In the Blood

Žena zabijak

Akční / Krimi / Thriller

Velká Británie / Portoriko, 2014, 108 min

• Flipnic

Gina Karano vymlátila kompletně jeden celej Karibskej ostrov od veškerejch zlořádů do mrtě ... Extrémní Béčko, u kterýho jsem myslel že to fakt po 10 minutách vypnu hlavně kvůli příšerné "televizní" kameře ... Ale pak jsem si nějak zvykl a ona tam furt běhala v tílku opálená a v kraťáskách a řezala tam jednoho bouchače za druhým ...a nějak jsem u toho vydržel a v celku se i bavil... Ale jo, přejme jí to holce ... 2*(25.5.2014)

• Hartigan

Slabota s laciným vizuálem o hrdince, která si je schopna sama podat celou ochranku nočního pajzlu, jako by se ani nezachumelilo. Vlastně to není moc překvapivé, jelikož Carano má hodně svalnaté pracky s širokými rameny, jako třeba Hartigan :D. Jako ve správném béčku posledních let nesměl samozřejmě chybět herecký "umělec" Trejo. Ten jeho proslov na konci mě zabil.(19.5.2014)

• Lacike

Az pri tomto filme som si uvedomil aka je Gina skareda. Asi preto, ze vzhladom na nizky rozpocet neostali prachy na kilo mejkapu. Ale do oci by som jej to nikdy nepovedal, lebo by ma zmastila behom par sekund do gulicky. Inak film je tuctove videobecko. Na môj vkus tam bolo prilis malo akcnych scen a zbytocne vela sa tam kecalo uplne o nicom. Ale obdivovatelia Giny tomu daju minimalne o hviezdicku viac. Velkym kladom je prostredie v ktorom sa film odohrava. Pokial je mozne takto lacne videofilmy natocit na takych exotickych miestach, tak by sa konecne mohli spamätat aj producenti Expendables, Van Dammoviek a Seagaloviek a konecne vypadnut z Bulharsko-Rumunskej prdele sveta.(30.8.2014)

|70%| Na film jsem se těšil rozhodně kvůli Gine, kterou jsem si oblíbil. Sice moc nehrála někde extra. Ale přeci v nadprůměrném filmu Zkrat rozdala pár žhavých ran, nebo v šesté rychle a zběsilé jízdě si střihla parádní souboj s Michelle. Tento film působí strašně lacině. Úplně domácí kamera, jednak se klepe, ale i v obyčejných scénách je to vidět. Ale je to velký zápor ? Rozhodně ne. Tento film je laciný a i je tak pojat. Takže tohle by si vážení diváci a rádoby experti na filmy měli uvědomit. A objektivita ? To slovo nesnáším, ale co s tím zmůžu. Postava Giny je zajímavá. Flashbacky do její kruté minulosti, do minulosti jejího krutého života jak byla vychována. Díky tomu je ve filmu drsná, dost se pere, kope atd. Příběh je tuctový, jednoduchý, až mésty ztrácí smysl. Ale co ? Mě to nevadilo. Je zde dost nepřehledná pranice, ale vše podstatné jak se Gina pere tu je. I se to pěkně střílí, hlavně ke konci se to rozjede. Docela netypické, aby holka zachranovala kluka, ale je to dobrá myšlneka. Kéž bych takovou Ginu měl ! :-) Konečná scéna..!!!SPOILER!!! Kdy Trejo přesvědčí Ginu, aby mu dala nůž a aby Trejo sám hlavního gaunera podřízl, je boží. Ještě řekl: Lidi zavřete si oči a nemilosrdně ho postřídl. !!!KONEC SPOILERU!!! Prostě úlet jak hovado ke konci. Po celý čas filmu jsem se soustředil na Ginu. 1/3 filmu byla i celkem napínavá. Bezmoc, kdy Gina svého kluka marně hledala. Ale našla ho a hezky po svým. :-) Takže lacinost nade vše, ale mě to nevadilo. Je zde dost žhavých momentů, takže jsem byl skoro vzrušen, jako každý normální chlap, vidět Ginu. Sakra, radši ukončuji komentář, bůh ví co bych vše vykecal a probral. Spokojenost.(20.4.2014)

Na obed som si dal In the Blood. Večer som šiel na tréning thajského boxu a sníval, že bude ako Gina. Naopak v noci snívam, že budem s Ginou. Aj keď Gina nie je tipická kráska, to krv a mlieko ma celkom bralo. A v akcií vyzerá najdôverihodnejšie zo všetkých herečiek v dejinách filmu. Okrem badass Giny sa nám tu prebenhnú po plátne nejaké známe ksichty. Guzmán a Gigandet hrajú nejakú rolu. Lang a Trejo sú tu skôr ako reklama. Príbeh ma bavil. Na pomery lacných béčok!!! Ale potenciál je premrhaný. Takže čo mohlo spraviť film lepším? 1. Gina mohla ukázať prsia 2.Drsnejší a menej absurdný záver. Kľudne mohli pokosiť tak 5-10 protivníkov viac. 3. Gina mohla, ou shit to som už písal. 4. Fightov mohlo byť viac. (ako vždy). 5. prsia? Nie nie. Chýbal mi to nejaký high kick. V reály nie moc účinná technika, ktorá ale lahodí môjmu oku. Výsledok dávam slabé 4*. Nech natočí Gina niečo podobné, ale hustejšie. Inak napadlo ma, že by Danny mohol zobrať Langa do Badass 3.(17.4.2014)

• - Natáčení probíhalo z velké části v Portoriku. (Terva)