Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,075Tržby Celosvetovo $119,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,351 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $52,549 //počet predaných kusov ║ tajní agenti(Mission Impossible5, Spectre, Kingsman, U.N.C.L.E.) sú v roku 2015 nadmieru v kurze, tak tu máme aj takúto béčkovinu ladenú skôr v takom TV prevedení ale dá sa to zniesť ako taká neškodná uletená traškarina, kde sa mihnú aj známejší herci /60%/ ()

choze

Rychle vyšumivší, protože po všech stránkách odfláknutá teenagerská komedie. Nevadilo by, že to o originalitě neslyšelo ani z rychlíku, ale když se k tomu přidají zásadní prohlédnutí a proměny jednorozměrných postav během jediné scény, herci nemající tím pádem co hrát, ta trocha tuctové akce, průměrných vtípků a nevýrazná režie, tak se na to sice dá bez větší újmy koukat, ale s tím, že jde o naprosto zbytečný film (ve kterém mělo být mnohem víc Sophie Turner a Jessicy Alby). ()

MMR

Někdo tu píše, že to vypadalo jako pilot nějakého zrušeného seriálu. Kdyby toto byl pilot seriálu, tak bych se na ten seriál určitě díval, protože mě to opravdu zaujalo a bavilo mě to. Bylo by fajn, kdyby to mělo o něco vyšší hodnocení. Tento film by si to určitě zasloužil. ()

Xmilden

Kick Ass Reboot.... No tedy, alespoň se o to film poměrně snaží. Představí nám svět, ve kterém jsou děti připravovány a cvičeny jako tajní agenti od nejmenšího věku. Herecké obsazení je kvalita a L. Jackson si to zase správně užil. 60% ()

