poster

Maximum Ride - Experimentální děti

 • USA

  Maximum Ride

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 88 min (Alternativní: 85 min)

Režie:

James Patterson

Předloha:

James Patterson (kniha)

Kamera:

Ed Wu

Producenti:

Leopoldo Gout, Gary Binkow

Střih:

Joel Griffen

Scénografie:

Anthony Stabley

Kostýmy:

Angela Solouki
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pida123
  *

  uhmmm....to mělo být jako co??? Přirovnala bych to k těm filmům, které se dají sledovat jedině u žehlení - nic se tam neděje, nic se nedozvím, příběh možná nějaký smysl má, ale rozhodně se neukáže v ději (pokud to vůbec aspoň nějaký náznak děje má), ale obrázky se mění, hraje k tomu nějaká hudba v pozadí, občas tam někdo něco i řekne a po skončení vlastně ani vůbec nevadí, že jsme ten film spíš nesledovali a běžel jen jako kulisa. Protože upřímně - kdybych se tomu snažila věnovat pozornost, tak bych brzo usnula - až tak moc nudný to bylo. Naprosto zbytečné scény, tam kde se mohlo začít něco dít, jsou nevysvětlitelně idiotsky šoupnutý dlooooouhý nesmyslný "vzpomínky" nebo zbytečně zdlouhavé záběry na krajinu, lidi, na to jak někdo někam běží a jenom běží a jinak nic apod. Zklamání je značné, protože nebyl využit ani malilinkatý kousíček potenciálu, který to mělo, nebo aspoň mohlo mít (to nemluvím o efektech, ale čistě o příběhu). Takže hodnocení? Nula, nula nic. :((11.2.2017)

 • silentname
  *

  "Maximum Ride" je pre mňa maximálne sklamanie. A to som ani nečakal, že by ten film mohol byť veľmi dobrý, ale dúfal som aspoň v niečo málo, čo by to mohlo ponúknuť. Keď som videl trailer, povedal som si - "Uvidíme čo z toho spravia. Možno to bude aspoň trošku zaujímavé." Ale žiaľ, okrem relatívne zaujímavého konceptu, tu nie je nič, čo by akokoľvek podľa mňa fungovalo. Hrdinov sme videli miliónkrát. Vedcov, ktorí ich skúmajú sme videli miliónkrát. Cesta, ktorú budú podnikať sme videli miliónkrát. Fakt, že sa všetko dozvieme v jednom z ôsmich sequelov, ktoré vyšli knižne je absolútne strašné. Najmä ak si vezmeme fakt, že tento film je plný slabej réžie, otrasných vizuálnych efektov a maximálne priehľadného príbehu, ktorý odhadnete od A do Z. Twisty sú strašné, naši hrdinovia sú nezaujímaví a celkovo aj všetko okolo nie je zaujímavé. Ak chcete skutočne film podľa románu pre tínedžerov, myslím si, že ich je vonku viac oveľa zaujímavejších než toto. Nemyslím si, že je to hodné vášho času, a rozhodne to nebolo hodné ani toho môjho, ktorý som filmu obetoval. Tak ho nemárnite aj vy. Hodnotenie: D-(10.9.2016)

 • kaylin
  **

  Taková levná verze "X-Menů", kde je šest speciálních dětí, které se někdo snaží dostat, aby s nimi mohli dělat nějaké ty experimenty, případně s nimi ovládnout svět a podobné blbosti. Děti se snaží unikat, je to trochu vztahové, ale nemůžu si pomoct, na tohle se prostě dobře nekoukalo a dost mě to nudilo.(6.11.2016)

 • juta
  **

  Jako seriál by se to možná uchytilo, ale jako film naprosto nefunguje. Postavy jsou zajimavé, ale není tu prostor pro představení jednotlivých "dětí" a to je dost velká chyba. Otevřený konec je další chyba, protože pokračování se určitě nedočkáme a po příběhové stránce je to dost jednoduché a trochu padlé na hlavu. Je tu skrývání, samozřejmě je objeví, uvězní a co jiného by následovalo, než že se osvobodí a to je vše...(10.4.2018)

 • JohnCZ
  **

  Mohl by z toho být slušný béčkový tv seriál pro teenagery. V zásadě to až tak špatné nebylo. Postavy nejsou otravné, hlavní hrdinka působí docela atraktivně a ty alternativní podivné outfity jsou vysvětleny velice záhy. Problém je spíš v produkci a režii. Je to prostě televizní kousek se vším všudy. Počínaje slaboučkými efekty, přes nevýraznou režii až po nijak extra velkou výpravu. Navíc je to celé viditelně výcuc z něčeho většího (několikadílného manga seriálu), je to totálně nedovysvětlené, postavy mají minimum prostoru a jsou jen tak letmo načrtnuty a končí to samozřejmě otevřeně jako prakticky každá pilotní epizoda a těžko odhadnout, jestli se divák dočká pokračování. Na černá čísla bych to ovšem neviděl, hodnocení okolo 40% na IMDB je trefnější. Seriálový formát by tomu slušel víc.(21.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace