Barely Lethal

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

• bourec

Nevim,co mě dohnalo k touze koukat na tenhle film,ale s koncem filmu to vypadá nejspíš na nějakou stařeckou demenci.Řádná pitomost to byla.Film pro pubertou postižený jedince,naproti tomu ale taky s koncem musim konstatovat,že i přes špatný všechno sem se ani nenudil.Sice to nedává úplně smysl,ale je to tak.30%.(28.1.2016)

Takhle by to dopadlo, kdyby se Kinsgmana pokusil natočit kdokoliv jiný než Matthew Vaughn. A není to špatný. Ve skutečnosti, mě to skutečně bavilo. Má to stejnou energii jako Kingsman a herecké obsazení je úžasné. Hailee Steinfeld se pro svojí roli naprosto hodila a předvádí skvělou práci. Sophie Turner aka Sansa je možná to úplně nejlepší na tomhle filmu, svojí roli prožívá a je neskutečně bad-ass. Jessica Alba hraje obdobnou roli jako ve filmu Spy Kids 4D, ale tady i trochu někoho škrtí a vypadá u toho dost hustě. Samuel L. Jackson si asi nevšimnul jména filmu, a myslel, že dostal scénář ke Kingsman 2 :D Thomas Mann je obrovský sympaťák a nejvíc jsem mu fandil. Nejvtipnější je ovšem, překvapivě, Disney Channelovská herečka Dove Cameron, která má opravdu super hlášky. Moc doporučuji a přijde mi, že to hodnocení je tedy opravdu nízké. Strašně jsem si to užil a určitě to někdy uvidí znovu ;-)(24.6.2015)

• hansel97

Na tomhle filmu bylo špatně dost věcí, nejiritující bylo asi obsazení JESSICY ALBY DO ROLE HLAVNÍHO ZÁPORÁKA. To je prostě první věc, která je naprosto mimo a dost film ovlivní. Celkově na těhle středních komediích o holce, která nezapadá toho nikdo moc nevymyslí. Vždy maximálně důvod, proč nezapadá a jinou zápletka, tahle byla poněkud neotřelá. Ale pokud vezmete například The DUFF nebo Mean Girls, tak ty příběhy naprosto kopírují tenhle. A přijde mi zbytečné pořád točit to samé, když u toho nic vymyslet ZŘEJMĚ nejde. Hailee Steinfeld nemusím, ale byla tu lepší než v Pitch Perfect 2, kde mě její role docela srala. Sophie Turner byla skvělá záporačka, Albu klidně mohla nahradit.(2.6.2015)

• choze

Rychle vyšumivší, protože po všech stránkách odfláknutá teenagerská komedie. Nevadilo by, že to o originalitě neslyšelo ani z rychlíku, ale když se k tomu přidají zásadní prohlédnutí a proměny jednorozměrných postav během jediné scény, herci nemající tím pádem co hrát, ta trocha tuctové akce a vtípků, co bránici příliš nepolechtají, a nevýrazná režie, tak se na to sice dá bez větší újmy koukat, ale s tím, že jde o naprosto zbytečný film (ve kterém mělo být mnohem víc Sophie Turner a Jessicy Alby).(3.8.2015)

• silentname

Sledovať tento film je skoro maximálne utrpenie, lebo je to tak blbé, že to nefunguje ani ako hlúpy film pre kohokoľvek. Osobne neviem, pre koho tento film vznikol. Máme tu v podstate niečo ako Agenta Codyho Banksa v ženskom prevední, len je to profesionálna vrahyňa, ktorá sa rozhodne utiecť do normálneho života. Všetko je tu spravené lacne, a myslím tým úplne všetko. Vizuálne sa nedá na čo dokopy dívať. Zelené steny sú v tomto filme tak jednoznačné, že sa divím, že ich tam nenechali, výber hereckého obsadenia je absolútne zúfalý a absolútne nechápem, čo tu robí Samuel L. Jackson. A napriek tomu, že je to talentovaný herec, absolútne nič tu nepredviedol, čo by stálo za zmienku. Je to priehľadné od začiatku do konca, humor je absolútne slabý, akcia je nudná... jediné čo trošku funguje je asi hlavná myšlienka a rodinné puto medzi Megan a Liz. Ale inak môžem jednoznačne povedať, že najzaujímavejšia veta v tomto filme znie: "WHAT THE FUCK?" A to si počas sledovania budete hovoriť celý čas. Neodporúčam. Toto nie film vhodný ani pre televízie. Toto spadá podľa mňa kvalitou ešte niekde nižšie. Jedna hviezda za rodinnú myšlienku. Hodnotenie: D-(31.5.2015)

• - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)

• - Pre Dove Cameron (Liz Larsonová) je to prvá snímka, ktorá sa premietala v kinách. Predtým hrávala iba v seriáloch a televíznych filmoch. (m.a.t.o.)

• - Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)