Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

kaylin

Takový komiksový film, který stylem - a zároveň trochu obsazením - sedí na Roberta Rodrigueze. Ale místo toho, aby to byla skvělá řežba ve stylu "Kick-Ass" nebo "Kingsman", což mi připomněla úvodní zápletka, je to teen komedie o tom, jak je těžké zapadnout, když se vydáváte za Kanaďanku. Ale ono se to nakonec povede a všechno zlé se v dobré obrátí. Jessica Alba je strašná záporačka. ()

Lama.Lama

Bída. Barely Lethal se řadí do sračkoidních vod, ve kterých nese název Barely Watchable. Alespoň Heather a.k.a. Sansa a.k.a. Sophie Turner byla řádná badass mrcha, která bohužel nedostala moc prostoru. Místo toho tam oxiduje nemastná-neslaná Hailee Steinfeld, která mi je nesympatická už od prvního pohledu. Hvězda za mini romanci vedlejších rolí Liz&Gooche - z toho by byl tak krásný old school klišé příběh. ()

Wysch

Hm. Dove Cameron je cute, a to je asi tak vše. Cast je skvělej, Hailee je... překvapivě znovu otravná, ale tak co už, Sophie Turner podle mýho prostě dobrá herečka v současnosti není (má dvě herecký polohy a obě jsou totálně ploché - buď je nasraná, nebo totálně na dně, ale ani jedno jí prostě člověk nežere), Jessica Alba je pořád kus, ale tady mi přijde, že svůj part odehrála za tři hodiny a šla domů. Zkrátka a jednoduše - obsazení je fakt na papíře dobrý, zahraný je to přinejlepším průměrně. Jenže hlavní problém prostě je, že to je špatně napsaný a špatně zrežírovaný a ještě ke všemu totálně vymaštěný. Fakt, že Hailee si pouští DVD a blu-ray na MacBooku Pro, kterej nemá ani vlastní mechaniku, mluví za vše. (Externí nikde vidět není.) Eh, už se mi nechce o týhle slátanině moc psát, a tak asi hvězda navíc za cute Dove Cameron a Jessicu, že jo. ()

Lovely.Bones

Takhle by to dopadlo, kdyby se Kinsgmana pokusil natočit kdokoliv jiný než Matthew Vaughn. A není to špatný. Ve skutečnosti, mě to skutečně bavilo. Má to stejnou energii jako Kingsman a herecké obsazení je úžasné. Hailee Steinfeld se pro svojí roli naprosto hodila a předvádí skvělou práci. Sophie Turner aka Sansa je možná to úplně nejlepší na tomhle filmu, svojí roli prožívá a je neskutečně bad-ass. Jessica Alba hraje obdobnou roli jako ve filmu Spy Kids 4D, ale tady i trochu někoho škrtí a vypadá u toho dost hustě. Samuel L. Jackson si asi nevšimnul jména filmu, a myslel, že dostal scénář ke Kingsman 2 :D Thomas Mann je obrovský sympaťák a nejvíc jsem mu fandil. Nejvtipnější je ovšem, překvapivě, Disney Channelovská herečka Dove Cameron, která má opravdu super hlášky. Moc doporučuji a přijde mi, že to hodnocení je tedy opravdu nízké. Strašně jsem si to užil a určitě to někdy uvidí znovu ;-) ()

silentname

Sledovať tento film je skoro maximálne utrpenie, lebo je to tak blbé, že to nefunguje ani ako hlúpy film pre kohokoľvek. Osobne neviem, pre koho tento film vznikol. Máme tu v podstate niečo ako Agenta Codyho Banksa v ženskom prevední, len je to profesionálna vrahyňa, ktorá sa rozhodne utiecť do normálneho života. Všetko je tu spravené lacne, a myslím tým úplne všetko. Vizuálne sa nedá na čo dokopy dívať. Zelené steny sú v tomto filme tak jednoznačné, že sa divím, že ich tam nenechali, výber hereckého obsadenia je absolútne zúfalý a absolútne nechápem, čo tu robí Samuel L. Jackson. A napriek tomu, že je to talentovaný herec, absolútne nič tu nepredviedol, čo by stálo za zmienku. Je to priehľadné od začiatku do konca, humor je absolútne slabý, akcia je nudná... jediné čo trošku funguje je asi hlavná myšlienka a rodinné puto medzi Megan a Liz. Ale inak môžem jednoznačne povedať, že najzaujímavejšia veta v tomto filme znie: "WHAT THE FUCK?" A to si počas sledovania budete hovoriť celý čas. Neodporúčam. Toto nie film vhodný ani pre televízie. Toto spadá podľa mňa kvalitou ešte niekde nižšie. Jedna hviezda za rodinnú myšlienku. Hodnotenie: D- ()

• Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)
  • Jméno Victoria Knox (Jessica Alba) je hříčka se slovem Victorinox, což je slavný výrobce švýcarských armádních nožů. (tessincolor)