Barely Lethal

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

• nippa

Normálne by som sa na pozeranie niečoho takéhoto sám asi nedal :D Je tažké vôbec použiť výstižné slovíčko na popis toľkého cliché, miestami to bolo absurdne smiešne zlé. "Absolútne cheesy-corny, až priam tacky." Ale teenage sesternica (ktorá bola zrejme cieľovkou) si prežívala svoj stredoškolský sen, čo mi vyčarilo úsmev na tvári :)(23.8.2015)

• RakeW

Barely Lethal je v první řadě promarněná šance na slušnou moderní teenage komedii. Několik světlých lehce originálních či vtipných momentů obklopuje temnota klišé, nudy, stupidy a povinných prvoplánových popkulturních odkazů. Hailee postavy jako 83/Megan určitě sednou (a seknou), ale měla by je hrát podle jiného scénáře. Jeden z hlavních problémů tkví v tom, že celý nevyvážený slepenec scén jak z několika různých filmů očividně nemá zcela vyjasněnou cílovou skupinu diváků. Tvůrci zřejmě chtěli, aby se bavili mladší i starší, holky i kluci... Jenže nakonec se všichni tak nějak otravují. Prostě vaughnovka těžce bez vaughnovské šťávy.(2.8.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,075Tržby Celosvetovo $119,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,351 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $52,549 //počet predaných kusov ║ tajní agenti(Mission Impossible5, Spectre, Kingsman, U.N.C.L.E.) sú v roku 2015 nadmieru v kurze, tak tu máme aj takúto béčkovinu ladenú skôr v takom TV prevedení ale dá sa to zniesť ako taká neškodná uletená traškarina, kde sa mihnú aj známejší herci /60%/(12.11.2015)

• ABLABLABLA

Jdem na to.. další kritika.. ty mi dneska nějak jdou. Ovšem musím uznat, že tohle byla relativně dobrá komedie. Bavila jsem se, ale hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická. Já si nemůžu pomoct, ale Hailee u mě teda nezazářila - zatím v žádném filmu, co jsem ji viděla (v Pitch perfect 2 je otravná, v Ender's game jsem ji nějak ignorovala, v Hateship loveship byla za krávu a v Begin again nevynikla). Mnohem víc mě bavila vedlejší story dvojice Liz a Gooch. A hlavně všechny ty outfity, co měla Hailee na sobě byly otřesné. Se nedivím, že jí Sophie řekla, že vypadá jako transka ve všem (nic proti transkám). Takže byl to fajn film, super nápad, ale když je pro vás hlavní postava otravná, je to těžké. Takové lepší 2*, horší 3*... prostě něco na pomezí.(31.7.2015)

Takhle by to dopadlo, kdyby se Kinsgmana pokusil natočit kdokoliv jiný než Matthew Vaughn. A není to špatný. Ve skutečnosti, mě to skutečně bavilo. Má to stejnou energii jako Kingsman a herecké obsazení je úžasné. Hailee Steinfeld se pro svojí roli naprosto hodila a předvádí skvělou práci. Sophie Turner aka Sansa je možná to úplně nejlepší na tomhle filmu, svojí roli prožívá a je neskutečně bad-ass. Jessica Alba hraje obdobnou roli jako ve filmu Spy Kids 4D, ale tady i trochu někoho škrtí a vypadá u toho dost hustě. Samuel L. Jackson si asi nevšimnul jména filmu, a myslel, že dostal scénář ke Kingsman 2 :D Thomas Mann je obrovský sympaťák a nejvíc jsem mu fandil. Nejvtipnější je ovšem, překvapivě, Disney Channelovská herečka Dove Cameron, která má opravdu super hlášky. Moc doporučuji a přijde mi, že to hodnocení je tedy opravdu nízké. Strašně jsem si to užil a určitě to někdy uvidí znovu ;-)(24.6.2015)

• - Režisér Kyle Newman a herečka Jaime King (Knightová) sú (stav k septembru 2015) manželia. (m.a.t.o.)

• - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)

• - Jméno Victoria Knox (Jessica Alba) je hříčka se slovem Victorinox, což je slavný výrobce švýcarských armádních nožů. (tessincolor)