Barely Lethal

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

• peetriss

Barely Lethal je snad pouze jednorázovým přehmatem Hailee Steinfeld ve výběru role a nejedná se o začátek toho nejhoršího možného směru v její další herecké dráze! Není nutné, aby film očividně zaměřený pro pubertání publikum sršel myšlenkami a inteligencí, ale toto bylo moc i na tuto kategorii filmů. Jediným pozitivem je náznak zdravé ujetosti, to ale zdaleka nestačí - nefunguje humor ani akční či pubertálně romantické prvky, a už vůbec ne scénář, který je natolik hloupý, že vše stahuje do kytek.(10.8.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,075Tržby Celosvetovo $119,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,351 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $52,549 //počet predaných kusov ║ tajní agenti(Mission Impossible5, Spectre, Kingsman, U.N.C.L.E.) sú v roku 2015 nadmieru v kurze, tak tu máme aj takúto béčkovinu ladenú skôr v takom TV prevedení ale dá sa to zniesť ako taká neškodná uletená traškarina, kde sa mihnú aj známejší herci /60%/(12.11.2015)

• nippa

Normálne by som sa na pozeranie niečoho takéhoto sám asi nedal :D Je tažké vôbec použiť výstižné slovíčko na popis toľkého cliché, miestami to bolo absurdne smiešne zlé. "Absolútne cheesy-corny, až priam tacky." Ale teenage sesternica (ktorá bola zrejme cieľovkou) si prežívala svoj stredoškolský sen, čo mi vyčarilo úsmev na tvári :)(23.8.2015)

• hroubek

Fakt jsem tomu chtěl dát tři hvězdy, jelikož mě to v druhé půli dost bavilo a kupodivu všechno vypadalo lépe, než na začátku. Pak jsem si ale vzpomněl na začátek a moje "lehké nadšení" bylo zas úplně někde jinde. Film sám osobě není zas tak hrozný, a jako béčko si ho jde užít. Problém je v tom, že film si zbytečně dlouho hraje na něco jiného, než ve skutečnosti je. Do toho vypadá místy fakt blbě a v první půlce jsou akční scény nekoukatelné. V druhé půli se dostane ke slovu odkazování na teen film a je to mnohem lepší zvláště, když se na scéně objeví Sansa Stark. Herci strašně přehrávájí a někdy doslova nemají co hrát a jejich dialogy postrádají hlavu a patu. Pokud jste fandové Sophie Turner a Jessici Alby, tak na to koukněte jinak je spoustu lepší filmu, u kterých trávit čas, škoda jen té zápletky, která se rozhodně dala využít lépe.(2.7.2015)

• KNTRFKT

Tak tenhle Letální Barel z dílny Novéhomuže zatím aspiruje na největší kokotinu, kterou jsem letos neměl to potěšení vidět. Je až k zamyšlení, že je Samuel schopen ve stejném roce zazářit v Osmi hrozných a rázem se podepsat pod tenhle postpubescentní výstřik člověka bez invence a chuti natočit něco byť jen trochu jinak. Sansa je sice vážně kost, že by z ní nejeden čokl vysál tekutiny a s chutí oblíznul chrupavčitou část, ale to je asi tak jediný, co se dá říct v pozitivním slova smyslu. To už bych radši koukal na prasknutý hemoroid bezdomovce s úplavicí, než znovu zažít tohle. Kajl by se měl příště rozmyslet, jestli by nebylo spíš lepší skočit z mostu. Určitě by to byla větší psina.(1.2.2016)

• - Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)

• - Režisér Kyle Newman a herečka Jaime King (Knightová) sú (stav k septembru 2015) manželia. (m.a.t.o.)

• - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)