kingik

Mladá a sympatická agentka "83" na střední. Není prvoplánově sexy, chce být vnadná a vtipná, nejde jí to. Jessica Alba chce být drsná teroristka a nejde jí to. Samuel L.Jackson chce být respektovaným velitelem mladých agentů a jde mu to. Film chce být v globálu vtipný i akční, ale je v obojím rozpačitý. Tady chtěl někdo překopat schémata teenagerských filmů odehrávajících se na střední, vykopal hrubé základy a dál už si počínal poměrně neohrabaně, stejně jako mladá hrdinka v nové společnosti. Začínající scenárista John D´Arco dal přednost naivnímu pojetí, kterému je ve filmu přizpůsobena podstatná část. Z tohoto vzorce se vymykají pouze invenční úvodní animované titulky opatřené chytlavým songem od Rumor Mill a ještě první třetině filmu se daří jakž takž působit dospěleji. Od příchodu do rodiny, kam se uprchlá tajná agentka vetřela jako kanaďanka Megan Welsh, v rámci výměny studentů na pobyt, se už film nevymaní ze zábavy pro nenáročné publikum a neblýskne se ničím nadstandardním. Přesto filmu nelze upřít snahu být diferentním. V nové rodině, ani na střední samozřejmě nikdo netuší, že jde o speciálně trénovanou agentku z polovládní tajné základny Prescott sloužící k převýchově sirotků na zabijáky. Dívka už se nechtěla podrobovat náročnému drilu, který jí bral právo na osobní život a zatoužila po svobodě, citech a obyčejném životě mladé dívky, který doposud znala jen z filmů. Zkráceně řečeno, po všem, co jí bylo v přísném režimu upíráno a nikdy to nepoznala. Při jedné nebezpečné akci tedy nafingovala svoji smrt. Organizace jí považovala za mrtvou. A ona se mohla vrhnout podle dost zavádějících a zkreslených rad, které si sama podle internetu vypracovala, do života mladé studentky, která sice do kolektivu svých vrstevníků tolik nezapadá, sklízí posměch, protože ve společenském životě neohrabaně tápe, ale oproti tomu se perfektně vyzná v bojových uměních, v taktické bojové přípravě a doma má uschovaný solidní zbrojní arzenál. Kupodivu se jí tohle všechno bude postupem doby hodit. Organizace ji vyčmuchá, kolegyně agentka "84" si s ní přijde vyřídit účty a nejnebezpečnější teroristka uprchne z cely. Tvůrci se rozhodli ze spíše akčního námětu mít komedii s prvky akčního filmu, jehož se produkčně ujal Brett Ratner. Na filmu je jeho produkční účast znát, ale vtipných momentů má film poskrovnu. Více jak polovina story je zasazena do prostor střední školy, kde se nic extra vtipného ani akčního neděje. Okolní studenti jsou herecky nevýrazní, profesoři na tom nejsou o nic lépe, Dan Fogler je dokonce nucen hrát profesora s homosexuálními sklony, tedy alespoň to tak vypadalo. Na střední je hustá nuda. Megan navíc dámské osazenstvo nesnáší a dělá jí schválnosti, ale ty nejsou ani trochu vtipné. Zastání a obdiv nachází u studujících mladíků, ale ti jsou obsazeni kokotskými herci s nezajímavým hereckým projevem. Aby se film dostal z nudnějších pasáží, sáhlo se i po akční složce, kterou se akční divák milující bombastickou akci ale moc nepokochá. Je nutné se spokojit s tím co je. Honička v autě je standardně svižná, mlátička mladých agentek v prostorách školy nemá potřebně propracovanou choreografii. Finální střet s Jessicou Alba nebyl natočen nijak úchvatně a napínavě. Ve filmu jsou i nejasnosti. Není jasné, proč se nebezpečná teroristka nechá v úvodu chytit Prescottem, následně znovu uniká. Totožnost Megan v rodině, ani na střední, nikdo pořádně neprověří. Proč velitel Hardman znenadání ustoupí ze svých nároků a přísného řádu a v podstatě udělá z tajné organizace výcvikový kemp s možností podání přihlášky pro případné zájemce. Jaký smysl mělo to, že z agentky "84" byl náhle dvojitý agent. Proč je ve filmu Jaime King, když nedostala žádný prostor a proč je Topher Grace na rodinné fotografii, ale ve filmu se neobjeví. A ještě by se něco nejasného našlo. Scenáristická nezkušenost je na rozpolceném výsledku znát. Nicméně, neokoukaná Hailee Steinfeld je sympatická akvizice, náznaky vymanit se z příběhového stereotypu jsou patrné, režie Kyle Newmana splnila své účely, Jessica Alba, byť v příběhu byla odsunuta na druhou kolej, je pořád fešanda, Sophie Turner má výrazný sexappeal a Samuel L.Jackson je největší a nejlepší hereckou posilou, jakou film mohl získat. Až na ty nudné (středoškolské) pasáže a výše vypsané nedostatky stran děje, jsem se bavil. 60% () (méně) (více)

Sinecod

Jedna hvězdička a to pouze za předtitulkovou písničku a titulkovou písničku Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors. Zbytek stojí za vyliž. Není to vtipné ani romantické, je to trapné a hloupé. ()

silentname

Sledovať tento film je skoro maximálne utrpenie, lebo je to tak blbé, že to nefunguje ani ako hlúpy film pre kohokoľvek. Osobne neviem, pre koho tento film vznikol. Máme tu v podstate niečo ako Agenta Codyho Banksa v ženskom prevední, len je to profesionálna vrahyňa, ktorá sa rozhodne utiecť do normálneho života. Všetko je tu spravené lacne, a myslím tým úplne všetko. Vizuálne sa nedá na čo dokopy dívať. Zelené steny sú v tomto filme tak jednoznačné, že sa divím, že ich tam nenechali, výber hereckého obsadenia je absolútne zúfalý a absolútne nechápem, čo tu robí Samuel L. Jackson. A napriek tomu, že je to talentovaný herec, absolútne nič tu nepredviedol, čo by stálo za zmienku. Je to priehľadné od začiatku do konca, humor je absolútne slabý, akcia je nudná... jediné čo trošku funguje je asi hlavná myšlienka a rodinné puto medzi Megan a Liz. Ale inak môžem jednoznačne povedať, že najzaujímavejšia veta v tomto filme znie: "WHAT THE FUCK?" A to si počas sledovania budete hovoriť celý čas. Neodporúčam. Toto nie film vhodný ani pre televízie. Toto spadá podľa mňa kvalitou ešte niekde nižšie. Jedna hviezda za rodinnú myšlienku. Hodnotenie: D- ()

