poster

Maximum Ride - Experimentální děti

 • USA

  Maximum Ride

 • Slovensko

  Maximum Ride

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 88 min (Alternativní: 85 min)

Režie:

James Patterson

Předloha:

James Patterson (kniha)

Kamera:

Ed Wu

Producenti:

Leopoldo Gout, Gary Binkow

Střih:

Joel Griffen

Scénografie:

Anthony Stabley

Kostýmy:

Angela Solouki
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pida123
  *

  uhmmm....to mělo být jako co??? Přirovnala bych to k těm filmům, které se dají sledovat jedině u žehlení - nic se tam neděje, nic se nedozvím, příběh možná nějaký smysl má, ale rozhodně se neukáže v ději (pokud to vůbec aspoň nějaký náznak děje má), ale obrázky se mění, hraje k tomu nějaká hudba v pozadí, občas tam někdo něco i řekne a po skončení vlastně ani vůbec nevadí, že jsme ten film spíš nesledovali a běžel jen jako kulisa. Protože upřímně - kdybych se tomu snažila věnovat pozornost, tak bych brzo usnula - až tak moc nudný to bylo. Naprosto zbytečné scény, tam kde se mohlo začít něco dít, jsou nevysvětlitelně idiotsky šoupnutý dlooooouhý nesmyslný "vzpomínky" nebo zbytečně zdlouhavé záběry na krajinu, lidi, na to jak někdo někam běží a jenom běží a jinak nic apod. Zklamání je značné, protože nebyl využit ani malilinkatý kousíček potenciálu, který to mělo, nebo aspoň mohlo mít (to nemluvím o efektech, ale čistě o příběhu). Takže hodnocení? Nula, nula nic. :((11.2.2017)

 • kaylin
  **

  Taková levná verze "X-Menů", kde je šest speciálních dětí, které se někdo snaží dostat, aby s nimi mohli dělat nějaké ty experimenty, případně s nimi ovládnout svět a podobné blbosti. Děti se snaží unikat, je to trochu vztahové, ale nemůžu si pomoct, na tohle se prostě dobře nekoukalo a dost mě to nudilo.(6.11.2016)

 • BOURQUE
  odpad!

  Občas premýšľam nad tým, že či sa dá nejaký film hodnotiť nižšou známku ako „béčko“ alebo „céčko“. Keď áno, tak film Maximum Ride tam určite patrí. Film, kde v podstate nič nefunguje: príbeh je chaotický a nejednotný, herecké výkony „podpriemerné“, podobne ako aj réžia. Postavy sympatické, ale to tu však nestačí. Osobné hodnotenie: 35% (odpad!) (12.10.2017)

 • juta
  **

  Jako seriál by se to možná uchytilo, ale jako film naprosto nefunguje. Postavy jsou zajimavé, ale není tu prostor pro představení jednotlivých "dětí" a to je dost velká chyba. Otevřený konec je další chyba, protože pokračování se určitě nedočkáme a po příběhové stránce je to dost jednoduché a trochu padlé na hlavu. Je tu skrývání, samozřejmě je objeví, uvězní a co jiného by následovalo, než že se osvobodí a to je vše...(10.4.2018)

 • JohnCZ
  **

  Mohl by z toho být slušný béčkový tv seriál pro teenagery. V zásadě to až tak špatné nebylo. Postavy nejsou otravné, hlavní hrdinka působí docela atraktivně a ty alternativní podivné outfity jsou vysvětleny velice záhy. Problém je spíš v produkci a režii. Je to prostě televizní kousek se vším všudy. Počínaje slaboučkými efekty, přes nevýraznou režii až po nijak extra velkou výpravu. Navíc je to celé viditelně výcuc z něčeho většího (několikadílného manga seriálu), je to totálně nedovysvětlené, postavy mají minimum prostoru a jsou jen tak letmo načrtnuty a končí to samozřejmě otevřeně jako prakticky každá pilotní epizoda a těžko odhadnout, jestli se divák dočká pokračování. Na černá čísla bych to ovšem neviděl, hodnocení okolo 40% na IMDB je trefnější. Seriálový formát by tomu slušel víc.(21.9.2016)