Barely Lethal

Takmer normálne dievča

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

Film pojednává o tajné vládní organizaci co už od mala cvičí tajné agentky na boj proti různým zločincům.Co se,ale stane když jedna z nejlepších dospívajících agentek zatouží po životě kde by obdivovala Justina Bíbra a ráda by si vychutnávala další nepostradatelné věci,které k životu potřebuje slečna co je právě v pubertě....to všechno se právě v tomto snímku dozvíme.Pokud chcete film vidět kvůli účasti Samuela L.Jacksona nebo Jessice Albě tak věřte,že zde jak to tak býva mají jen malé roličky a hlavně Alba je ve filmu celkem tak dvě minuty,ale Samuel i v tom minimu dokáže film pozvednout a pro nějaké puberťačky to špatný film nebude.Navíc v době kdy se čím dál tím víc rozmáhá módní vlna ženských akčních hrdinek (ne,že bych to byl přívrženec).Za mě z tohoto pohledu tedy celkově 60% a tři hvězdy.(17.8.2015)

• nippa

Normálne by som sa na pozeranie niečoho takéhoto sám asi nedal :D Je tažké vôbec použiť výstižné slovíčko na popis toľkého cliché, miestami to bolo absurdne smiešne zlé. "Absolútne cheesy-corny, až priam tacky." Ale teenage sesternica (ktorá bola zrejme cieľovkou) si prežívala svoj stredoškolský sen, čo mi vyčarilo úsmev na tvári :)(23.8.2015)

• kaylin

Takový komiksový film, který stylem - a zároveň trochu obsazením - sedí na Roberta Rodrigueze. Ale místo toho, aby to byla skvělá řežba ve stylu "Kick-Ass" nebo "Kingsman", což mi připomněla úvodní zápletka, je to teen komedie o tom, jak je těžké zapadnout, když se vydáváte za Kanaďanku. Ale ono se to nakonec povede a všechno zlé se v dobré obrátí. Jessica Alba je strašná záporačka.(31.5.2015)

Takhle by to dopadlo, kdyby se Kinsgmana pokusil natočit kdokoliv jiný než Matthew Vaughn. A není to špatný. Ve skutečnosti, mě to skutečně bavilo. Má to stejnou energii jako Kingsman a herecké obsazení je úžasné. Hailee Steinfeld se pro svojí roli naprosto hodila a předvádí skvělou práci. Sophie Turner aka Sansa je možná to úplně nejlepší na tomhle filmu, svojí roli prožívá a je neskutečně bad-ass. Jessica Alba hraje obdobnou roli jako ve filmu Spy Kids 4D, ale tady i trochu někoho škrtí a vypadá u toho dost hustě. Samuel L. Jackson si asi nevšimnul jména filmu, a myslel, že dostal scénář ke Kingsman 2 :D Thomas Mann je obrovský sympaťák a nejvíc jsem mu fandil. Nejvtipnější je ovšem, překvapivě, Disney Channelovská herečka Dove Cameron, která má opravdu super hlášky. Moc doporučuji a přijde mi, že to hodnocení je tedy opravdu nízké. Strašně jsem si to užil a určitě to někdy uvidí znovu ;-)(24.6.2015)

Hailee Steinfeld. Sophie Turner a Jessica Alba v jednom filmu - to jsem si nemohl nechat ujít. Zatímco Hailee je jako vždy skvělá a sympatická, Sophie je naopak v roli zabijáka brutálně nepřesvědčivá a Jessica Alba je prkenná takovým tím jejím klasickým ne-zcela-negativním způsobem. Barely Lethal je taková docela neambiciozní komediální pubertální oddychovka určená především pro teenagery. Herci tu obecně dost přehrávají, dějově je to primitivní, ale úplně blbé to také není a najde se dost povedených vtipů a popkulturních odkazů. Být mi 15, byl bych v sedmém nebi.(16.5.2016)

• - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)

• - Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)

• - Pre Dove Cameron (Liz Larsonová) je to prvá snímka, ktorá sa premietala v kinách. Predtým hrávala iba v seriáloch a televíznych filmoch. (m.a.t.o.)