jehož duchu se neslo i samotný finále.(1.8.2017)

Nemám slov. Jako byste šest let pozorovali dospívání někoho vám blízkého, smáli jste se jeho chybám, hlouposti a pošetilosti a hledání všech těch naivních záchytných bodů v životě a on k vám najednou znenadání přišel a ukázal, že je po roce mnohem dál, než jste kdy byli vy. Girls mě za těch šest let přerostli a já teď po posledním dílu jen ohromeně sedím na posteli a sbírám zbytky ještě neroztříštěných emocí, protože většinu z nich ve mně poslední série vyvolala na povrch a na kousky svou upřímností a citlivostí zničila na padrť. Jestli bude další řada ještě dál, rád se nechám k slzám zničit znova.(14.7.2017)