Barely Lethal

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

• Wysch

Hm. Dove Cameron je cute, a to je asi tak vše. Cast je skvělej, Hailee je... překvapivě znovu otravná, ale tak co už, Sophie Turner podle mýho prostě dobrá herečka v současnosti není (má dvě herecký polohy a obě jsou totálně ploché - buď je nasraná, nebo totálně na dně, ale ani jedno jí prostě člověk nežere), Jessica Alba je pořád kus, ale tady mi přijde, že svůj part odehrála za tři hodiny a šla domů. Zkrátka a jednoduše - obsazení je fakt na papíře dobrý, zahraný je to přinejlepším průměrně. Jenže hlavní problém prostě je, že to je špatně napsaný a špatně zrežírovaný a ještě ke všemu totálně vymaštěný. Fakt, že Hailee si pouští DVD a blu-ray na MacBooku Pro, kterej nemá ani vlastní mechaniku, mluví za vše. (Externí nikde vidět není.) Eh, už se mi nechce o týhle slátanině moc psát, a tak asi hvězda navíc za cute Dove Cameron a Jessicu, že jo.(29.3.2016)

• nippa

Normálne by som sa na pozeranie niečoho takéhoto sám asi nedal :D Je tažké vôbec použiť výstižné slovíčko na popis toľkého cliché, miestami to bolo absurdne smiešne zlé. "Absolútne cheesy-corny, až priam tacky." Ale teenage sesternica (ktorá bola zrejme cieľovkou) si prežívala svoj stredoškolský sen, čo mi vyčarilo úsmev na tvári :)(23.8.2015)

• aLPaC

Ještě bych pochopil, že tu hraje Jessica Alba, jelikož její kariéra šla v tomto desetiletí mírně řečeno do kopru, ale že je tu také Samuel Jackson, to mi teda hlava nebere. Ohyzdná hlavní hrdinka nesleze z plátna a ten trapnej scénář jí nedává šanci ukázat ani špetku z herectví. Jedinými pozitivy tak bylo asi dvouminutové cameo Steve-O z Jackass a mé zjištění, že zase existuje legendární produkční studio RKO Pictures.(6.6.2017)

• hansel97

Na tomhle filmu bylo špatně dost věcí, nejiritující bylo asi obsazení JESSICY ALBY DO ROLE HLAVNÍHO ZÁPORÁKA. To je prostě první věc, která je naprosto mimo a dost film ovlivní. Celkově na těhle středních komediích o holce, která nezapadá toho nikdo moc nevymyslí. Vždy maximálně důvod, proč nezapadá a jinou zápletka, tahle byla poněkud neotřelá. Ale pokud vezmete například The DUFF nebo Mean Girls, tak ty příběhy naprosto kopírují tenhle. A přijde mi zbytečné pořád točit to samé, když u toho nic vymyslet ZŘEJMĚ nejde. Hailee Steinfeld nemusím, ale byla tu lepší než v Pitch Perfect 2, kde mě její role docela srala. Sophie Turner byla skvělá záporačka, Albu klidně mohla nahradit.(2.6.2015)

• choze

Rychle vyšumivší, protože po všech stránkách odfláknutá teenagerská komedie. Nevadilo by, že to o originalitě neslyšelo ani z rychlíku, ale když se k tomu přidají zásadní prohlédnutí a proměny jednorozměrných postav během jediné scény, herci nemající tím pádem co hrát, ta trocha tuctové akce a vtípků, co bránici příliš nepolechtají, a nevýrazná režie, tak se na to sice dá bez větší újmy koukat, ale s tím, že jde o naprosto zbytečný film (ve kterém mělo být mnohem víc Sophie Turner a Jessicy Alby).(3.8.2015)

• - Režisér Kyle Newman a herečka Jaime King (Knightová) sú (stav k septembru 2015) manželia. (m.a.t.o.)

• - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)

• - Pre Dove Cameron (Liz Larsonová) je to prvá snímka, ktorá sa premietala v kinách. Predtým hrávala iba v seriáloch a televíznych filmoch. (m.a.t.o.)