SeBig

Připomínalo mi to Totaly spies špionky, jenže o mnohem mnohem slabší. Akce skoro žádná, co se týče humoru zasmál sem se snad jen jednou, herci se ješte dali, Turner se do své role hodila, leč hraje píču.. Nic pro mě. Možná tak pro nějakou puberťačku. ()

Arsenal83

Vo všetkých ohľadoch detské až detinské. A pritom by to malo byť minimálne pubertálne. Avšak čo očakávať už len od tak bizarného nápadu, že hlúpučké šestnástky sú tvrdé vrahyne, čistá utópia. A tak mi už len ostalo sústrediť sa na to, či uvidím niečo pekné. Všetky puberťačky vrátane Sansy však boli schované do vrecka stálicou Jessica Alba. No a takmer na chvoste ostala Hailee Steinfeld. u tej som chvíľami nevedel, či jej do očí padajú vlasy alebo to husté obočie. Každopádne v príťažlivosti dokázala tesne poraziť Samuela L. Jscksona. ()

hansel97 odpad!

Na tomhle filmu bylo špatně dost věcí, nejiritující bylo asi obsazení JESSICY ALBY DO ROLE HLAVNÍHO ZÁPORÁKA. To je prostě první věc, která je naprosto mimo a dost film ovlivní. Celkově na těhle středních komediích o holce, která nezapadá toho nikdo moc nevymyslí. Vždy maximálně důvod, proč nezapadá a jinou zápletka, tahle byla poněkud neotřelá. Ale pokud vezmete například The DUFF nebo Mean Girls, tak ty příběhy naprosto kopírují tenhle. A přijde mi zbytečné pořád točit to samé, když u toho nic vymyslet ZŘEJMĚ nejde. Hailee Steinfeld nemusím, ale byla tu lepší než v Pitch Perfect 2, kde mě její role docela srala. Sophie Turner byla skvělá záporačka, Albu klidně mohla nahradit. ()

Morholt

Ono je v podstatě jedno, jestli se snaží do normálního teenagerského života proniknout zakřiklá holka z vesnice, nebo dětská agentka s povolením zabíjet. Efekt to má stejně laciný. Tohle byla klasicky nicneříkající teenagerská rádobykomedie, u které mám silné pochybnosti, že by dnešní dospívající pobavila. Akční stránka věci nudná, vtip veskrze žádný a obsazení, které docela lákalo, také zklamalo. To platí zejména o Hailee Steinfeld, která si tohle za rámeček určitě nedá. 10% ()

Lacike

Tento film naserie dost vela chlapov. Na prvy pohlad sa to tvari ako akcny film v style Vaughnovych opusov Kick-Ass alebo Kingsman v ktorom nejaka mlada agentka zaziva jedno cool dobrodruzstvo za druhym. Lenze tato linia tu je len prvych 15 minut a potom sa to zmeni na klasicky romanticky teenagersky film zo skolskeho prostredia o tom ako sa jeden divny novacik snazi zapadnut medzi ostatnych. A to ze je ten novacik spickovy agent je uplne jedno, pretoze to nie je prilis zaujimavo vyuzite. Na konci sa konecne zase dockame nejakej akcnej sceny, ale to je tiez uplne jedno pretoze vsetky akcne sceny su dost tuctove a v PG-13 ratingu absolutne nezavadne. Dokonca aj Samuel L. Jackson dokazal byt v tomto filme dokonale trapny, takze tento nefunkcny mix zanrov nikomu neodporucam. Jednu hviezdicku davam za roztomily odkaz na BH 90210. ()

