In the Blood

Žena zabijak

Akční / Krimi / Thriller

Velká Británie / Portoriko, 2014, 108 min

• Hapretor

Gina trochu přibrala. Nicméně kope jí to pořád slušně. Herečka to není, ona hraje tím, jak mlátí. V těch cvílích působí přirozeně - jak to jenom dělá? - To její ne/herectví je právě kouzelné. Je to ženská, jak má být. Dejte jí nějakou pořádnou roli - třeba v Expendables 5, ha, ha. Čili koukám na Ginu ne na film. Divné, že? - Obsazení bylo otřesné (až na Ginu) - Cum Gigandet působil jako 100% homo a muskulaturou vypadal spíš jako její syn. Tohle fakt nevychytali. Byl mi protivný šíleně až k zoufání a Gině to jen kazil.(27.9.2014)

• Wacoslav1

Mno... Tak pro mě docela zklamání. Nečekal jsem nějakou extrémní pecku, ale říkal jsem si, že by to mohlo bejt solidní akční béčko ve kterým vnadná Gina namlátí pár assholům držky. Bohužel je v tomto směru dost nevyužitá. Občas nějaký ty rány rozdá, ale není to nic co by mě oslnilo. I když jinak souhlas s tím, že její hrdinka je sympatická a na celém filmu to nejlepší. Ostatní herci tu jsou tak trochu statisti a tak trochu k ničemu. Trejo a Guzmán naprosto nevyužití darmo mluvit. A to nemluvím o tom, že díky přehnaný délce a nedostatku akce se to místy šíleně vleče a po pravdě zhruba tak v půlce mi začalo bejt úplně ukradený co se v tom filmu děje a jak to celý dopadne. Takže dá se říct, že obal je na celým filmu to nejzajímavější a určitě to prodá i když je ten film evidentně nepovedenej, tak někdo v oddělení marketingu odvedl dobrou práci, to zase jo. Nicméně předem varuji, že pokud se na to necháte nalákat a půjdete do toho, můžete být šeredně zklamáni tak bacha na to.30%(7.4.2014)

• IQ Tiqe

Jak jsem čekal – nic moc „akční“ béčko, které ani Gina nespasí; no vlastně, nebýt té, nikdo si to nepustí. Ono ani té akce není tolik, ale zase když je, není zlá. Víc mi vadí pár nelogičností, obzvlášť v závěru, když ho nezabila. # Dostala mě skvělá hláška: „Ve skutečnosti jsem ho nezabil. On jenom spí.“ # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh ** | hudba *** | humor – | akce ** | napětí * | pustil bych si znovu **(7.4.2014)

• Acrobat

Stockwell prijal pozvanie ďalšieho ostrova na jeho propagácia pre cestovné kancelárie. A preto budeme povedzme prvú polku obdivovať miestne podnebie, druhú polku zvyky domorodých. V podstate len sledujú telku v biednych chatrčiach, ktoré na SR (ne)chce stavebný úrad búrať. K filmu toľko, že akcia je fifty-fifty. Pol nič potom dačo. Herectvo je fifty-fifty. Šťastné chvíľky sa cítim trápne. Ako ten pocit, kedy by ste najradšej zmizli zo scény, a tak čítate mobil, zohnete sa po pero, rozkašlete sa...To je vtedy keď Gina hrá. Ak ju kick ass, tak ten face je uveriteľný. Zážitok je ninty-ten. Väčšinou tragédia oceánskych rozmerov a potom trocha záblesku aspoň uveriteľnej akcie pomedzi domy. Telo na telo, puška na pušku, mortalita. Celkovo šumienka, obal na feminizmus, podpora násilia a vyhnanie turistov, ktorý robia bohaté zadky Dannymu a spol. Rezba hrdla novým majiteľom ostrova je ukážkou kultúry a diváckeho extra zážitku....(videné 04.05.2014, BDrip)(4.5.2014)

CITÁT - Já, Derek, si tě Avo, beru za svou ženu........ Po brutálním začátku se přesuneme do svatebního dne. Ava hned od začátku předvede, co v ní je. Její scéna v baru nás nenechá na pochybách. Ani Derek netušil, koho si vlastně vzal za ženu. Danny Trejo je sice v hlavních titulcích napsán celkem významně, ale ve filmu moc vidět není. Čekal jsem, že dostane více prostoru. Na tu lanovku, ve 20 minutě, bych nevlezl ani po půl litru kořalky. Hudební doprovod je divný a někdy monotonní, neladící s příběhem. Kamera také nic světoborného nepředvede. Nemám rád rec kamery, telefony a videa, ale naštěstí je zde kameraman používá jen jako dodatek. Do příběhu to slušně zapadá. Dramatizace je velmi povedené, vtáhne diváka do děje a ten pak jen netrpělivě očekává další akce a hlavně konec filmu, který byl až do poslední chvilky úplně nejasný. CITÁT - Na tomhle ostrově už nejste vítána........ Scéna se záchodem mě rozesmála. CITÁT - Můžete mi podat papír?....... Škoda, že Ava do vody neskočila šipku, bylo by to efektnější. Nečekal jsem, že to bude tak brutální snímek, ale naštěstí ta brutalita není moc podporována gore scénami a to je jen dobře. Jsem mile překvapen a dokonce jsem přesvědčen, že Gina Carano má lepší choreografii svých "mlátiček" než takový Liam Neeson. Jí to divák prostě věří. CITÁT - Kill him!! Kill him!!........ Velké překvapení pak byl poslední vstup Danny Treja (Big Biz) do děje. To stálo za potlesk. Moc prostoru nedostal ani Treat William jako Robert Grant. Za zmínku pak stojí jen Luis Guzmán jako šerif policie a hlavně úžasný výkon, který předvedla již zmiňovaná Gina Carano jako Ava.(27.10.2014)

• - Natáčení probíhalo z velké části v Portoriku. (Terva)