Skvělý plán

A Perfect Plan

Komedie / Romantický / Dobrodružný / Akční

Francie, 2012, 104 min

• GrgaPitic

neskutečně kostrbatě vystavěná zápletka, i kdybych přistoupil ne teorii "kletby" tak další eskapády !* pozor spoiler*! bych pochopil tak do Dánska, ale do Keni a Ruska ? Jako vážně ? navíc jestli se dá hovořit o nějaké chemii mezi hlavními postavami, pak mezi těmi nesprávnými . Nuda šeď, 2 hvězdy jen za tu francouzštinu.....(8.9.2013)

Sympatickej kousek. Čitelnej romantickej kýč s dost nelogickou úvodní zápletkou, ale optimistickej, vtipnej, Diane je v něm hodně sexy, nijak vyumělkovaná, prostě žensky roztomilá, obzvlášť když se za každou cenu snaží získat (zbavit se) Jean-Yvese. # [monitor, 5.1] # příběh *** | hudba *** | humor ** | akce * | napětí – | pustil bych si znovu ****(29.12.2014)

Síce to bolo obrovské klišé ako sa vlastne dalo aj čakať, ale podstatný je ten príbeh a všetko okolo toho - a to treba uznať, že v žánri romantickej komédie už málokedy dokáže niečo svojou atmosférou zaujať a celkom aj pobaviť. Aj keď sa tu vyskytlo mnoho absurdností, ale to prostredie a aj spôsob akým bol príbeh podaný boli výborné. Najprv malý neplánovaný výlet do Keni, a neskôr ďalšia cesta do pôvabnej Moskvy. Práve tieto dve miesta so svojou príznačnou atmosférou dodali filmu ten správny feeling. V niektorých momentoch sa to dosť podobalo na How to Lose a Guy in 10 Days, ale našťastie to nebola žiadna vykrádačka. Francúzi opäť raz ukázali, že vedia vytvoriť naozaj dobré filmy. Napokon ani to klišé nebolo až tak neznesiteľné.(2.1.2014)

• Thomick

Co si jako Chaumeil s Grombem mysleli? Úplně ten samej formát jako v L'Arnacoeur, jen s ženskou v roli uhaněče; a pro jistotu hůř vyvedenej. Ještě lacinějc a neuvěřitelnějc vyráběný twisty, postavy se opět chovaj nepřirozeně, do toho pár zbytečných nechutností a ... takhle zvedenej digitální tygr, respektive letadlo, je teda na dnešní dobu docela průser, sorry. Ve finále to zdaleka jediný, co z tohohle Chaumeilova/Grombova "pokusu no. 2" dělá v pohodě snesitelnou záležitost, je nadpozemská Dianka. I po tolika letech pořád ta samá, stoprocentně půvabná Helena Trojská, jejíž zářivě modrý očka jsem žral jako malej a žeru i nadále. Un Plan Parfait si vyloženě užila, byla z ní super light neurotička a já si k ní po tomhle zážitku jednoznačně musim nacházet cestu častěji. Právě pro Dianku bych rád přidal třetí hvězdičku ... ovšem ta rejžova/scénáristova drzost nakonec všechno přebíjí. Potřetí už si tyhle dva určitě nedám. (Leda že by tam zase hrála Dianka *blush*).(9.9.2013)

Zpočiatku som si myslel, že ide o nejakú európsku napodobeninu amerických "krejzy komédii" ke som videl na začiatku Boona, myslel som že to vzdám a vypnem film. Ale Afrikou to začalo, komédia ma chytila a už nepustila až do konca. Aj keď ten záver si mohli odpustiť. Krugerka tam bola výborná, napokon ma dostal aj Danny , čo Vám poviem a aj dej. :). Kto sa chce pobaviť na nenáročnej komédii, tak tu je.(6.11.2015)

• - Film sa natáčal okrem iných lokalít i v Moskve. (dyfur)

• - Jedná se o druhé společné setkání Diane Kruger a Danny Boona před kamerou. V roce 2005 se oba objevili ve snímku Šťastné a veselé. (claudel)