JohnCZ

Hailee Steinfeld. Sophie Turner a Jessica Alba v jednom filmu - to jsem si nemohl nechat ujít. Zatímco Hailee je jako vždy skvělá a sympatická, Sophie je naopak v roli zabijáka brutálně nepřesvědčivá a Jessica Alba je prkenná takovým tím jejím klasickým ne-zcela-negativním způsobem. Barely Lethal je taková docela neambiciozní komediální pubertální oddychovka určená především pro teenagery. Herci tu obecně dost přehrávají, dějově je to primitivní, ale úplně blbé to také není a najde se dost povedených vtipů a popkulturních odkazů. Být mi 15, byl bych v sedmém nebi. ()

Lama.Lama

Bída. Barely Lethal se řadí do sračkoidních vod, ve kterých nese název Barely Watchable. Alespoň Heather a.k.a. Sansa a.k.a. Sophie Turner byla řádná badass mrcha, která bohužel nedostala moc prostoru. Místo toho tam oxiduje nemastná-neslaná Hailee Steinfeld, která mi je nesympatická už od prvního pohledu. Hvězda za mini romanci vedlejších rolí Liz&Gooche - z toho by byl tak krásný old school klišé příběh. ()

ConanVJ

Taková průměrná podívaná, která v mém věku nefunguje tak, jak by měla. Film nenudil, ale vtipných scén mi zde moc nepřišlo. Obsazení je povedené a když je nějaká akce, tak ujde. Klidně se zas někdy na film kouknu znovu a ne jen kvůli Jessice, která tu sice moc není, ale je to pořád kočička. 64% :) ()

DEXTER099

Film pojednává o tajné vládní organizaci co už od mala cvičí tajné agentky na boj proti různým zločincům.Co se,ale stane když jedna z nejlepších dospívajících agentek zatouží po životě kde by obdivovala Justina Bíbra a ráda by si vychutnávala další nepostradatelné věci,které k životu potřebuje slečna co je právě v pubertě....to všechno se právě v tomto snímku dozvíme.Pokud chcete film vidět kvůli účasti Samuela L.Jacksona nebo Jessice Albě tak věřte,že zde jak to tak býva mají jen malé roličky a hlavně Alba je ve filmu celkem tak dvě minuty,ale Samuel i v tom minimu dokáže film pozvednout a pro nějaké puberťačky to špatný film nebude.Navíc v době kdy se čím dál tím víc rozmáhá módní vlna ženských akčních hrdinek (ne,že bych to byl přívrženec).Za mě z tohoto pohledu tedy celkově 60% a tři hvězdy. ()

MartinezZ

Má to hlavu a patu, za to ta jedna hvězda, ale od cílové skupiny jsou vzdálen několik galaxií, takže díky bohu zafungoval rychloposuv. Kdyby tam nebyl ten výcvik děcek, mohlo by to být dobré třeba na nějakém Cartoon Network nebo tak nějak. Takhle je to prostě jen značně debilní. Značně. ()

Wysch

Hm. Dove Cameron je cute, a to je asi tak vše. Cast je skvělej, Hailee je... překvapivě znovu otravná, ale tak co už, Sophie Turner podle mýho prostě dobrá herečka v současnosti není (má dvě herecký polohy a obě jsou totálně ploché - buď je nasraná, nebo totálně na dně, ale ani jedno jí prostě člověk nežere), Jessica Alba je pořád kus, ale tady mi přijde, že svůj part odehrála za tři hodiny a šla domů. Zkrátka a jednoduše - obsazení je fakt na papíře dobrý, zahraný je to přinejlepším průměrně. Jenže hlavní problém prostě je, že to je špatně napsaný a špatně zrežírovaný a ještě ke všemu totálně vymaštěný. Fakt, že Hailee si pouští DVD a blu-ray na MacBooku Pro, kterej nemá ani vlastní mechaniku, mluví za vše. (Externí nikde vidět není.) Eh, už se mi nechce o týhle slátanině moc psát, a tak asi hvězda navíc za cute Dove Cameron a Jessicu, že jo. ()