Takze tu niekto vykradol Čiernu labuť a dúfal v pokračovanie. Inak to mohla byť celkom pekná miniséria. Keby sa autori venovali radšej iba niekoľkým postavám. Ubrať z už povinných pasáží - gay naštvaný vedúci, šikanovanie, ruská mafia a každá ostrihana baba musí robiť minimálne striptérku - a bolo by to to pozerateľné. A hlavne ísť hlbšie do psychológie postav. Preto je toto dielo také ploché. Napriek tomu, že sa na to dobre díva, k postavám som si nenašla bližší vzťah. Jedna hviezda za Romea. Konečne dostal bezdomovec priestor, ale nie ako terč na posmešky, ale ako dôležitá postava.(18.12.2017)

• KIT.HL

Tohle je pro mě zklamání.Rozhodně se nejedná o žádnou Černou labuť nebo nedej bože Showgirls! :-) 8 h co se dalo natočit do dvou hodin. Pokud tvůrci počítali s pokračováním, tak to chápu.Jinak NUDA.Žádné explicitní scény moc nečekejte ! BALET ANO ! Ženskou část, to jistě zaujme.Hodí se k žehlení a vaření, pokud tedy nemusíte číst titulky.(20.11.2015)

Jestli takto funguje balet doopravdy tak potěš koště. Pozadí tohoto řemesla bylo vykresleno opravdu dramaticky, místy až naprosto šíleně. Jediné, za co opravdu srážím hodně bodů, je ta zápletka s Romeem. To jsem nepochopila a nepochopím. Podle mě zcela navíc. Koukat se na to dalo a nenudilo mě to ani chvilku. lepší 3*(10.12.2015)

Tak nebolo to zle, ale az do konca to bolo moc artove,na moj vkus az priliz vnutorne komplikovane. Dojem ako ked Vam daju poskladat rubikovu kocku ale vy stale len krutite a otacate kazdu stranu, no nakoniec zistite ze to proste neviete. A. Presne tak je to aj s touto seriou. Chyba kopec informacii a celok nie je uplny. Ale kvitujem temu a potencial. Chcelo by to dopovedanie dalsou seriou.(6.7.2016)

Slibný začátek, zajímavé postavy, dobře zvolený herecký casting, solidní hraní. Zhruba u čtvrtého dílu se to začíná lámat a svět balerín, baletu, ruské mafie, homosexuálů, incestních sourozenců, feťáků, bezdomovců pomalu nudí. Doufal sem, že to zachrání poslední díl, nestalo se tak. Dramata z těchto prostředí mám rád (viz. vynikající Černá labuť) a tady jsem dostal jen poloviční porci něčeho, co jsem si neobjednal, dobře to chutnalo ale potřebovalo by to ještě pár přísad a hustější omáčku. Hlavní je, že všude byly vidět prsa a pendreky. 3* silnější hvězdy a doufám ve druhou sérii. Jinak tento seriál postrádá smysl.(7.6.2016)