Barely Lethal

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

• Lacike

Tento film naserie dost vela chlapov. Na prvy pohlad sa to tvari ako akcny film v style Vaughnovych opusov Kick-Ass alebo Kingsman v ktorom nejaka mlada agentka zaziva jedno cool dobrodruzstvo za druhym. Lenze tato linia tu je len prvych 15 minut a potom sa to zmeni na klasicky romanticky teenagersky film zo skolskeho prostredia o tom ako sa jeden divny novacik snazi zapadnut medzi ostatnych. A to ze je ten novacik spickovy agent je uplne jedno, pretoze to nie je prilis zaujimavo vyuzite. Na konci sa konecne zase dockame nejakej akcnej sceny, ale to je tiez uplne jedno pretoze vsetky akcne sceny su dost tuctove a v PG-13 ratingu absolutne nezavadne. Dokonca aj Samuel L. Jackson dokazal byt v tomto filme dokonale trapny, takze tento nefunkcny mix zanrov nikomu neodporucam. Jednu hviezdicku davam za roztomily odkaz na BH 90210.(22.9.2015)

• Morholt

Ono je v podstatě jedno, jestli se snaží do normálního teenagerského života proniknout zakřiklá holka z vesnice, nebo dětská agentka s povolením zabíjet. Efekt to má stejně laciný. Tohle byla klasicky nicneříkající teenagerská rádobykomedie, u které mám silné pochybnosti, že by dnešní dospívající pobavila. Akční stránka věci nudná, vtip veskrze žádný a obsazení, které docela lákalo, také zklamalo. To platí zejména o Hailee Steinfeld, která si tohle za rámeček určitě nedá. 10%(23.7.2015)

• evanka

Ani Samuel L. Jackson tohle nezachrání. Film se dá přežít celkem bez újmy až do konce. Nápad a námět je celkem originální, ale bohužel nebyl využit tak, jak by dovoloval. Některé věci a chování postav jsou přemrštěné a jen kroutíte hlavou, že by se snad takhle někdo mohl chovat. Vtipy ani scénář moc nefungují. Průměrná teenage komedie.(11.8.2015)

• choze

Rychle vyšumivší, protože po všech stránkách odfláknutá teenagerská komedie. Nevadilo by, že to o originalitě neslyšelo ani z rychlíku, ale když se k tomu přidají zásadní prohlédnutí a proměny jednorozměrných postav během jediné scény, herci nemající tím pádem co hrát, ta trocha tuctové akce, průměrných vtípků a nevýrazná režie, tak se na to sice dá bez větší újmy koukat, ale s tím, že jde o naprosto zbytečný film (ve kterém mělo být mnohem víc Sophie Turner a Jessicy Alby).(3.8.2015)

• Arsenal83

Vo všetkých ohľadoch detské až detinské. A pritom by to malo byť minimálne pubertálne. Avšak čo očakávať už len od tak bizarného nápadu, že hlúpučké šestnástky sú tvrdé vrahyne, čistá utópia. A tak mi už len ostalo sústrediť sa na to, či uvidím niečo pekné. Všetky puberťačky vrátane Sansy však boli schované do vrecka stálicou Jessica Alba. No a takmer na chvoste ostala Hailee Steinfeld. u tej som chvíľami nevedel, či jej do očí padajú vlasy alebo to husté obočie. Každopádne v príťažlivosti dokázala tesne poraziť Samuela L. Jscksona.(22.2.2021)

• - Jméno Victoria Knox (Jessica Alba) je hříčka se slovem Victorinox, což je slavný výrobce švýcarských armádních nožů. (tessincolor)

• - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)

• - Režisér Kyle Newman a herečka Jaime King (Knightová) sú (stav k septembru 2015) manželia. (m.a.t.o.)