Pot a slzy

• USA Flesh and Bone

Epizody(8)

Drama Pot a slzy sleduje mladou tanečnici Claire (Sarah Hayová), jež má za sebou hodně bouřlivou minulost, od chvíle, kdy se stane členkou prestižního baletního souboru v New Yorku. Temný a drsný seriál nekompromisně zkoumá zářivou i odvrácenou stranu baletního světa a dramata, která přináší život v New Yorku. Claire je krásná, inteligentní dívka s hlubokými šrámy na duši, přehnanými ambicemi a sebedestruktivními sklony. Je to vynikající balerína schopná úžasných výkonů, její vnitřní trýzeň a touha po úspěchu ji však pohání vpřed nutkavým a nepředvídatelným způsobem, obzvláště když je konfrontována s intrikami nevypočitatelného uměleckého ředitele a jednoho nevítaného návštěvníka z minulosti. (HBO Europe)

Recenze uživatele KIT.HL k tomuto seriálu (1)

Pot a slzy (2015)

Tohle je pro mě zklamání.Rozhodně se nejedná o žádnou Černou labuť nebo nedej bože Showgirls! :-) 8 h co se dalo natočit do dvou hodin. Pokud tvůrci počítali s pokračováním, tak to chápu.Jinak NUDA.Žádné explicitní scény moc nečekejte ! BALET ANO ! Ženskou část, to jistě zaujme.Hodí se k žehlení a vaření, pokud tedy nemusíte číst titulky. ()