Barely Lethal

Takmer normálne dievča

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,075Tržby Celosvetovo $119,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,351 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $52,549 //počet predaných kusov ║ tajní agenti(Mission Impossible5, Spectre, Kingsman, U.N.C.L.E.) sú v roku 2015 nadmieru v kurze, tak tu máme aj takúto béčkovinu ladenú skôr v takom TV prevedení ale dá sa to zniesť ako taká neškodná uletená traškarina, kde sa mihnú aj známejší herci /60%/(12.11.2015)

• Lama.Lama

Bída. Barely Lethal se řadí do sračkoidních vod, ve kterých nese název Barely Watchable. Alespoň Heather a.k.a. Sansa a.k.a. Sophie Turner byla řádná badass mrcha, která bohužel nedostala moc prostoru. Místo toho tam oxiduje nemastná-neslaná Hailee Steinfeld, která mi je nesympatická už od prvního pohledu. Hvězda za mini romanci vedlejších rolí Liz&Gooche - z toho by byl tak krásný old school klišé příběh.(31.5.2015)

Hailee Steinfeld. Sophie Turner a Jessica Alba v jednom filmu - to jsem si nemohl nechat ujít. Zatímco Hailee je jako vždy skvělá a sympatická, Sophie je naopak v roli zabijáka brutálně nepřesvědčivá a Jessica Alba je prkenná takovým tím jejím klasickým ne-zcela-negativním způsobem. Barely Lethal je taková docela neambiciozní komediální pubertální oddychovka určená především pro teenagery. Herci tu obecně dost přehrávají, dějově je to primitivní, ale úplně blbé to také není a najde se dost povedených vtipů a popkulturních odkazů. Být mi 15, byl bych v sedmém nebi.(16.5.2016)

• kaylin

Takový komiksový film, který stylem - a zároveň trochu obsazením - sedí na Roberta Rodrigueze. Ale místo toho, aby to byla skvělá řežba ve stylu "Kick-Ass" nebo "Kingsman", což mi připomněla úvodní zápletka, je to teen komedie o tom, jak je těžké zapadnout, když se vydáváte za Kanaďanku. Ale ono se to nakonec povede a všechno zlé se v dobré obrátí. Jessica Alba je strašná záporačka.(31.5.2015)

• RakeW

Barely Lethal je v první řadě promarněná šance na slušnou moderní teenage komedii. Několik světlých lehce originálních či vtipných momentů obklopuje temnota klišé, nudy, stupidy a povinných prvoplánových popkulturních odkazů. Hailee postavy jako 83/Megan určitě sednou (a seknou), ale měla by je hrát podle jiného scénáře. Jeden z hlavních problémů tkví v tom, že celý nevyvážený slepenec scén jak z několika různých filmů očividně nemá zcela vyjasněnou cílovou skupinu diváků. Tvůrci zřejmě chtěli, aby se bavili mladší i starší, holky i kluci... Jenže nakonec se všichni tak nějak otravují. Prostě vaughnovka těžce bez vaughnovské šťávy.(2.8.2015)

• - Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)

• - Režisér Kyle Newman a herečka Jaime King (Knightová) sú (stav k septembru 2015) manželia. (m.a.t.o.)

• - Pre Dove Cameron (Liz Larsonová) je to prvá snímka, ktorá sa premietala v kinách. Predtým hrávala iba v seriáloch a televíznych filmoch. (m.a.t.o.)